rustweaver uto 30.4.2013 20:02
g12356 kaže...

 Ili se dogodilo to da je svatko tko želi fb profil da ga već ima.

Vrlo vjerojatno ovo. IMHO Facebook je na samom vrhuncu popularnosti i više neće znatnije rasti. Sada slijedi stagnacija, pa pad...

ihush uto 30.4.2013 20:03
g12356 kaže...

.. mi se čini kao relativno velika brojka.

..

- samo ti se čini. Meni se čini naprotiv da je to mala (zanemariva) brojka, zapravo nevažne su brojke ako se u textu može šamarati s 2mil koji su 'relativno jednaki' 1.4 mil .. već ta relativnost je relativna. Bilijarde/Milijarde.. e to bi već bilo relativnije. (šteta što je samo zatipak {#}).

rustweaver uto 30.4.2013 22:04
Pranja kaže...

Hahaha-pred par dana napravim Fb acc za hosting slika, i on propadne.

Takvi monstruozni servisi sa brojem korisnika kao mrava u mravinjaku ne nestaju preko noći. Taman i da od danas Facebook krene silaznom putanjom, bio bi relevantan još narednih X godina. Nemaš frke.

 

Gledaj samo MySpace. Nikako da krepa :D

77ari sri 1.5.2013 21:42
chaselol kaže...

ili mozda brisu lazne profile

Vjerujem da većina njih briše lažne profile.

Iskreno nebi da facebook propadne, koristim ga samo za komunikaciju, za neka dogovaranja i sl. Ako MySpace nije propao neće ni Fb, taj gubitak je normaln ne postoji tvrtka koja u svome postojanju nije zabilježila ni jednu tešku godinu i bilokakve gubitke.

robisierra92 sri 1.5.2013 22:05

Mislim da facebook neće propasti ubrzo. Najviše korisnika po broju stanovnka ima brazil, pa kad dođe vijesti da je s fejsa otišalo 10 milijuna brazilaca "šećerko" bi se tebao zamisliti ;) 

 

Mislim da je jedan od razloga zašto ljudi ne žele koristiti facebook to što facebook sve više forsira naplatu nekih stvari. Odnosno, ne forisiraju nikoga ali ti daju do znanja da ako želiš biti prmoviran moraš platiti.

 

Veeć neko vrijeme rade "presing" na facebook stranice gdje te na fin način podsjećaju da ako želiš promovirati odnosno istaknuti svoje postove moraš platiti. 

 

Vodim više od dvadeset stranica i 5 po 5 dolara i skupi se fina svotica. Pa izračunajte koliko milijuna korisnika daje 5 po 5..naravno ima onih koji plaćaju 50 i više dolara. 

 

Btw ako nekoga zanima taj fb promote se doista isplati. 

Sum_of_all_fears sri 1.5.2013 22:19
Unix kaže...

Čisto sumnjam da Facebook gubi 10 bilijardi korisnika {#}

Neznanje "novinara" iz tog papirića od novina sa kojima ni dupe ne možeš obrisati jer ti ostane žuto od gluparija koje pišu...

 

Ugl, ameri nemaju milijardu u govoru, oni sa milijuna idu odmah na bilijardu tako da...

Endymon sri 1.5.2013 22:44
robisierra92 kaže...

Mislim da facebook neće propasti ubrzo. Najviše korisnika po broju stanovnka ima brazil, pa kad dođe vijesti da je s fejsa otišalo 10 milijuna brazilaca "šećerko" bi se tebao zamisliti ;) 

 

Mislim da je jedan od razloga zašto ljudi ne žele koristiti facebook to što facebook sve više forsira naplatu nekih stvari. Odnosno, ne forisiraju nikoga ali ti daju do znanja da ako želiš biti prmoviran moraš platiti.

 

Veeć neko vrijeme rade "presing" na facebook stranice gdje te na fin način podsjećaju da ako želiš promovirati odnosno istaknuti svoje postove moraš platiti. 

 

Vodim više od dvadeset stranica i 5 po 5 dolara i skupi se fina svotica. Pa izračunajte koliko milijuna korisnika daje 5 po 5..naravno ima onih koji plaćaju 50 i više dolara. 

 

Btw ako nekoga zanima taj fb promote se doista isplati. 

SEĆERKO!!!!!!!!!!!!!! {#}

g12356 sri 1.5.2013 22:56
Sum_of_all_fears kaže...
Unix kaže...

Čisto sumnjam da Facebook gubi 10 bilijardi korisnika  {#}

Neznanje "novinara" iz tog papirića od novina sa kojima ni dupe ne možeš obrisati jer ti ostane žuto od gluparija koje pišu...

 

Ugl, ameri nemaju milijardu u govoru, oni sa milijuna idu odmah na bilijardu tako da...

  Ma ne,radilo se o mojoj grešci koju sam kasnije editirao.