Vijesti by forumaši

T-Mobile daruje 2 dana besplatnih razgovora

F1-IVO čet 18.11.2010 17:07

Nakon problema s mrežom mobilne telefonije, T-Mobile će kao odštetu za ˝duševne boli˝ korisnicima ponuditi dva dana besplatnog telefoniranja prema svim mrežama unutar lijepe naše.

Korisnici će pravodobno biti obavješteno sms porukama.

Link

Bzik čet 18.11.2010 17:23

Nisam pesimista ,ali mi se čini da ćemo se naćekati njihovog sms, kao što sam se načekao i njihovih poklona za produženje ugovora (već 3 godine šalju a još ništa kao da sam u Zanzibaru BB).A ako i daju 2dana besplatnog razgovora naći će oni naćina kako da nam naplate između redova.

rambox čet 18.11.2010 23:24
Bzik kaže...

Nisam pesimista ,ali mi se čini da ćemo se naćekati njihovog sms, kao što sam se načekao i njihovih poklona za produženje ugovora (već 3 godine šalju a još ništa kao da sam u Zanzibaru BB).A ako i daju 2dana besplatnog razgovora naći će oni naćina kako da nam naplate između redova.

Nek si pošalju taj SMS da ne kažem kam, moš si mislit kak budu s tim nekaj popravili.{#} Uglavnom vec su oni debelo ogulili te oderali korisnike prije, pa ovo badave razgovori je od slabe koristi.{#}{#}

MorciTheCroat pet 19.11.2010 13:49
Bzik kaže...

Nisam pesimista ,ali mi se čini da ćemo se naćekati njihovog sms, kao što sam se načekao i njihovih poklona za produženje ugovora (već 3 godine šalju a još ništa kao da sam u Zanzibaru BB).A ako i daju 2dana besplatnog razgovora naći će oni naćina kako da nam naplate između redova.

Nece ga naci jer su vam ga vec odavno nasli {#}

MatkoBB uto 14.12.2010 16:02

Izgleda da će T-Mobile biti u velikim dugovima nakon ova dva dana besplatnih razgovora... Nemali broj korisnika se sjetio kako ovo iskoristiti i vjerojatno neki još ovo rade. Na Tomatu se aktivira opcija "Na tuđi račun" i za svaku minutu razgovora se dobiva 1 kuna na račun... Budući da su dva dana besplatno, ljudi su se masovno zvali na tomato brojeve i punili račune. Tome svjedoči bogata ponuda tomato brojeva s par tisuća kuna na računu:

 

http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search2&f_keywords=tomato+kartica

 

Balkane, balkane moj... {#}

MatkoBB uto 14.12.2010 16:11
srky.du kaže...

meni samo nije jasno kako imaju kartice sa 4000kn je 48x60=2880

Da, ali budući da korisnici nisu dobivali besplatne dane u isto vrijeme, lako moguće je da su na tom računu dva T-Mobile broja...

luka_cro uto 14.12.2010 16:58

Boze mislio sam da ce ukinuti te pozive. Onaj tko ima tomato, svaku min dolaznog poziva dobije 1kn. Ja sam sebe zvao i imam 500kn na racunu, sad ima seka besplatne sad zovem s njezing, posaljem vam screen kad nakupim prek tisucu kuna :)

Pero Dinamit uto 14.12.2010 21:02

Ma kakvog si to ozbiljnog posla izgubio u ta 2 dana baš me zanima? SMS je radio, samo pozivi nisu. A i ako je ozbiljan posao, uvijek se ima više brojeva moba s onime s kime posluješ ili šta već, zar ne? A i fiksni je normalno radio, zar ne? {#}