Televizori

Kako blokirati reklame na LG TV-u (youtube)

Devetnica pon 17.2.2020 19:02

Pozdrav! 

Imam novi Lg TV, tj. smart Tv i spojio sam djeci internet dirkento na TV, a preko Youtube aplikacije na Tv-u gledaju crtiće. Tada se više puta zna dogoditi da se usred videa pojavi reklma (znači prekine video, pojavi se reklma na hrvatskom bez obzira koji video se gleda jer je prilagođena regiji, reklama za LIDL, za RENALUT, itd...). Reklme sam maknuo s kompjutera i svega ostalog raznim Adblockerima....ali kako maknuti s LG Tv-a? Model je LG TV 55UM7450.


I zar nitko do sada nije imao taj problem ili nikome ne smetaju reklame? :)

Kopao sam po netu, ali nisam našao ništa korisno kako ih maknutri sa Smart tv-a dok se gleda video preko Interneta na Youtube aplikaciji?


Ima li netko da je to sredio ili?

 

Hvala,
Pozz

Santana pon 17.2.2020 19:39
fer-de-lance kaže...

Mislim da od Pi holea nema neke koristi više na Youtubeu od kad su radili zadnje promjene, reklame su navodno sad integrirane u video, i nemreš ih baš tako blokirat.

(neka me netko ispravi ako sam krivo shvatio)

 

 eh steta ::/

JozoBozo121 pon 17.2.2020 19:49
fer-de-lance kaže...

Mislim da od Pi holea nema neke koristi više na Youtubeu od kad su radili zadnje promjene, reklame su navodno sad integrirane u video, i nemreš ih baš tako blokirat.

(neka me netko ispravi ako sam krivo shvatio)

 Da, otkad se pojavio Pi Hole počeli su miješat adrese za sadržaj i reklame tako da nema smisla više.