Sport

Vaš vrhunski gol

doxy uto 7.7.2009 10:13
naxeem kaže...

Nevjerojatno dobar gol:)

Za povijest nogometa.

vjerovali ili ne...ovakva sam 2 zabio

lol

nikaj čudno ni nemoguće, i to sam dosta znao vidjet po školskim igralištima...

neznam kaj je toliko naj naj i spektakularno..

lijep je gol, ali ništa nemoguće...

onaj gore od Roberto Carlosa...e ono je spektakularno i nemoguće...

a ovo s prebacivanjem je fora još od Pelea..

doxy uto 7.7.2009 11:23

s time želim reći da ovo nije nikaj spektakularno...nego obična finta koju svaki n00b može napravit...čak i neki geek koji ne izlazi iz sobe po mjesec dana

ovo je jos jedno napuhano novinarsko *ranje

jos moras uzeti u obzir da sam to napravi oko klinac...lol

Roberto Carlos ftw

coder_ uto 7.7.2009 12:17

Gdje bi nama repka bila da ima više takvih igrača kao ti, jel da Doxy.. :D hehe

 

Samo nekako mi preteže razlika što su svi ovi gore navedeni napravili nogometne karijere vrijedne spomena..

maky uto 7.7.2009 12:46
hrvatskafarkasevec kaže...

da lijep gol , al to u malom nogometu i nije baš rijetkost .. zato brazilci rasturaju mali balun jel su umjetnici ima u malom nogometu, toliko vrhunskih igrača ima al jednostavno im samo paše mali balun , u velikom nogometu danas igraju više neke druge stvari nego sama umjetnost ...

VirtUoso sri 8.7.2009 01:52
UBIZEC cORPORATION kaže...

naxeem takve dajem svakodnevno na igralistu :P, kad igram al ne serem stvarno zna se desit da zabijem tako gol na tu fintu :D

Ma svi ti vjerujemo.

FlyBoy sri 8.7.2009 02:29

Finta kao finta nije ništa posebno. Ja sam ju još sa 10 godina naučio za 5 dana, ali ono što je malo teže je sjetiti se, izvesti, i zabiti to tijekom utakmice.

Iako, ljudi koji ne prate mali ne znaju da tamo finte nisu ništa neobično.

SPAWNK4MPER ti mama sri 8.7.2009 09:04
UBIZEC cORPORATION kaže...

naxeem takve dajem svakodnevno na igralistu :P, kad igram al ne serem stvarno zna se desit da zabijem tako gol na tu fintu :D

fora je u tome što se taj falcao u tako malo prostora snašao, i tako savršeno digao loptu točno toliko da ode izvan dosega golmana i da branič bude prekratak da bi on to mogo glavom pospremiti. i još na tom nekom prvenstvu. mene je gol impresionirao.

i sumnjam da si ti to isto napravio. možda sa puno više prostora si digo loptu, neki je pacijent bil na golu i lobala ga je. SmijehSmijeh

nicash sri 8.7.2009 12:55
doxy kaže...
naxeem kaže...

Nevjerojatno dobar gol:)

Za povijest nogometa.

vjerovali ili ne...ovakva sam 2 zabio

lol

nikaj čudno ni nemoguće, i to sam dosta znao vidjet po školskim igralištima...

neznam kaj je toliko naj naj i spektakularno..

lijep je gol, ali ništa nemoguće...

onaj gore od Roberto Carlosa...e ono je spektakularno i nemoguće...

a ovo s prebacivanjem je fora još od Pelea..

pa šta ste napali čovjeka sve se može kad se hoće(uspomene iz vrtića)uz malo vježbe ovo bi mogo svaki klošar na igralištu...šta je problem napravit onu fintu s prebacivanjem preko bulje i samo zakucat njome

UBIZEC cORPORATION sri 8.7.2009 14:38

sad bas narkić to nikak nebi mogo. ja igram od malih nogu street nogomet i dao sam jako puno takvih i slicnih golova na tu fintu i zato netreba opće puno prostora jel loptu kad tako dignes ona moze ic pod 100 stupnjeva u zrak to je skoro okomito tako da nije tesko prebacit ni 2m-etraša na fintu.

šiloman sri 8.7.2009 14:52
VirtUoso kaže...

Meni je ovaj medu ljepsim golovima koje sam vidio.

meni je quaresma jadrazi nogometas i takvi su golovi njegova specijalnost:D

ja sam jednom tako sa centra(20m) zabio prvom golmanu rijeke(pioniri)

koji je stariji od mene tako vanjski fels u raslje ali slobodni

UBIZEC cORPORATION sri 8.7.2009 14:58

daj naxem tiho budi mi imamo predobre igrače koji mogu puno dat i to su pokazali odlaskom u strane klubove i igraju za repku bilo bi i više dobrih igraca samo da nema lopova u HNL.
I takve finte nemozes radit na vaznim utakmicama jel bi ti trener noge polomio poslje na vaznim utakmicama najbitnije je dat gol a nije bitna "ljepota"

DrNasty sri 8.7.2009 15:02
naxeem kaže...

Zašto je ovaj thread pun Pelea??

Nije do threada, neko je primjetio (mozda bas ti :)) da je na forumu najvise strucnjaka iz svih oblasti. Ja sam nedavno naletio na temu gdje jedan forumas naziva drugog doktorom dinamike fluida. Takva je stvar sa svim oblastima, doktori jezika, prava, ekonomije, IT-a, svemira :)))

Ali meni se cini da doxy i ti malo ''moderno ratujete'' i mimo te teme. :)

VirtUoso sri 8.7.2009 15:05
DrNasty kaže...
naxeem kaže...

Zašto je ovaj thread pun Pelea??

Nije do threada, neko je primjetio (mozda bas ti :)) da je na forumu najvise strucnjaka iz svih oblasti. Ja sam nedavno naletio na temu gdje jedan forumas naziva drugog doktorom dinamike fluida. Takva je stvar sa svim oblastima, doktori jezika, prava, ekonomije, IT-a, svemira :)))

Ali meni se cini da doxy i ti malo ''moderno ratujete'' i mimo te teme. :)

Da,bas bode u oci;)