Videokamere

GoPro HERO 5 Black Edition Problem

Cervinjo pon 23.7.2018 10:50

Pozdrav ekipa, evo s obzirom da mi vi uvijek pomognete kad treba, molim vas i sad za pomoć.

Naime imam navedenu gopro kameru, koja iz čistog mira više ne pokazuje znakove života.

Nemam crvenog svjetla ni kad se puni, ni kad izvadim bateriju pa punim.

Jedino što se događa je što se grije dok se puni.

Neznam jel problem u kabelu, bateriji ili nečem drugom? Garanciju imam do 12 mj. kupljen u linksu, ali izgubio sam račun, neznam na koje ime je kupljeno ni ništa, s obzirom da sam dobio na poklon.Mogu li možda tu nešto napravit ?

Hvala vam na svim savjetima !

playjob pon 23.7.2018 15:19

Jedini logični postupak je da se obratiš fizičkoj ili pravnoj osobi koja ti je to darovala i tražiš papirologiju ili pak da pitaš za podatke koje je netko dao prilikom kupovine, pod uvjetom da nas ne lažeš da si dobio na dar...

mbaksa pon 23.7.2018 15:47
Cervinjo kaže...

Garanciju imam do 12 mj. kupljen u linksu, ali izgubio sam račun, neznam na koje ime je kupljeno ni ništa, s obzirom da sam dobio na poklon.Mogu li možda tu nešto napravit ?

Idi s njim u Links i pitaj. Oni bi po serijskom broju, u teoriji, trebali moći doći do računa. Ako ne mogu ili ne žele, možeš pitati ovlašteni servis - reći da je uređaj još uvijek pod garancijom, ali da ne možeš pronaći račun.

 

Javi kako je prošlo.