Vijesti by forumaši

Poteškoće s radom Facebooka...

EnlightenedPhoenix uto 31.8.2010 14:58

Evo ja se vec smijem pola sata...

 

Glavno unazad zadnjih sat vremena facebook je dostupan ali opet nedostupan... spor je kao sam vrag...

 

I evo super duper izvora :)

 

LINK 1

 

LINK 2 

 

 

E ali koji su to naslovi...

Covjek bi pomislio da je apokalipsa...

Jos pogledajte na net hr-u... puno tvrtki rabi facebook za poslovanje... da ako su idioti... zna se za ceg se facebook rabi ako imas tvrtku... eventualno marketing...

 

 

Edit... meni se cini da se vratilo u normalnu funkciju prije 10 minuta... ali nek ostane ova vijest... samo da vidite kako apokaliptične (hahahaha) razmjere bi imalo kad bi fejs nestao :O

fighterZu uto 31.8.2010 15:03

ma ne čudi me, ma ne postoji nijedna internernetska stranica a da nea nekakvih problema i bugova, to je normalno za svaki sajt, a drago mi je da je i facebook malo okusio vrhunske i "slasne delicije" interneta, bugove

tako je to kad vodiš masovne web stranice, ljudi se umisle i ne misle na probleme koje im mogu donijeti

Robi uto 31.8.2010 18:24

Meni od 15-16 sati nije radilo ... 8 prijatelja na mreži. Ne vidim ništa da ne radi. Evo čai i igrao FarmVille i radi. Jedinu novost koju sam primjetio je malo izmijenjena skripta u desnom donjem uglu (Chat prijatelja na mreži).

Stoja uto 31.8.2010 18:30

Ma ja sam vidio tokom dana jedno možda sat vremena je trkeljio pa neće otvoriti pa ovo pa ono, ali nema brige, bila je ovdje rasprava o onom videu što ona cura bacala psiće pa nisam ni skužio da su bili problemiBelji se