Start-up

Darujemo.info - darivanje igara

OriginalEXE čet 27.10.2011 01:20

http://darujemo.info/

 

Darujemo igre, sustav je jednostavan. Za darivanje/prijavu za dar treba se registrirati. Prijavljujete se na dar ostavljajući komentar.

Nakon jednog dana od obave dara priave (komentari) se automatski zatvaraju. Pobjednik se tada bira nasumično.

 

Pridružite se i obradujte druge svojim darom. 

 

Kao pokretatelj ove stranice, ja darujem prvi. Tko će me slijediti :)

OriginalEXE čet 27.10.2011 10:44
Intelovac123 kaže...

Znaci ako sam dobro skonto ako ostavim komentar na igru ucestvujem u izvlacenju za tu igru???

Tako je. Prijave se automatski zatvaraju jedan dan od objavljivanja i onda se nasumično bira pobjednik.

Također je i poželjno da i drugi daruju :)

win4crazzy čet 27.10.2011 10:49
OriginalEXE kaže...
Intelovac123 kaže...

Znaci ako sam dobro skonto ako ostavim komentar na igru ucestvujem u izvlacenju za tu igru???

Tako je. Prijave se automatski zatvaraju jedan dan od objavljivanja i onda se nasumično bira pobjednik.

Također je i poželjno da i drugi daruju :)

zasto nemogu dobit na mail lozinku?

sve sam ispunio dobro al lozinka nije dosla

OriginalEXE čet 27.10.2011 10:52
CroVandal kaže...

Odlicna stranica predlazem da se moze sav software darovati a ne samo video igre i recimo sistem da ako jedan clan dobije, nemoze nista dobiti iducih 2 tjedna osim ako sam nesto ne pokloni!?

Pa nitko ti ne brani da daruješ software, nema ograničenja u darežljivosti ;)

 

Što se tiče dobitaka, vidjet ćemo kako će ovaj sistem funkcionirati, pa će se uvesti potrebne restrikcije, bolje je ne brzati ;)

CroVandal čet 27.10.2011 10:55
OriginalEXE kaže...
CroVandal kaže...

Odlicna stranica predlazem da se moze sav software darovati a ne samo video igre i recimo sistem da ako jedan clan dobije, nemoze nista dobiti iducih 2 tjedna osim ako sam nesto ne pokloni!?

Pa nitko ti ne brani da daruješ software, nema ograničenja u darežljivosti ;)

 

Što se tiče dobitaka, vidjet ćemo kako će ovaj sistem funkcionirati, pa će se uvesti potrebne restrikcije, bolje je ne brzati ;)

Ma naravno samo sam predlozio sta bi trebalo imati u vidu :-)

Samo naprijed sa stranicom cim budem imao viska key postavljam na stranicu!

OriginalEXE čet 27.10.2011 11:01
Intelovac123 kaže...

Da li negdje treba unijeti taj key koji se daruje??Kad Kliknem dodaj novi upisem naziv i nesto ispod o igri i gdje se doda key?

Nemoj unositi key :) Key ćeš poslati na mail pobjedniku koji će biti objavljen.

Intelovac123 čet 27.10.2011 11:03
OriginalEXE kaže...
Intelovac123 kaže...

Da li negdje treba unijeti taj key koji se daruje??Kad Kliknem dodaj novi upisem naziv i nesto ispod o igri i gdje se doda key?

Nemoj unositi key :) Key ćeš poslati na mail pobjedniku koji će biti objavljen.

Ok Hvala :D

 

A naprimjer ako je nesto objavljeno 26.10 pobjednik ce se proglasit 27.10???

OriginalEXE čet 27.10.2011 11:04
Intelovac123 kaže...
OriginalEXE kaže...
Intelovac123 kaže...

Da li negdje treba unijeti taj key koji se daruje??Kad Kliknem dodaj novi upisem naziv i nesto ispod o igri i gdje se doda key?

Nemoj unositi key :) Key ćeš poslati na mail pobjedniku koji će biti objavljen.

Ok Hvala :D

 

A naprimjer ako je nesto objavljeno 26.10 pobjednik ce se proglasit 27.10???

Da, nažalost tema nema vrijeme objave posta, ali poradit ću na tome ;)

OriginalEXE čet 27.10.2011 11:08

Evo da pojsnim par stvari:

 

Stranica se vrti na Wordpressu koji nije namijenjen ovakvoj upotrebi. Trudim se što ga više prilagoditi namjeni stranice. Za sad moram ručno objavljivati pobjednika itd, a nadam se da ću uskoro uspjeti platiti nekoga da to automatizira.

 

Uglavnom, za sada će pobjednik biti obavješten na mail a ja ću editirati post i u njemu također napisati pobjednika.