Mad Ant pet 26.8.2022 16:17
MEGATAMA kaže...

Evo i Corsair pokazao svoj oled monitor od 240hz i po svemu sudeci to je isti panel kao i u LGovm monitoru.

Specificnosti Corsairovog modela su da ekran moze bit ravan ili savinut(fantasticna opcija) te garancija na burn in i zero dead pixels od 3 godine!

Znaci Corsair ima toliko samopouzdanja u te panele da nudi takve garancije....to su sigurno EVO paneli u pitanju.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1661504033

 Mislim da je to ipak većinom LG, pošto su već spominjali bendable panele... ali super opcija ako je izdržljiva.

 

Ne nalazim nigdje kakav je finish ekrana, predpostavljam ga je gloss jer navode "anti-reflective coating", kao i kod LG non-bendable modela.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1661475600

 

Mad Ant pon 29.8.2022 14:26
volegradele kaže...
Jel C1 modeli znaju doc sa EVO panelom?!

 Misliš WBE? Da, trebali bi već svi biti na toj verziji. Samo to nije pravi EVO jer je samo panel, a ne i drugo napajanje i softver, tj. nije svjetliji. Ali je od deuterija te ima drugačiju samodijagnostiku pixela, trebao bi biti izdržljiviji barem.

 

Ja imam 65" C1 sa WBE, super uniforman bez "grešaka", kupljen u 11. 2021 (65-ice su rano počele sa novijim panelima).

MEGATAMA čet 1.9.2022 09:48
Zaporožac kaže...
MEGATAMA kaže...

73% popust wtf!!!!????

 

Samsung Neo QLED 4K QN90B 55 Zoll (GQ55QN90BATXZG), Quantum HDR 2000, Neo Quantum Prozessor 4K, Dolby Atmos [2022] https://amzn.eu/d/eSgouJk

 A isti tv ali  43 cola je 1000 €. Netko tu nekoga zaj.....

Mislim da je Amazon duzan isporucit po toj cijeni,ne sjecam se tocno kako to funkcionira cak ako je i greska

Mad Ant čet 1.9.2022 11:12
MEGATAMA kaže...
Zaporožac kaže...
MEGATAMA kaže...

73% popust wtf!!!!????

 

Samsung Neo QLED 4K QN90B 55 Zoll (GQ55QN90BATXZG), Quantum HDR 2000, Neo Quantum Prozessor 4K, Dolby Atmos [2022] https://amzn.eu/d/eSgouJk

 A isti tv ali  43 cola je 1000 €. Netko tu nekoga zaj.....

Mislim da je Amazon duzan isporucit po toj cijeni,ne sjecam se tocno kako to funkcionira cak ako je i greska

 Moguce da je greska. Danas draga naletila u IKEA aplikaciji na stol koji smo kupili prosli tjedan 900kn, za 99kn, odletila odmah tamo, kad ono greska - cijena u eurima dospjela pod kune... i za neke druge artikle... Bude se to jos desavalo do promjene...

Mad Ant čet 1.9.2022 11:43
MEGATAMA kaže...

Ja sam bio narucio jedan komad ali sam otkazao jer koliko vidim ta trgovina je u Poljskoj.

 Hmmmm... vidim da je pod Amazon Samsung Store, šalje i prodaje MeCom e.K. sa adresom "Königstraße 45, 30175 Hannover, Njemačka"...

MEGATAMA čet 1.9.2022 12:14
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja sam bio narucio jedan komad ali sam otkazao jer koliko vidim ta trgovina je u Poljskoj.

 Hmmmm... vidim da je pod Amazon Samsung Store, šalje i prodaje MeCom e.K. sa adresom "Königstraße 45, 30175 Hannover, Njemačka"...

Kad sam narucio stigao mi je mail na poljskom.....

Mad Ant čet 1.9.2022 12:33
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja sam bio narucio jedan komad ali sam otkazao jer koliko vidim ta trgovina je u Poljskoj.

 Hmmmm... vidim da je pod Amazon Samsung Store, šalje i prodaje MeCom e.K. sa adresom "Königstraße 45, 30175 Hannover, Njemačka"...

Kad sam narucio stigao mi je mail na poljskom.....

 Znaci skrivaju se... Ali opet, regano u DE, ako im netko poklika morat ce isporuciti

MEGATAMA čet 1.9.2022 13:13
cobra66 kaže...
Otkazali su mi narudžbu, i vraćaju novce kroz 5-7 dana. Upravo stigao mail. Nova cijena 1.449,00€.

Cudi me da nisu odmah skuzili da su zeznuli,ta cijena je stajala satima i vjerovatno su "prodali" stotine ili tisuce komada...vjerovatno su i ovi iz Samsunga klikali buy 🤣

 

Mad Ant sri 7.9.2022 11:55
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

I to je to,Samsung je moze se rec kompletno zavrsio sa LCD televizorima.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1662535408

 

Je, vidio sam neku tablicu QLED-a i skoro svi su sa BOE panelima, a i onaj LG QNED85 navodno ima isti panel...

Sad je sigurno da od 2023 Samsungov fokus ide max na oled i micro led panele 🥂

 Baš radim servisni nalog za hotelske TV-e, ekran naveden kao "LCD-BOE"

Zaporožac sri 7.9.2022 12:21

Vidim da se vas nekoliko kontate u televizore i panele, pa me zanima ...

 

Zašto je problem napravitti OLED monitor za pc veličine 27 ili 32 cola, ili super amoled, amoled svejedno ?

Igram sad kupljeni COD Modern Farfare 2019 single player misiju, a imam VA panel samsung monitor. 3000:1

 

Iako je navodno bolji od IPS matrica skoro ništa ja ne vidim u mraku u daljini, jer crna nema dovoljnu dubinu.

kod frenda na OLED tv-u ista igra, vidi sve detalje, skrivene snajperiste u mraku ?!

 

zašto ?

MEGATAMA sri 7.9.2022 12:25
Zaporožac kaže...

Vidim da se vas nekoliko kontate u televizore i panele, pa me zanima ...

 

Zašto je problem napravitti OLED monitor za pc veličine 27 ili 32 cola, ili super amoled, amoled svejedno ?

Igram sad kupljeni COD Modern Farfare 2019 single player misiju, a imam VA panel samsung monitor. 3000:1

 

Iako je navodno bolji od IPS matrica skoro ništa ja ne vidim u mraku u daljini, jer crna nema dovoljnu dubinu.

kod frenda na OLED tv-u ista igra, vidi sve detalje, skrivene snajperiste u mraku ?!

 

zašto ?

Od iduce godine stizu oled monitori manjih dijagonala...cak 20inch ako se dobro sjecam.

Sto se tice near black performansi tvog monitora koji tocno model imas?