benko pet 25.6.2010 09:38

Nedavno smo mogli vidjeti kako iPhone 4, unatoc prezentaciji kako je "jako cvrst", lako lomljiv.  Takoder se Steve Jobs na WWDC-u pohvalio i sa novom antenom koja bi trebala poboljsati signal no izgleda da ni to ipak nije onako kako je zamisljeno!

 

iPhone 4 prilikom rukovanja i razgovora cesto gubi signal, pa tako nije rijetka situacija da se prilikom razgovora poziv prekine!

 

VIDEO OVDJE

 

Steve Jobs je ubrzo odgovrio na ovaj problem sa porukom:

Move your hand position

 

 

Tolko o novoj anteniSmijeh

Don Kihoty pet 25.6.2010 10:40

Antena je cijeli okvir uređaja...

 

I to nije dovoljno za kvalitetan signal? Ccc...

 

Inače, iPhone je upravo ušao u razdoblje 2007. godine.

 

Tada je već Nokia imala uređaj sa 5mpix kamerom, sa front kamerom,

sa LED bljeskalicom, accelerometrom, wifijem itd itd...

 

Eto, trebalo im je 4 generacije mobitela, i 3 pune godine da to dostignu...

 

N86 sa 8mpix je izašla 2009. godine, baš me zanima koliko će im trebati vremena

da naprave "Nokia Killer" iWannaBeAPhone...

 

 

 

iFail...

Lazarus Long pet 25.6.2010 10:55

Steve ima solomonsko resenje (prema screen shotu)

 

Just avoid holding in that way<-----Steve Jobs

 

Ja da sam na mjesto tog lika koji ima probleme sa signalom pitao bih: "A kako to da drzim mobilni j3b0 ti p4s m4ter? Pa nismo 1990 vec 2010...doba gde bazne stanice jos nema u podrumima u tvrdavama srednjeg veka"

 

Koji imbecil Just avoid.....

 

 

Lepi! Just avoid buying iPhone4

blacko pet 25.6.2010 11:05
Lazarus Long kaže...

Steve ima solomonsko resenje (prema screen shotu)

 

Just avoid holding in that way<-----Steve Jobs

 

Ja da sam na mjesto tog lika koji ima probleme sa signalom pitao bih: "A kako to da drzim mobilni j3b0 ti p4s m4ter? Pa nismo 1990 vec 2010...doba gde bazne stanice jos nema u podrumima u tvrdavama srednjeg veka"

 

Koji imbecil Just avoid.....

 

 

Lepi! Just avoid buying iPhone4

Ha ha, al zamisli da se stvarno nađe netko takav...

 

Pazi ovo, na apple.com: "iPhone objedinjuje telefon, iPod i uređaj za pristup internetu. Omogućuje vam pristup tisućama aplikacija. Ugrađena tehnologija je godinama ispred svoga vremena."

Ak' je tako onda smo ga naj... kad toliko godina u budućosti još ne možemo uhvatiti signal.

Ivan(4) pet 25.6.2010 14:01
blacko kaže...

 

Pazi ovo, na apple.com: "iPhone objedinjuje telefon, iPod i uređaj za pristup internetu. Omogućuje vam pristup tisućama aplikacija. Ugrađena  tehnologija je godinama ispred svoga vremena."

Ak' je tako onda smo ga naj... kad toliko godina u budućosti još ne možemo uhvatiti signal.

  To kao onaj vic kad se mujo vrati iz Švedske i zaključi da su oni 20 godina iza Balkana pošto se tamo i dalje dobro živi.   Smijeh

Don Kihoty pet 25.6.2010 15:17

Kupiš "telefon" (ako je to telefon, makar nema signala, ali eto),

pa onda savjetuju da kupiš plastičnu navlaku, da bi imao signala...

 

Čekaj malo, zašto onda iŠitPhone nisu nazvali "gameboy" sa mogućnošću

da bude telefon, ako se kupi plastična navlaka?

 

Zar nebi svaki uređaj trebao RADITI onakav kakav je kad se izvadi iz kutije?

