Televizori

Samsung tv media player

Zaporožac pon 24.1.2022 06:27

samo onaj koji Tizen podržava..

Ja imam LG webos i nema kao na Androidu biranja, oću ovaj, oću onaj... hoću MX player, Vlc player, e ...ovdje ih nema. 

sreća pa na webos playeru imaš mogućnost biranja boje titlova, dočim, kako sam čuo, na samsungu je samo bijeli subtitle.

 

ako si mislo na sistem; ubodeš USB hard disk s filmovima i izabereš neki drugi player za reprodukciju filmova...

Tenet pon 24.1.2022 19:12

Pozdrav ekipa

situacija je ovakva 

Model televizora je samsung qe55q80t ,želim kao sav svijet normalno gledati filmove sa usb-a(bez da moram titlove "ugraditi" u film preko nekog programa(format factory),znači lijepo film prebacim na usb stick,skinem titlove(i stavim u sve moguće formate(čak i u neki smi.) i pokrenem film,i želim si upaliti tilove,nula bodova,nemam niti opcije titlovi(film  pokrećem preko samsung media player ili kako se to već zovi sa čime dolazi  instaliranim televizor),molim za bilo kakvu pomoć,jer mi se neda čekati 3 sata u format factory da bih imao titlove),hvala na svakoj pomoći :) 

filip1 uto 25.1.2022 12:28

imam i grundiga i tv je krš ali sam ga uzeo baš zbog gledanja filmova s usb-a 

tv guta sve formate i zbog toga mu zažmirim na povremeno samostalno paljenje 

i totalnu blokadu softvera pa ga moram čupati iz utičnice da se resetira

 

tiki sri 26.1.2022 07:48
filip1 kaže...

imam i grundiga i tv je krš ali sam ga uzeo baš zbog gledanja filmova s usb-a 

tv guta sve formate i zbog toga mu zažmirim na povremeno samostalno paljenje 

i totalnu blokadu softvera pa ga moram čupati iz utičnice da se resetira

 

 Gledaš na njemu i "obične" programe preko antene? Ako da, isključi HbbTV:

 

Meni > Postavke > Izvor > HbbTv na isključeno.

 

Kad si već tamo isključi i automatsko ažuriranje kanala i OAD (meni se zbog toga sam palio).

steve90 sri 26.1.2022 10:07

Ja imam Q80A i kao što su ti već kolege rekle, naziv datoteke filma i titlova mora biti isti (razlika samo u ekstenziji datoteke) i radi, barem meni. Jedino što možeš uz to još pokušati je Settings -> General -> Accessibility -> Subtitle settings -> Primary i secondary subtitle stavi na Croatian.