Vijesti by forumaši

Spotify u Hrvatskoj od srijede, 15. srpnja!

Marko :D pet 10.7.2020 21:04

Nakon što je Apple Music nedavno došao u Hrvatsku i za poklon korisnicima dao 6 mjeseci besplatnog paketa nije se dugo čekalo i na dolazak najvećeg audio streaming giganta na svijetu, švedskog Spotifyja.

Specijalizirane web stranice koje prate novosti na digitalnom tržištu raspisale su se kako je Spotify objavio da 15. srpnja dolazi u Rusiju, što je jedan od najvećih izazova ove švedske firme. No, kako saznajemo iz provjerenih izvora, Spotify će istoga dana doći i u Hrvatsku. Tako ćemo uz Apple Music i Deezer dobiti još jednog streaming giganta.

 

➡ https://music-box.hr/2020/07/10/spotify-od-15-srpnja-u-hrvatskoj/

 

gocc01 pet 10.7.2020 21:55

Kak sad prebaciti account koji sam napravio preko VPNa? Kad stigne kod nas se normalno ulogiram ili moram raditi novi account? Imam s onom forom da me svakih 2-4 tjedna izlogira i onda moram upalit VPN samo da se ulogiram nazad i to je to.

kbenzema sub 11.7.2020 15:18

Ne kužim o kakvom vpn-u pričate. Meni je to trebalo samo za login i to je to, i na mob i na kompu. Nakon toga sve radi, nikad kasnije nisam trebao koristit vpn.

Ali nebitno, trebao/ne trebao, više neće.

Marko :D sub 11.7.2020 15:37

Pa o tome i pričaju. VPN je potreban samo za prijavu svakih 14 dana u programu i aplikaciji. Eto, ako nekoga zanima, web player Spotify ne odjavljuje nakon 14 dana; prijavljeni ste sve dok ne obrišete podatke stranice. 

ATJLučko sub 11.7.2020 16:41

Moram priznati da niti "Deezer" ne koristim, tako da nadam se da će korisničko iskustvo ostalih kolega forumaša potvrditi isplati li se ili ne uzeti u opciju nešto takvo, a nije da ne izgleda zanimljivo ?! 

Avensac uto 14.7.2020 16:59
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

malij uto 14.7.2020 18:00
kbenzema kaže...
Mene zanima kak riješiti family plan s obzirom da trebaju biti svi s istom adresom? Jel traže osobnu ili nekaj?

Pitam informativno, moj sa ebaya fala bogu još uvijek radi

 Ja "živim u Mađarskoj" već više od pola godine. Nije me nitko da sad ništa tražio, samo su svi trebali upisat istu adresu.

bloodborne uto 14.7.2020 20:27
Avensac kaže...
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

 Premium 5€ pa to je vise nego prihvatljivo za nas hrv sirotinju idem izvidjet jel nudi app na storeu.

 

Edit: ehaj konačno

Avensac uto 14.7.2020 20:49
bloodborne kaže...
Avensac kaže...
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

 Premium 5€ pa to je vise nego prihvatljivo za nas hrv sirotinju idem izvidjet jel nudi app na storeu.

 

Edit: ehaj konačno

 Premium je kod nas ipak 6 evra

bloodborne uto 14.7.2020 20:52
Avensac kaže...
bloodborne kaže...
Avensac kaže...
bloodborne kaže...

Taman sam kemijao da uzmem preko vpn-a. Ima kakvih špekulacija kakva ce cijena biti kod nas ?

 S obzirom da je u Mađarskoj premium 4,99 Eur, onda mora tako biti i kod nas (osim ako ne bude skuplje, nebi se čudio..)

 Premium 5€ pa to je vise nego prihvatljivo za nas hrv sirotinju idem izvidjet jel nudi app na storeu.

 

Edit: ehaj konačno

 Premium je kod nas ipak 6 evra

 A znas kaj cu ti reci ako mogu na dnevnoj bazi pljunut 32kn za bijeli marlboro onda mogu i kupit 2 kutije 

 pljuga mjesecno manje i uzivat u muzici. Prebolit cu tih 60kn, uzeo duo sebi i curi i evo vec rokam pink floyd 

Avensac uto 14.7.2020 21:07
kbenzema kaže...
Bez problema okupiš ekipu za family paket, ako ne već s frendovima, na forumu sigurno, i ispadne te 12 kn mjesečno. Samo velim, nije ni ovih 30 kn po osobi u duo paketu previše.

Nije problem skupit ljude, meni se ne da zezat sa skupljanjem novaca od 5 ljudi.. Ovako uzmeš sebi premium ili duo podjeliš s curom/ženom i gotovo

bloodborne uto 14.7.2020 21:12
Avensac kaže...
kbenzema kaže...
Bez problema okupiš ekipu za family paket, ako ne već s frendovima, na forumu sigurno, i ispadne te 12 kn mjesečno. Samo velim, nije ni ovih 30 kn po osobi u duo paketu previše.

Nije problem skupit ljude, meni se ne da zezat sa skupljanjem novaca od 5 ljudi.. Ovako uzmeš sebi premium ili duo podjeliš s curom/ženom i gotovo

 Bas sam htio slicno reci, tih 12kn ce se uvijek prenjet u ( budes platio cugu ) i na kraju opet ti placas punu cijenu.

 A bas zajebavat nekog zbog 12kn mi se stvarno neda, pao dogovor s curom ja placam hbo i netflix ona ce spotify.

SHELBY_09 sri 15.7.2020 19:19

Mi smo npr. za Netflix preko Keksa to riješili i super funkcionira. Svaki mjesec svima dođe notifikacija za uplatu i onom čiji je Neflix račun sjednu pare na tekući. Ne treba nitko o tome nešto posebno misliti...

gocc01 čet 16.7.2020 09:29

Ok koja je razlika između besplatne i verzije koja se ne plaća? 

 

Ja sam pred par mjeseci na mobitel instalirao VPN, APK i napravio besplatni account. VPN sam podesio na UK. Svaka dva tjedna me isključi pa moram upalit VPN i ulogirat se i to je to. Reklame nemam nikakve, jedino mi tu i tamo iskoči od Spotifya da pređem na premium account. 

 

Jel kvaliteta zvuka bolja?

 

Edit: sad sam ukucao free vs premium, znači još niti jednom nisam čuo neku reklamu. Ja ću ostavit ovako kako je.