denix sub 1.1.2011 20:27

Ček, to je onaj probni rok od 3 mjeseca? Pošto je on prošao, njima to znači da uzimaš maxtv i sad si pod ugovorom od 12 mjeseci, ako se nevaram. Možeš otkazati ugovor, sad neznam koliko se plaća, ali poprilično.

Sale_ds sub 1.1.2011 21:09

Naravno da moze vratit... al ce platit masne penale loool

 

Sve se moze otkazat kod t-coma samo kaj te u tom slucaju oderu skoro pa vise nego da placas i gledas dok ti traje ugovor 

 

Zao mi je stari al si zgorio, ja sam bio pametan pa sam svoj vratio nakon mj dana ;)

robisierra92 ned 2.1.2011 12:05
mad9dog kaže...

Ovako imam max tv i ponuda traje do 25.12.2010 da se vrati pa me zanima jel se moze vratit?

ne možeš ga vratiti - sad si pod ugovorom slijedeća 24 mjeseca sa t-šrotom. niti ne možeš u ovom trenutku raskinuti taj ugovor jer oni penale i raskid obračunavaju po kvartalima.

 

sretno ti bilo naredne dvije godine u braku s t-šrotom {#}

zanetti4 sub 12.3.2016 15:53

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

MacTheBig sub 12.3.2016 15:57
zanetti4 kaže...

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

Ako ti je istekao ugovor normalnim putem (nisi prijevremeno prekinio) ne trebaš im vraćat ništa. Oprema je tvoja, "otplatio" si je kroz dvogodišnji ugovor.

Bar je tako bilo u mom slučaju prije par godina, još uvijek imam kod kuće router i maxtv prijamnik.  

denix ned 13.3.2016 01:07
MacTheBig kaže...
zanetti4 kaže...

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

Ako ti je istekao ugovor normalnim putem (nisi prijevremeno prekinio) ne trebaš im vraćat ništa. Oprema je tvoja, "otplatio" si je kroz dvogodišnji ugovor.

Bar je tako bilo u mom slučaju prije par godina, još uvijek imam kod kuće router i maxtv prijamnik.  

 nekad je bila takva situacija, ali su jedne godine (oko 2010-te otprilike) promijenili stavku da oprema više ne prelazi u trajno vlasništvo nego je u najmu pa se treba vratiti.

MacTheBig ned 13.3.2016 18:02
denix kaže...
MacTheBig kaže...
zanetti4 kaže...

Ima li netko iskustava s vraćanjem t com opreme nakon isteka ugovora? Zanima me što je sve potrebno vratiti. Imam original kutiju, daljinski, adapter, prijamnik. Ne sjećam se koji su kablovi još došli u toj kutiji..Želim ih se što prije i  bezbolnije riješiti jer takav lopovluk postoji samo u t comu. Hvala

Ako ti je istekao ugovor normalnim putem (nisi prijevremeno prekinio) ne trebaš im vraćat ništa. Oprema je tvoja, "otplatio" si je kroz dvogodišnji ugovor.

Bar je tako bilo u mom slučaju prije par godina, još uvijek imam kod kuće router i maxtv prijamnik.  

 nekad je bila takva situacija, ali su jedne godine (oko 2010-te otprilike) promijenili stavku da oprema više ne prelazi u trajno vlasništvo nego je u najmu pa se treba vratiti.

Nezz, ja sam presao 2012. na H1. I nisam im vraćao ništa.