morbida pon 27.1.2020 13:00
plavi08 kaže...

Svi vi kaj rukometno govorite nekaj protiv Line možete mu znate kaj.. Lik je genijalac i legenda. Rezultati su iza njega sviđale Vam se njegove ideje ili ne. Rezultai su pokazatelj svega.

Nema potrebe dalje objašnjavat. Ostaviti ću tu još dvije slike pa zaključite sami

.

Ukupno 10 godina izbornik (2002-2010) i (2017-sada)

https://i.imgur.com/RVBT1YF.png

Sve medalje ikad

https://i.imgur.com/K4nqso7.png

Lino Červar nebi ništa osvojio da nije imao takvu dobru generaciju i da nije imao Irfana Smajlagiča kao pomoćnog trenera , zapravo je Irfan Smajlagić zaslužan za naše zlatne medalje , kakav je to trener koji ne pozove najboljeg strijelca lige prvaka , a nismo imali vanjski šut ovo prvenstvo , kakav je to trener koji ne pozove najboljeg golmana Francuske lige (vjv i najjače lige na svijetu ) , a Gobac je zaslužan zato što nismo osvojili više medalja , mislim da je njegova odluka bila da se odreknemo Balića , a Balić je imao samo 32 godine mogao je toliko puno toga dati još repki , također je i Lacković mogao još igrat , pa pogledaj ove Španjolce njima igraju likovi od 38 godina i osvoje prvenstvo .

darkborg pon 27.1.2020 13:32

Baš i ne pratim rukomet zadnjih par godina ali kad usporedim onu igru iz vremena kad su balić, džomba i vori harali stvarno se čovjek zapita što se dogodilo. Ono je bilo uživancija gledati, lakoća, brzina, golovi iz praktički svih pozicija, kontre itd

A ovo sad je mučenje i oslanjanje na individualne kvalitete i poteze.

I kao što sam rekao, ne pratim više rukomet ali zar je moguće da nemamo bolje riješenje što se vratara tiče?

Červara ne bih komentirao, čovjek nas je odveo do puno medalja ali ono forsiranje 7 na 6, kad vidiš da ne da ne pomaže nego još primamo lagane golove zbog toga mi stvarno nije baš jasno.

No u svakom slučaju čestitke dečkima napravili su odličan posao.

plavi08 pon 27.1.2020 13:42

U pravu si. Vjerojatno ne bi bez Smajlagiča  jer je to tada bila loša situacija. I našla su se dva majstora svog posla koja se nisu voljela al su napravili čudo. Puno je tome (neterpeljivosti) kumovalo kaj se pljuvalo Červara pa se sve pripisivalo Smajlagiću. Dok je onda červar radil obrnuto ( i taj dio će ga kad tad kopkat). 

Možda bi bila koja medalja više da je Lino manje tvrdoglav, a možad i ne bi.

O ovom ostalome se da raspravljati. Dio toga se vidio u ovim godinama bez Line. Raznim izbornicima i koordinatorima (Balić i ekipa). Nije to baš tako jednsotavno. Nisu sve idje iste. Al Červarove su se pokazale vraški učinkovite. To mu ne može nitko oduzet. 

Sad ovaj njegov ostali pogled na svijet se ne sviđa ni meni. Kao ni ove političke (moralne) poruke, a sam pripada grobarima našeg društva (Zna se). No to stavljam na stranu ako gledamo (volimo) sport. Bar bi trebali. Isto kao gospe i slično. 

aloevera13 pon 27.1.2020 15:14

mozemo mi rec sta ocemo, ali realno svi smo ocekivali da cemo biti 5.-8. na ovom prvenstvu, malo tko je ocekivao da cemo se izgurat do polufinala.

niti smo ocekivali da ce ispast danska i francuska tako brzo..

da smo imali bolju realizaciju osvojili bi ovo bez problema, ali kako je tako je treba biti zadovoljan na drugom mjestu, svaka cast igracima i linu..

antimadridista sri 29.1.2020 00:02
plavi08 kaže...

Slično vrijedi i za Šukera koji kao i Gobac ima facu da ga bi najrađe odlamil kad ga vidiš. Al rezultati su tu.

Mamić u Dinamu..isto tak.

A što je to Šuker napravio da je on zaslužan za dobre rezultate reprezentacije u zadnje vrijeme? Nije on napravio Modrića, Rakitića ili Mandžukića. A Mamić je osuđeni kriminalac koji je bježao od pravosuđa u drugu državu. To je jedino što je bitno u cijeloj priči. U niti jednoj drugoj državi se ljudi nebi ponosili takvim čovjekom. Poserem se na njegov rad ako je ispalo da je kriminalac i lopov. 

Mislim da ne postoji niti jedna druga zemlja na svijetu u kojoj u istom natjecanju mogu igrati prva i druga ekipa istog kluba, kao što je to kod nas.

plavi08 sri 29.1.2020 09:33

Ovo je tema rukomet i toga bi se trebali držati. Imamo sada nezgodnu skupinu za kvalifikacije za OI. Frnacuska (domačin), Portugal (divlja ekipa) i Tunis kao nasjlabiji al opet.

Predsjednik kao predsjenik ne stvara igrače sada niti mu je to posao . Evenutlano ulganje u nešto za budućnost ne za sada. A rade se tereni, ima toga. Samo je negativno zanimljivije plus tipično kad se djele pare niko nije zadovoljan. Naravno ima tu čuvenih projekata tipa Svetice al nije tu sigurno jedan čovjek sve zaslužan.

Sve ovo na stranu. Jer ovo bi mogao napsiati za koga da je predsjednik. Konkretno za Šukera. Što misliš koga su gore nabrojeni igrači gledali sa 10-15 godina? Misliš da nije imao utjecaja na rezultate u zadnje vrijeme? Što misliš tko je još uvijek jedan od najprepoznatljivijih brendova u svijetu?  

Ova demagogija sa 2 ekipe vjerojatno već samima Vama ide na jetra. Malo soli na ranu. Znaš nekog tko je svoju "drugu" ekipu pokopa, spremio tako nisko da se još nisu uspijeli vratit u istu ligu?

Kriminal je kriminal. Sve što se dokaže treba kažnjavat. U gore spomenutom slučaju ispada da bi taj uspijeh bio i veći da nije bilo kirminala. Jer sipada da je ošetito ono kaj je zapravo i bilo uspiješno. No otom potom.

antimadridista sri 29.1.2020 14:49
plavi08 kaže...

Ovo je tema rukomet i toga bi se trebali držati..

Pa nisam ja prvi spomenuo ni Šukera ni Mamića, nego ti 

A ovo da su igrači gledali Šukera kad su bili djeca pa je to pomoglo da budimo drugi na svijetu se ne isplati komentirati. Gledao sam i ja Messija, mogao bi nazvati Barcu. Možda me prime.

plavi08 sri 29.1.2020 14:57

U pravu si jesam. Poslužil mi je za primjer no ti si otišao na široko ja sam samo slijedio.

Ovaj tvoj drugi komentar se ne isplati komentirati jer ne vidiš dalje od sebe i prsta pred nosom. A i to je upitno.

OT:

https://www.24sata.hr/sport/egzoticni-sp-urugvaj-kongo-i-zelenortski-otoci-s-hrvatima-672907

Otvara se mogućnost da izgubimo od slabije repke nego što je Argentina iz 2003.

Usput mislim da smo osigurali i sljedeći Euro bez kvalifikacija.