marxone pon 19.9.2022 15:27

Pitanje u vezi Ocz vertex 460a, na health mi pokazuje da je na 99%,ali svako malo mi se blesiraju windowsi i izbacuje greške, nakon što sam ga zamijenio top sve. Jel imao itko sličan problem?

Ovo je 2gi ocz koji je otišao taman poslije garancije. 

mbaksa ned 16.10.2022 07:00

Health ti je samo mjerilo da SSD nije prepoznao neke konkretne greške u radu te da mu Flash ćelije nisu potrošene.

 

Znači, to što mu je Health na 99% ne znači da je SSD ispravan - može biti da je neispravan, no da ne prepoznaje vlastitu neispravnost.

Zaporožac ned 16.10.2022 11:07

Imao sam davno OCZ Agility, 120 GB, plaćen novi 1400 kn 

Ista stvar mi se događala kao i tebi, zamijenili su mi ga za bolji Vertex 3 model (bolji kontroler). Taj je radio godinama bez beda. Sad je u ladici oko godinu dana, (potpuno ispravan) poklonit ću ga nekome, baš si me podsjetio na njega.

marxone pon 24.10.2022 16:16
Zaporožac kaže...

Imao sam davno OCZ Agility, 120 GB, plaćen novi 1400 kn 

Ista stvar mi se događala kao i tebi, zamijenili su mi ga za bolji Vertex 3 model (bolji kontroler). Taj je radio godinama bez beda. Sad je u ladici oko godinu dana, (potpuno ispravan) poklonit ću ga nekome, baš si me podsjetio na njega.

 Užas haha, promjenio sam matičnu, rame, procesor zbog toga svega (stara oprema reko driver možda nisu kako treba) i opet isto, . Nisam iso za tim jer mi je cijelo vrijeme pokazivalo health 99%. Ugl novi ssd i sve tip top radi.