Sport

NLB FINALE:Cibona-Partizan

zgsolja sub 24.4.2010 21:34

Raspravljamo o finalu NLB lige,šta mislite dal bi Cibona mogla pobijediti Partizan?Ja sam svoje karte nabavio za sutrašnji spektakl tako da se nadam ugodnoj atmosferi i naravno pobjedi Cibone!AJMO VUKOVI!Smijeh

DJECHACHIC sub 24.4.2010 21:36
zgsolja kaže...

Raspravljamo o finalu NLB lige,šta mislite dal bi Cibona mogla pobijediti Partizan?Ja sam svoje karte nabavio za sutrašnji spektakl tako da se nadam ugodnoj atmosferi i naravno pobjedi Cibone!AJMO VUKOVI!Smijeh

Ja se isto nadam da će Cibona pobijediti makar nisam fan regionalne i općenito europske košarke.

zgsolja sub 24.4.2010 22:12
perkoxcar kaže...

Nećeš se moć sparkirat 100%.

Dobro oko Arene a jel imaju kakve zgrade okolo pa da odem na neko njihovo parkiralište pa da se tamo sparkiram?Ako nema te solucije,jel znaš koji busevi voze do tamo i u kolko sati,mislim da preporučiš oko vremena tekme a meni do Arene iz mog kvarta treba 1 H tako da..

zgsolja sub 24.4.2010 22:18
perkoxcar kaže...

S Črnomerca 109 Dugave,siđes poslije rotora, i pješke 15min.Odi Odi negdje u 15:45?

 

jao kako bih kupio ulaznice.*** im master card mater.Viče

OK HVALA,to mi čak i paše hehe..JBG FAN SHOP je sada zatvoren dakle ta opcija otpada...Baš šteta!

zgsolja ned 25.4.2010 11:00

Još samo 6 sati do Spektakla u Areni,jedva čekam!!!Mislim da će Cibona pobjediti u svakom slučaju i da će podrška publike biti na našoj strani i da ćemo napraviti bolju atmosferu nego u Beogradskoj Areni!AJMO CIBOSI!!

patch123 ned 25.4.2010 11:02
zgsolja kaže...

Još samo 6 sati do Spektakla u Areni,jedva čekam!!!Mislim da će Cibona pobjediti u svakom slučaju i da će podrška publike biti na našoj strani i da ćemo napraviti bolju atmosferu nego u Beogradskoj Areni!AJMO CIBOSI!!

bojim se ja de neće biti ni a od atmosfere

 

ipak je ovo košarku a koliko vidim,ni 1 % ljudi ne mari za toj sport u ovoj državi

 

samo nogomet,nogomet,nogomet a ponekad i rukomet

zgsolja ned 25.4.2010 12:31
Ja Imam Talenat kaže...

Pozdravicu vas iz Pariza sa final four-a...:PP....Partizan ! !

Dobro Srbin si i navijas za Partizan to je ok,ali brate u Zagrebu nemate šanse protiv Cibone sve ste klubove dobili ali Cibonu u ovoj sezoni niste,tako da CIBONA će pobjediti a Partizanu neka ide drugo mjesto..Kad čuješ onu publiku našu u Areni pa ima da ti se sledi krv u žilama i ima da nam Cibosi potrgaju table od koševa i da vas zgaze!AJMO VUKOVI

Ja Imam Talenat ned 25.4.2010 12:40

eee brate..a jesi ti cuo grobare u nasoh Areni...25 hiljada ljudi pjeva cjelu utakmicu...dobili smo Barcelonu,Panathinaikos,Maccabi..sve same velikane kosarke....a recept za dobitak je u navijacima ! South Family !

zgsolja ned 25.4.2010 12:41
Ja Imam Talenat kaže...

eee brate..a jesi ti cuo grobare u nasoh Areni...25 hiljada ljudi pjeva cjelu utakmicu...dobili smo Barcelonu,Panathinaikos,Maccabi..sve same velikane kosarke....a recept za dobitak je u navijacima ! South Family !

Gle na domacem terenu je svaka navijacka skupina odlična i pogledao sam video i svaka čast ono dobri ste.Ali u našoj Areni da budete glasniji od Domaćina nema ŠANSE,gle sad u tri idem na tekmu i baš me zanima kako Grobari navijaju,javim dojmove kad se vratim..

patch123 ned 25.4.2010 12:54

da tođe torcida to bi tek bilo pravo navijanje

 

nevezano za ovo,koji se srpski klub boji doći u dalmaciju igrati utakmice

bilo je nešto po novinama ali ne znam ni koji je sport a ne klub

zgsolja ned 25.4.2010 13:02
Mentalist kaže...

Partizan pobjedjuje!

Ma kakav Partizan!? Cibona će vas zgaziti u Areni i postat ćemo PRVACI!Skinut ćemo vas s trona!!!Jedva čekam,još 2 sata do polaska u Arenu!

 

PS:Pošto mi je ovo prvi tzv derbi u životu,jel se tamo na takvim finalima pale baklje ono jer ludilo?

Armor ned 25.4.2010 13:04
zgsolja kaže...

 

PS:Pošto mi je ovo prvi tzv derbi u životu,jel se tamo na takvim finalima pale baklje ono jer ludilo?

Naravno, i onda se s njima gađa koš - bit će ovo premjera u Areni

patch123 ned 25.4.2010 13:06
Armor kaže...
zgsolja kaže...

 

PS:Pošto mi je ovo prvi tzv derbi u životu,jel se tamo na takvim finalima pale baklje ono jer ludilo?

Naravno, i onda se s njima gađa koš - bit će ovo premjera u Areni

ne slušaj ga

 

ne gađaš koš nego protivnčike igrače (ili nekog od svojih koji nije zadovoljio)

 

u slučaju da suci loše sude onda na njih prvo lete

 

nije ovo nogomet pa da su tribine daleko od terena,ovdje pogodiš nekoga u glavu dok kažeš keks

Armor ned 25.4.2010 17:37

slovenci evo nažaost protiv nas, očekivano.

 

No muče me pomali "četnički" udari laktom prema licu igrača.

Vidi se, svi na hebu, trebali bi postati malo brutalniji, i jači na riječi (ne popoštanju pizshdekima iz eu).

 

Al tu su još 3 četvrtine...