zombie pet 18.11.2022 20:32

Ne pratim razvoj tehnologije baš najbolje, pa sam u razgovoru sa prijateljem saznao za nekih TV stick pomoću kojeg se može gledati veliki broj kanala. Nismo imali vremena za duži razgovor, pa sam ovdje želio pitati što je to i kako funkcionira? Ako sam dobro razumio, pomoću toga sticka možete imati neke kanale koje nemate na sadašnjem TV-u. Malo sma pregledao ponudu i vidio sam da ima TV stick i TV box, pa me interesira koja je razlika?

Hexfire pet 18.11.2022 22:16
zombie kaže...

Ne pratim razvoj tehnologije baš najbolje, pa sam u razgovoru sa prijateljem saznao za nekih TV stick pomoću kojeg se može gledati veliki broj kanala. Nismo imali vremena za duži razgovor, pa sam ovdje želio pitati što je to i kako funkcionira? Ako sam dobro razumio, pomoću toga sticka možete imati neke kanale koje nemate na sadašnjem TV-u. Malo sma pregledao ponudu i vidio sam da ima TV stick i TV box, pa me interesira koja je razlika?

 U suštini nema razlike osim što je svaki stick kompaktniji od boxa. Ukratko, kupiš Android stick ili box, na njega staviš neku plaćenu ili besplatnu ilegalnu IPTV listu i gledaš programe. Imaš sad na Amazonu Fire TV stick za sitne pare recimo. 

zombie ned 20.11.2022 16:09

Da, naravno.

 

Interesira me još nešto. Ako u dnevnoj sobi imam resiver od kabelske pomoću kojeg imam stotine kanala, da li mogu u drugoj sobi na drugom TV-u spojiti TV stick ili TV box sa tim resiverom i imati iste te kanale?