Vijesti by forumaši

Steve Jobs najavio iPhone 4

Gerontius pon 7.6.2010 20:01

Evo jos... bolja baterija, A4 CPU (puno stedljiviji od dosadasnjeg, sa boljim performansama), 78% pixela iPada na vasem dlanu, najtanji smartphone ikad, antena integrirana u onaj rub metalni, ziroskop (wow! idealno za gaming i igre kao zen bound)

 

Trajanje baterije - 300 sati standby, 10 sati gledanja videa (wow!) ili 7 sati razgovora u 3G mrezi

Kamera - veci senzor, bolja optika - 5MP i LED flash

 

Komentari?

pbandov pon 7.6.2010 20:10

ovo je bilo brzo.Ali ono stvarno.Prvi iPhone prije 2 godine a sad već 3. verzija.Samo fact, ovo je druga priča.I pretpostavka da će naš dragi t-com staviti promotivne cijene od 10 000 za koji će ljudi kampirati ispred t-com dućana da ga prvi kupe.Ili one tarife......

Šef pon 7.6.2010 20:11

Ajde, di su sad logic, Psiho i ostali više...

Pa ovo ima i moj dummy W995! Sad će opet svi kako je zakon, sa tom 5MP kamerom i LEDicom, a to imaju mobiteli još od iPhonea 2G... Žiroskop - haha!
Ovo za najtanji SP ne vjerujem, al' ajd'...

Stoja pon 7.6.2010 20:12

Mene jedino jako privlači ona baterija ako su oni podaci točni što tvrde, jer meni struje u mobu kronično faliBelji se Ali da nisam uzeo desire, ovaj bi vrlo lako stavio u uži krug, jer ipak su barem multitasking ubacili i još kad ga jailbrekaš to bi onda dobar mob, samo kad ne bi bio u t-comu na pretplatu...

dejson pon 7.6.2010 20:20
Kruno_21 kaže...

Ovo je perverzno.. Odlicne karakteristike kamere, slike. a iPhone isti kakav je i procurio prije 2 mj.

Ti zaista nisi upucen i ne pratis konferenciju.

 

Uglavnom telefon je potpuno drugaciji i kao sto Steve rece

 

 

All new design, "A lot of you have already seen this."

Believe me, you ain't seen it."

southy pon 7.6.2010 20:37

Iskreno, mislim da nije nešto posebno, makar ima dosta promjena u odnosu na prethodnu generaciju. Ono što mene fascinira je da ima već dosta sjajnih mobitela (koji imaju svoje poklonike), no kad Steve Jobs predstavlja rade se live prijenosi i već se milijuni napale na na taj mobitel. Namigiva

 

Još jedna zanimljivost je da sam na vijest naišao na Jutarnjem, a ne na Bugu, što za vodeći informatički portal nije baš pohvalno.

tnakir pon 7.6.2010 20:39
Šef kaže...
@tnakir, ovo je bio neki sarkazam? Pa pogledaj HTC Evo 4G...
Šteta, o njemu ni riječi, ali glavno da se o novom iPhoneu priča naširoko i nadaleko...

Da ti budem iskren nisam imao pojma za ovaj mobitel... Izgleda da Apple stvarno ima hebacki marketing jer je o iPhoneu 4G prica naveliko otkad je 3GS izasao...

Miro pon 7.6.2010 20:43
Gerontius kaže...

http://gizmodo.com/5557101/iphone-4-the-definitive-guide

 

Uglavnom... sve tu piše - na gizmodo je live feed

 

Sve kaj se zna sa procurenih informacija, a display je dobio i ime - "Retina display" :)

Pa ako "sve tu piše", onda NEMOJ stavljati takav post kao vijest!

 

Pročitaj pravila.

I još jedan - jasno piše u pravilima: ako želite pisati vijesti, onda ih pišite, a nemojte spamati u ovom dijelu foruma s linkovima na druge news stranice!

 

LOCK