Navlake, torbice i ostali dodatci su samo DODATCI koji čuvaju uređaj od HABANJA,

a ne da ga čine RADNO SPOSOBNIM.

 

Apple faila svakim novim uređajem sve više i više...

 

3GS = 3.2mpix? HowYesNo, leća je od 2mpix, softwareski uvećanje reze daje tih "3.2mpix"...

 

Prodaju muda pod bubrege, kao uvjek... Eto što rade...

 

Nije ni čudo da se iPad zove iPad... "Pad" se hr. na eng. prevodi sa "Fall", dakle iFail na eng.

DommY pet 25.6.2010 15:19
Don Kihoty kaže...

Kupiš "telefon" (ako je to telefon, makar nema signala, ali eto),

pa onda savjetuju da kupiš plastičnu navlaku, da bi imao signala...

 

Čekaj malo, zašto onda iŠitPhone nisu nazvali "gameboy" sa mogućnošću

da bude telefon, ako se kupi plastična navlaka?

 

Zar nebi svaki uređaj trebao RADITI onakav kakav je kad se izvadi iz kutije?

Navlake, torbice i ostali dodatci su samo DODATCI koji čuvaju uređaj od HABANJA,

a ne da ga čine RADNO SPOSOBNIM.

 

Apple faila svakim novim uređajem sve više i više...

 

3GS = 3.2mpix? HowYesNo, leća je od 2mpix, softwareski uvećanje reze daje tih "3.2mpix"...

 

Prodaju muda pod bubrege, kao uvjek... Eto što rade...

 

Nije ni čudo da se iPad zove iPad... "Pad" se hr. na eng. prevodi sa "Fall", dakle iFail na eng.

hahah care :D

pbandov pet 25.6.2010 15:19
mata_87 kaže...

I sad ce opet ljudi navalit i davati velike pare za telefon koji moze skoro sve (osim telefonirati) Belji se

haha, jedno od činjenica gdje imaš mobitel koji može sve (od apova za sviranje do vožnje automobila, satelitska pozicija, očitavanje frekvencija....) a nemožeš pošteno nazvati......to se zove "mobitel".

Koliko se meni čini, razlika između iPhona i iPod tača je samo to što iPod nemože telefonirati,a pritom nema još mikrofon.A razlika u cijeni ? neprocjenjivo.

 

Da zaboravio sam na 3G modem na iPhonu.....ali opet....

 

Evo još jedna činjenica, mi sad svi sprdamo iphone kak je šrot, govno itd. , a kada na vijestima najave da će doći u hr "1.9.2010." , odjednom će ispred t-centra biti oko 30 šatora i kamp prikolica koji će očajno čekati da "prvi" kupe novi iPhone......a pametni će pričekati koji mjesec da dođe verzija 2 bez tolko bugova i greški, a neće morati kampirati pred dućanom.Izlanuo se

DamageHigh pet 25.6.2010 15:29
Don Kihoty kaže...

Nije ni čudo da se iPad zove iPad... "Pad" se hr. na eng. prevodi sa "Fall", dakle iFail na eng.

Hahaha...al si ga nasro ovdje...NHF..=)

 

Btw., ako je stvarno istina, sramota. Iako me čudi da takav ogroman i svakodnevni problem nisu primjetili prije prodaje.

Mirko935 pet 25.6.2010 15:52
RoTT kaže...
Nakon držanja u ruci iPhone gubi signal

 

A kako da ga držim,sa nogom?? -_-"

Kako, kako? Ti isto gluposti pitaš. Pa moraš kupiti magični Appleov bumper, on smanjuje vjerojatnost problema na 10-ak posto (moja slobodna procjena Izlanuo se). Ako ni to ne pomogne, onda ga trebaš držati na stolu uvijek. Mislim, ako baš hoćeš, možeš i s nogom probat, ali ne vjerujem da ćeš uspjet Belji se

 

Kad smo već kod ovoga, telefon kad ima slab signal puno jače zrači, zar ne? Nije li i to potencijalni problem povezan s ovim?