nidjo123 čet 14.10.2010 16:36

Da, dobro ste čuli. Opera će u verziji 11 imati ekstenzije. Među prvima će biti dobro poznati WOT (Web of Trust). Što reći... Treba čekati, ali mislim da je to pun pogodak za Operu i sigurno će dobiti još korisnika.

 

Dolje je i slika kako bi to trebalo izgledati.

 

Vijest - WOT

 

Vijest - Opera

 

 

mind_challenge čet 14.10.2010 16:37
nidjo123 kaže...

Da, dobro ste čuli. Opera će u verziji 11 imati ekstenzije. Među prvima će biti dobro poznati WOT (Web of Trust). Što reći... Treba čekati, ali mislim da je to pun pogodak za Operu i sigurno će dobiti još korisnika.

 

Dolje je i slika kako bi to trebalo izgledati.

 

Vijest - WOT

 

Vijest - Opera

 

 

ovaj WOT u kutu me previše podsjeća na Chrome, a za ekstenzije- meni su dovoljne i javacripts, samo kada bi ih bilo više, a ovo podržavam i nadam se da će time privući još više korisnika

Skizzy čet 14.10.2010 16:38

Bas sam nedavno s Mozzile otiso na Operu.

Jest da zahtijeva navikavanje al budem to vec nekako.

Samo mi bas download nije jasan nekih rar fileova kliknem download i umjesto da sprema otvori ga i onda pisu samo neke brojke i neka cudna slova.

A imam ins. WinRar i sve.

 

Ali sve u svemu od sada samo Opera

mind_challenge čet 14.10.2010 16:39
Skizzy kaže...

Bas sam nedavno s Mozzile otiso na Operu.

Jest da zahtijeva navikavanje al budem to vec nekako.

Samo mi bas download nije jasan nekih rar fileova kliknem download i umjesto da sprema otvori ga i onda pisu samo neke brojke i neka cudna slova.

A imam ins. WinRar i sve.

  to možeš promjeniti u postavkama, a to što ti otvara slova i brojke je zato što Opera nekada sama otvara tekstualne datoteke

Skizzy čet 14.10.2010 16:41
mind_challenge kaže...
Skizzy kaže...

Bas sam nedavno s Mozzile otiso na Operu.

Jest da zahtijeva navikavanje al budem to vec nekako.

Samo mi bas download nije jasan nekih rar fileova kliknem download i umjesto da sprema otvori ga i onda pisu samo neke brojke i neka cudna slova.

A imam ins. WinRar i sve.

  to možeš promjeniti u postavkama, a to što ti otvara slova i brojke je zato što Opera nekada sama otvara tekstualne datoteke

Hvala odo sad to pronac pa promijenit :D

 

 

Evo uspio sam hvala puno....

ja00022 čet 14.10.2010 20:43

ODLIČNO i ja sada vidio tu vijest pa vas sve htio obavijestiti ali drago mi je da me netko preduhitrio :D

 

Eto nadam se da če biti dosta dobrih stvari i da če se sve sinkornizirati preko opere sync....

 

Nažalost opera ne može uvijek u svemu biti prva. 

 

Nego kada će to izać? :D