Vijesti by forumaši

11.2.2008. 12 godina BUG foruma

DarthMarkus sri 12.2.2020 12:26
CyberDemonVZ kaže...
HCSC kaže...

Po 12. puta čestitke javnom djelovanju našeg foruma. Bilo je to na današnji dan davne 2008. godine.

 A zato su neki ljudi jučer bili označeni žutom bojom :D Starosjedioci..

 Jebote, ja imam jedan profil od početka, ali sam mirovao jedno vrijeme zaboravio lozinku.

 

Toliko je star profil da mi je ime i prezime username.

 

Ne znam jel mogu doći do njega nekako ? Oću i ja zlato.

goodye sri 12.2.2020 17:52
Jack Sparrow kaže...

Kako smo propustiti ovu temu. Čestitke. 

 

Tada sam oko godinu dana lurkao na forum, znam da je u časopsiu bilo objavljeno. Sad mi žao što nije odmah registracija pala.

 Sjecam se dana kad je otvoren, bio sam taj dan i smijao se, kako nema poruka i kako nema ljudi, racunao, stvarno ce trebati dugo da ovo cudo proradi i iz nekog razloga se nisam odmah registrirao, ali nisam ni daleko :D

 

BackUp kaže...

Ja sam od 2008 7-8 puta ako ne više crno-kartoniran, tako da se divim da su neki preživjeli 12 godina neokrznuti.

Svaka čast i slava -.-

 Kako? Sta trebas reci da bi dobio crni... Ja sam jednom bio opomenut, ito Miro uskocio radi neke rasprave :D

 

Uglavnom, sretan rodendan dragom nam formumu. Ovo je bio pun pogodak od strane BUG-a

 

Jakovp sri 12.2.2020 19:56
Izzy kaže...

Lijepo, lijepo. Samo, imam dojam da je zadnjih par godina drastično pala popularnost tj. posjećenost foruma. A i sam nisam bio nešto naročito aktivan zadnje 3 godine.

 

Jedan razlog je što su razni trolovi i duplići otjerali dobar dio kvalitetnih forumaša, a moderatura je sve slabija.

Wizards sri 12.2.2020 20:12
Jakovp kaže...
Izzy kaže...

Lijepo, lijepo. Samo, imam dojam da je zadnjih par godina drastično pala popularnost tj. posjećenost foruma. A i sam nisam bio nešto naročito aktivan zadnje 3 godine.

 

Jedan razlog je što su razni trolovi i duplići otjerali dobar dio kvalitetnih forumaša, a moderatura je sve slabija.

 Jesi 100% siguran da je to razlog

Jakovp sri 12.2.2020 20:18
Wizards kaže...
Jakovp kaže...
Izzy kaže...

Lijepo, lijepo. Samo, imam dojam da je zadnjih par godina drastično pala popularnost tj. posjećenost foruma. A i sam nisam bio nešto naročito aktivan zadnje 3 godine.

 

Jedan razlog je što su razni trolovi i duplići otjerali dobar dio kvalitetnih forumaša, a moderatura je sve slabija.

 Jesi 100% siguran da je to razlog

 Napisao sam da je to jedan razlog, znači ima ih još.

Hornet_93 sri 12.2.2020 20:20

Čestitke! Slažem se za popularnost, ali i mislim da je tome kumovala vrsta tema koju bug obrađuje, npr. idiotske stvari poput Mac Pro i 6000 tabova u Chromeu (kaj smo postali Linus tech tips?) ili forsanje mobitela.

 

Smartfoni nisu više ni približno atraktivni. Svi će ove god imat min 8/128gb (lpddr5 i ufs 3.0 vrlo vjerojatno), 90/120 hz ekran, 4500+ mah baterija, sd865 i 4 ili 5 kamera smještenih u kvadrat upakirano u komad stakla i malo aluminija. Evo upravo sam vam pokrio ponudu flagshipšova za 2020, samo dodajte imena proizvođača.

mislim da stvarno ne treba pokrivati stvari poput samsunga a30s, a51... forumaši sami mogu te stvari popratit i linkat, teme će se same otvorit. 

 

dobro bi došlo više og tema, hard testova periferije i komponenti, recenzije softwera, neke zabavne teme iz svakodnevice redakcije itd.

 

fromcelltohell čet 13.2.2020 09:04

A meni danas punih 11 godina na Bug Forumu. Bilo bi i 12 uskoro da nisam zaboravio pass od prvog accounta. 

Bilo mi je lakše kreirati novi account nego razbijati glavu kako do passworda za prvi. A i bolje, onaj nick je bio bezveze neki :D

picajzla0707 čet 13.2.2020 11:07
Hornet_93 kaže...

dobro bi došlo više og tema, hard testova periferije i komponenti, recenzije softwera, neke zabavne teme iz svakodnevice redakcije itd.

tu je problem i što smo mi malo tržište, pa se proizvođači baš i ne lome nuditi hardver na testove

iako vjerujem da bi i to bio manji problem da nije odgode u objavi recenzija - bug prvo svoje recenzije objavljuje u tiskanom izdanju, kad već ionako sve saznamo iz drugih izvora koji rece objavljuju gotovo instantno 

 

jasno da to moraju tako zbog tiskanog izdanja, no recimo jedna druga domaća web stranica puno češće ima recenzije hardvera (barem koliko se meni čini) jer ih objavljuju na netu čim ih napišu, bez odgode i zato mislim da lakše i dobiju od proizvođača hardver na testiranje