filip1 sri 22.3.2017 10:30

frendica me zeza da bi mi kupila neki dobar danski nož pa ako možete dajte preporuku za neki a da nije toliko skup pa da joj ispadnu oči kad vidi cijenu

meni se svidio ovaj iako nije danski a izgleda je kvalitetan po tvrdoći 57-58 hrc

pogledao sam testove na youtube i vidim da nož može izdržati teško mučenje

razumijem se u noževe ali neću da ženu strefim pa da zatražim spydecro  ontario   fallkniven ili slične nožiće

sa 440c čelikom sam imao loša iskustva tako da on otpada

https://hristo.hr/hr/airsoft/3140/mora/moraknivr-companion-f

filip1 čet 30.3.2017 08:02

LJUDI NAPIŠITE MI KAKVO JE STANJE PO PITANJU LJESKOVIH VODA

DA LI SE IMA GDJE SJESTI I MALO ZAROŠTILJATI I DA LI U BLIZINI IMA

NEKAKAV KAFE ILI RESTORANČIĆ DA SE MOŽE NEŠTO POPITI

Milka30 pon 21.8.2017 13:57
filip1 kaže...

ljudi molim vas da mi napišete koje se vrste riba pecaju na svaku od ovih udica

1 i 2 ti je udica za  grabljivu ribu i koriste se za silikonske mamce ili twistere.Prva udica moze biti sa olovom ispred ili ne,zavisi od toga zelis li loviti ribu na dnu ili povrsini!

3 udica ti je na obicna,"za bijelu ribu",ali isto tako moze se koristiti za grabljivice,zavisno od nacina na koji pecaš!

Checola pon 21.8.2017 14:41

1. worm udica, uglavnom grabežljivci, iako sa manjim udicama i imitacijama crva moguće je i dobiti bijelu ribu - koriste se silikonski mamci, te ovisno o sistemu olova ili bez

2. jig glava, grabežljivci, koristi se sa silikonskim mamcem - otežanje je u glavi udice

3. klasična udica sa ušicom, ovisno o veličini i nadjevinim mamcem može se koristiti za praktički svaku ribu

filip1 ned 27.8.2017 17:09

ljudi molim preporuku za neku mašinicu do 350 kuna

koristim šaranke dvojku i silik 0.40

ide na štap 100-250g i vjerojatno će mi poslužiti

za lov na štuku i soma

Milka30 ned 27.8.2017 17:13
filip1 kaže...

ljudi molim preporuku za neku mašinicu do 350 kuna

koristim šaranke dvojku i silik 0.40

ide na štap 100-250g i vjerojatno će mi poslužiti

za lov na štuku i soma

Kolega ala ga ti šaraš

Kao prvo za 350 KN teško češ išta naći što valja!

Kao drugo mašinica za štuku nije isto što i mašinica za soma.

filip1 ned 27.8.2017 17:27

sorry na spetljanciji   imam 3 skomplentirana blinkera na kojima je trenutno silik 0.40 i šaranke 2 

a 100-250 je trenutno u proizvodnji  i čeka mašinicu

dadotb ned 10.5.2020 20:20

hocemo li ozivjeti temu ??? ja krenuo na ribolov nakon jedno 25 godina pauze...3 stapa sredio i lovim pastrmku na rijeci i jezeru, za sada prilicno lose...ali ne odustajem..u mom gradu tj BiH godisnja dozvola 50 eur, koliko je kod vas ? hvala