Vijesti by forumaši

Paypal u HR od siječnja 2011?

EnlightenedPhoenix sri 6.10.2010 22:37

Glupost o zakonskom ogranicenju... kako je moneybookers radio toliko godina prije... send and recieve... i idu preko standard chattered bank... oboje...


ne vjerujem u izvor... prije kad udjemo u EU da ce to tako biti, do tada nista... ali ajde vidjet cemo...

EnlightenedPhoenix sri 6.10.2010 23:01
Elles D. kaže...

Da, to je i Rohatinski rekao.

 

Način na koji MB to radi i nije baš u skladu sa zakonom.

  Da nije u skladu bilo bi mu zabranjeno raditi uopce...

 

 

to je moje misljenje... ali dobro...

 

vidjet cemo... ja cisto ne vjerujem da ce moci prije no udjemo u EU... ali eto to je blizu... 3 mjeseca...

Elles D. sri 6.10.2010 23:03
EnlightenedPhoenix kaže...

  Da nije u skladu bilo bi mu zabranjeno raditi uopce...

Puno toga nije u skladu sa zakonom, pa se radi.

 

NN propisuje da fizičkoj osobi nitko ne može uplatiti ništa na devizni račun osim nje same (fizički ili kupnjom deviza u istoj banci) ili zakonskog zastupnika. MB nije ni jedno ni drugo :0)

EnlightenedPhoenix sri 6.10.2010 23:06
Elles D. kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Da nije u skladu bilo bi mu zabranjeno raditi uopce...

Puno toga nije u skladu sa zakonom, pa se radi.

 

NN propisuje da fizičkoj osobi nitko ne može uplatiti ništa na devizni račun osim nje same (fizički ili kupnjom deviza u istoj banci) ili zakonskog zastupnika. MB nije ni jedno ni drugo :0)

  Zapravo MB radi preko Vise ili MasterCarda... ne uplacuje direktno na racun nego rabi kao intermidijera ove dvje tvrtke...

 

 

uostalom... ja sam uvijek skidao novce na tekuci racun bio s MB-a i islo je uz cekanje od 4 dana...

raven34 čet 7.10.2010 09:47

napokon, da možeš mirno sa svojim komadom plastike, izdane u Hr, koristiti Pay-pal...toplo se nadam da se u zadnji čas neće "ispriječiti nekakvi tehnički problemi" , kao i obično kod svega što bi moglo olakšati "život" online..

ciki.cile pon 11.10.2010 00:31

Ja sam danas dobio e-mailom ovu poruku od paypala

 

 Hello xxxxxx,xxxxxxx

Congratulations! Your withdrawal limit has now been lifted. You can now withdraw unlimited funds from your PayPal account.


Please keep in mind that there is a minimum withdrawal amount. For more information, go to


https://www.paypal.com/hr/cgi-bin/?cmd=_display-withdrawal-fees-outside


and click the "Minimum Amount" link below the Fee table.


To withdraw funds, log in to your account, go to the "Withdraw" subtab of the "My Account" tab and follow the instructions.


Thanks,


PayPal

 

Neznam  dali to znaći da mogu podići lovu sa računa jer je niti nemam love na računu ali čini mi se da bi se moglo...

 

Pa vi sad vidite!

skank666 pon 11.10.2010 08:23
Elles D. kaže...

Ja ću čekati da dođu u RH pa onda počinje prodaja paške čipke :0)

Ako nana i dalje bude zdrava (Bog joj dao zdravlja).

a da... moja ne plete cipku ali ima par sestara koje pletu. ti si iz paga? di zivis, nisi valjda tu, na otoku?!

Elles D. pon 11.10.2010 09:10
skank666 kaže...
Elles D. kaže...

Ja ću čekati da dođu u RH pa onda počinje prodaja paške čipke :0)

Ako nana i dalje bude zdrava (Bog joj dao zdravlja).

a da... moja ne plete cipku ali ima par sestara koje pletu. ti si iz paga? di zivis, nisi valjda tu, na otoku?!

Jednim dijelom jesam, ali već godinama ne živim u Pagu.

 

@ciki.cile

što smo tako veliko tržište da PP unaprijed sve radi kako bi nama omogućio podizanje para šim to Šuker dozvoli? :0)