Sport

Svjetsko rukometno prvenstvo - Švedska 2011

ulinsky pet 14.1.2011 12:04

Otvorih temu pošto već niko nije..

 

Group A (Kristianstad/Lund)
  Bahrain
  Egypt 
  France
  Germany 
  Spain

  Tunisia

 

 

Group B (Norrköping/Linköping)
  Austria
  Brazil 
  Hungary
  Iceland
  Japan
  Norway

 

 


Group C (Malmö/Lund)Team Pld W D L GF GA GD Pts
  Algeria
  Australia
  Croatia
  Denmark 
  Romania
Serbia

 

 

Group D (Gothenburg)Team Pld W D L GF GA GD Pts
  Sweden
  Argentina
  South Korea
  Poland
  Slovakia
  Chile

 

 

 

 

I mi i vi u istoj grupi, biće zanimljivo!

Arabarran ned 16.1.2011 19:15

Rumunjsku smo lijepo zgazili sa dobrom igrom u 2. poluvremenu. Opće je poznato da nam otvaranja ne idu baš najbolje.

Danas protiv Alžira predviđam 7-8 razlike!

Moji dečki cipljuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

zgsolja ned 16.1.2011 19:17

Ako ćemo realno gledati prolazimo MI i Danci a ovi ostali nek se grebu za treće mjesto!!Razvalili smo Rumunje,danas je na redu Alžir a Srbe možemo pobjediti i da igramo sa drugom momčadi hrv.reprezentacije!!

Arabarran ned 16.1.2011 19:23
Pero kaže...

Pa naši su najkvalitetnija momčad sa jakim podmlatkom na kojem će ostati reprezentacija. Uz Ivana se nemoramo nikoga bojati! {#}

Ivano je tu više radi morala i smirivanja glava i da potegne neku genijalnu golčinu kad je najpotrebnije,ima on već lijepih godina za rukometaša i ne može više igrati kao pred 10 god. ali još uvijek nam je neprocjenjiv.

Arabarran ned 16.1.2011 19:31
Pero kaže...

Kad on otiđe falit će nam razigravać. Mislim da od Ivana nema boljeg.

Ima Duvnjak strašni potencijal,nema brige za razigravača. Istina nije genijalac ko Ivano....

Lazoooo pon 17.1.2011 15:17

Evo tko sve danas igra:
16:15 Slovakia vs Argentina
17:00 Hungary vs Brazil
18:00 Romania vs Algeria
18:00 Croatia vs Australia
18:00 Denmark vs Serbia
18:15 Poland vs Chile
18:30 Spain vs Germany
19:10 Norway vs Austria
20:15 Sweden vs Korea Republic
20:30 France vs Bahrain
20:45 Tunisia vs Egypt
21:30 Iceland vs Japan

doktor1 sri 19.1.2011 11:48
Arabarran kaže...
Pero kaže...

Pa naši su najkvalitetnija momčad sa jakim podmlatkom na kojem će ostati reprezentacija. Uz Ivana se nemoramo nikoga bojati! {#}

Ivano je tu više radi morala i smirivanja glava i da potegne neku genijalnu golčinu kad je najpotrebnije,ima on već lijepih godina za rukometaša i ne može više igrati kao pred 10 god. ali još uvijek nam je neprocjenjiv.

Balić igra fenomenalno, bolje nego na prošlom prvenstvu kod nas. Cijeli svijet mu se opet čudi i divi. Kada proda one svoje finte to djeluje tako jednostavno i ljepo. A nasljednika već imamo - Duvnjak. Dečko također igra fenomenalno, ali da se razumjemo, samo je jedan najveći - Ivano Balić....

ulinsky sri 19.1.2011 12:14
zgsolja kaže...
ulinsky kaže...
Večeras Srbija protiv Hrvatske,zna li neko u koliko se igra ?

U 17:50

  Hvala.

bigboy98 kaže...

danas igra HRVATSKA-SRBIJA..(bar mislim) mogu li tu utakmicu pratit na internetu..ima li neka stranica gdje izravno prenose..?

  atdhe.net  ,vi dobijate 99%   {#}

buggie sri 19.1.2011 12:48
Arabarran kaže...
Pero kaže...

Pa naši su najkvalitetnija momčad sa jakim podmlatkom na kojem će ostati reprezentacija. Uz Ivana se nemoramo nikoga bojati! {#}

Ivano je tu više radi morala i smirivanja glava i da potegne neku genijalnu golčinu kad je najpotrebnije,ima on već lijepih godina za rukometaša i ne može više igrati kao pred 10 god. ali još uvijek nam je neprocjenjiv.

 

 

zato ga i koristi samo 50ak minuta po utakmicu...

 

za njega zasad nemamo alternativu,kad ode bit će velika rupa kao sad na vanjskim lijevim

mrog 33 sri 19.1.2011 13:03
buggie kaže...
Arabarran kaže...
Pero kaže...

Pa naši su najkvalitetnija momčad sa jakim podmlatkom na kojem će ostati reprezentacija. Uz Ivana se nemoramo nikoga bojati! {#}

Ivano je tu više radi morala i smirivanja glava i da potegne neku genijalnu golčinu kad je najpotrebnije,ima on već lijepih godina za rukometaša i ne može više igrati kao pred 10 god. ali još uvijek nam je neprocjenjiv.

 

 

zato ga i koristi samo 50ak minuta po utakmicu...

 

za njega zasad nemamo alternativu,kad ode bit će velika rupa kao sad na vanjskim lijevim

 Ajd mi reci kakva rupa na lijevom vanjskom, lacković valjda igra u formi života, i trenutno je najbolji lijevi vanjski po mojem, a tu je još i valčić i po mojem oni su najbolji par lijevih vanjskih, dok na desnom vanjskom već imamo malih problema. Kopljar je dobar u obrani a u napadu mi neizgleda baš uvjerljivo, dok buntić ajd je malo odvažniji i zna dobro odigrat, al činjenica je da nemamo kvalitetu na desnim vanjskim kao na lijevim i srednjim vanjskim igračima.