SPLICO212 ned 14.12.2008 12:30

Ola svitu evo napokon nakon teške muke i svade sa ženom odlucia sam kupit Lcd od 32 da je reza full hd i mpeg 4 i po mogučnosti da ima Dvb-t tuner incha pa bih vas molia par konkretnih prijedloga,i usput par pitanja!

 

 

Full hd kakva je razlika na ekranima od 32 incha  izmedu 1366x768? 

 

I da je u vemila!

Dermentor ned 14.12.2008 17:50
Patrick_cro kaže...

Bolje ovaj malo  novija serija 32LG5700  ova je trgovina uvoznik za lg tv ali nažalost nema cijene na stranici. imaš na stranici kontakte gdje se nalaze

.

 Apsolutno nikakve razlike izmedu ta dva jedino ovaj koji si ti naveo je 200 kn skuplji a i nema ga nigdje...
Dermentor ned 14.12.2008 19:41
Patrick_cro kaže...

Ima ga u svim ecos prodavaonicama, a njih imas na web stranici koje sam dao, danas sam bio u tower centru i tamo ti ima jedna ecos trgovina koja je uvoznik za lg, a i taj tvoj model je sigurno jeftiniji kod uvoznika nego u vemilu

 Nije npr. gledo ja u ecosu lg5600 dode 4 499 kn a u vemilu 4 299 kn. I ja zivim u Rijeci i planirao bas kupiti taj lcd ...Smijeh. LG 5700 tamo nisu imali al sigurno je skuplji...
gari ned 14.12.2008 20:17

LG je totalno smece od branda,pocevsi od mobitela,preko lcd-a, pa do przilica,jedino im klime valjaju tako tako.pogledaj koliko im je pala cijena u zadnjih par miseci.stampaju to smece s istoka ko ludi

Patrick_cro ned 14.12.2008 23:46

Ajd daj nekakav dokaz a ne samo sta se tebi ne sviđa pa govoriš da je nešto smeće, pa svakom proizvodu padne cijena kad dođe novi proizvod, znači po tebi je odmah sve smeče čim izađe novi proizvod??

Pa ajde onda daj neki komentar koji je bolji tv od tog u tom rangu a da ima te funkcije?? nemaju svi para pa da kupuju kuro tv