lion002 sub 6.8.2016 00:10

...nije..c/p: its just a bypass. NOT A CRACK. it basically just fools steam into thinking you are playing the DEMO. so unless other Denuvo game has DEMO. imo dont expect this to work on other games...

SoynTech sub 6.8.2016 15:52
lion002 kaže...

..ma ne buni se nitko....naprotiv... .....evo upravo čekam da novi Tomb Raider završi sa instalacijom da vidimo kakav je.... 

 Mala napomena treba ti zadnja steam verzija ROTTR (linkati torrent ne smijem )

chutac sub 6.8.2016 16:24

Koliko je to pametno?
Možda da ako imaš 3 igrice na steamu, ali ako imaš više, jel vrijedan rizik da te bannaju?

Vjerujem da je većini jeftinije kupiti Doom nego sve one igre koje već imaju.

.delboy ned 7.8.2016 15:51

Ni ne treba koristiti steam acc na kojem imate igre, napravite novi acc samo za aktivaciju.

Problem sa ovim je to sta ce vjerojatno kako pisu na reddit steam brzo skuziti ovaj bug i fixati ga, pa preporucam da si skinete i aktivirate sada, kasnije se moze u offline mode igrati ali treba biti windows update iskljucen, inace ce denuvo traziti ponovnu aktivaciju nakon nekog vremena.

DangerousB pon 8.8.2016 19:23
buljo781 kaže...

Kolko vidim, RoTR je dobio proper crack - opet CPY (tj conspir4cy).

Opet talijani srušili Denuvo.

 i to radi sasvim normalno kako citam na redditu :D eh sad se cekaju i drugi naslovi od cpy-a

buljo781 pon 8.8.2016 20:20

Da, potvrđeno je gdjegod možeš pronać da igra radi. 

 

Koliko je Denuvo igara koje nisu probijene? Phantom Pain i Mad Max su ofrlje koliko znam, updateani Batman isto nije.

 

Od igara visokih profila jedino mi RoTR, Doom i FC:Primal padaju na pamet.

DangerousB pon 8.8.2016 23:32
buljo781 kaže...

Da, potvrđeno je gdjegod možeš pronać da igra radi. 

 

Koliko je Denuvo igara koje nisu probijene? Phantom Pain i Mad Max su ofrlje koliko znam, updateani Batman isto nije.

 

Od igara visokih profila jedino mi RoTR, Doom i FC:Primal padaju na pamet.

 pa vidjet cemo sta nas jos ceka :)