Televizori

Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

D-Style pon 20.12.2010 22:12

Ovako... Ja sam kupio LG 32LD350 i nacu sam da se moze otkljucati usb port da moze citati divx formate.. posto LG stavlja u sve modele istu upravljacki hardware ovisno koliko zelite platiti televiziju toliko vam je omoguceno.. moj LG 32LD350 je kostao 2740Kn u TehnoMarket-u i9 ima samo mogucnost gledanja slika i pustanja glazbe.... (ne zadugo) :)

 

za nastalu stetu ne odgovaram...

 

Posto je meni bila previse zahebancija sa firmvare-om .. nasao sam brzu i sigurniju kombinaciju... kao prvo trebat ce vam univerzalni daljinski sa mogucnoscu otkljucavanja sa 4 broja... ne nabavljajte sa 3 koda jer nece raditi... preporucujem 2 modela  od Hama 8 in 1 00012047 ili 00012084 islo bi i sa drugima no ovaj mi je siguran.. i kosta oko 70-80 kuna (za ono sto dobijem se isplati)

 

ovako...   na univerzalnom daljinskom stisnite tipku SETUP  3-4 sekunde dok se lampica ne upali zatim stisnite  MODE  pa na kraju stisnite TV  zatim utipkajte cetveroznamenkasti kod ovisno o modelu(za moj tv je 0119  ) i tu bi vam vec trebalo biti omoguceno koristenje daljinskog na tv... drugi dio je otvaranje servisnog menija istovremeno stisnite tipke  SETUP  i AV  otvorit ce vam se prozorcic za unosenje servisnog koda pa utipkajte 0413   zatim odaberite opciju TOOL OPTION   3  i odmah na drugoj poziciji vam je DIVX  prebacite sa 0 na 1  i sa originalnim daljinskim izadjite iz menija tipkom Back ili Exit...

i to je to... ustekajte usb sa filmom i sibajte....

 

eh da... ne cackajte po drugim opcijama jer bi se moglo dogoditi da ga bacite u kantu za smece...

gele10 sri 29.12.2010 09:26

Sve to stoji samo si zaboravio napist jednu važu stvar ,a to je da se prilikom otključavanja istog ne mogu vratit postavke u prvobitno stanje što znači da se gubi garancija.

Nije bio jedini slučaj . Sve dodatne informacije možete provijerit u ovlaštenim LG servisima. Ma da osobno smatram da takvo zaključavanje portova nema veze s pameću jer i onako više nitko ne ide u videoteke.  Pa sad tko voli nek izvoli.

vili23 pon 24.1.2011 09:57

pozdrav!

 

uspješno sam otključao usb port i mogu puštat divx fajlove, ali me muče titlovi.

ne podržava hrvatske znakove, jel postoji kakav firmware koji to ispravlja.

probao sam i stiskat tipke da mi prebaci na latin 2 ali ni jedna ne reagira {#}

rtstorm čet 27.1.2011 19:46

Pozz, lud sam već. Molim Vas, imam LG 32LD350 stavio sam najnoviji firmware  03.03.03 (bar mislim da je najnoviji), i nabavio univerzalni daljinac. Uspio sam ga upucati da radi sa TV-om, ali nikako nemogu otvorit EZ menu, sve živo sam istiskao. Hvala  DAljinac je SmartVision RCU5101R.

rtstorm čet 27.1.2011 22:27

JEEEE uspio sam

 

translate.google.com/translate?hl=en&sl=el&tl=en&u=http://tv-unknown.blogspot.com/2011/01/usb-hacking-lg-lcd-media-player.html

 

evo linka, vrlo jednostavno netreba vam ni daljinski, samo spojite 2 žice iz 3.5" audio jack-a sa bilo kojom LED diodom, imate tamo skinuti koji audio file treba pustit kada prislonite LED diodu TV-u

sar sub 21.1.2012 00:39

Kupio sam tv lg32lw597s i neznam kako da na daljinskom promjenim tastaturu (kada zelim da izaberem pjesmu na YOU TUBE-u) , da umjesto123... pisem slova. Ako neko zna kako se to moze promjeniti neka mi odgovori

UNAPRIJED HVALA  

sar sub 21.1.2012 00:48

Da ne znas slucajno kako se na daljinskom moze promjeniti tastatura. Radi se o LG televiziji model 32lw975s. Problem mi se javlja kod koristenja YOU TUBE-a,dok trazim neku pjesmu moram ici od slova do slova kursorom i to dugo traje da lipostoji mogucnost da promjenim tastaturu to jest da kucam slova na tipke 12345...

HVALA