Sport

NK Osijek

playjob pet 4.8.2017 12:32

Ponovno sam se čuo s jednim od igrača Osijeka i rekao je da je Zekić odmah nakon sinoćnje utakmice rekao da će u idućoj prvenstvenoj utakmici igrat sve rezerve, postoji mogućnost da ovih čak neće ni na klupi biti, da se što više odmore za ekipu koja ih čeka u posljednjoj rundi

jopaa991 pet 4.8.2017 13:21
playjob kaže...
Ponovno sam se čuo s jednim od igrača Osijeka i rekao je da je Zekić odmah nakon sinoćnje utakmice rekao da će u idućoj prvenstvenoj utakmici igrat sve rezerve, postoji mogućnost da ovih čak neće ni na klupi biti, da se što više odmore za ekipu koja ih čeka u posljednjoj rundi

Ne znam koliko je to istina jer iduca prvenstvena je protiv Rijeke u ponedjeljak a prva utakmica ovog playoffa se igra 17.8 pa imaju dovoljno vremena za odmor nakon Rijeke. Logicno bi bilo da odmara utakmicu prije Austrije, tj tamo protiv protiv Lokomotive 12.8.

ibme74 pon 7.8.2017 14:55

Sada vise nisam toliko uvjeren u ono gore sto sam napisao (vjerujem u ulazak u grupe EL ako se izvuce Austria Bec). Barać otisao u Ajax a citam da je i Barišić na vratima Dynamo Kieva, krece rasprodaja nazalost. Sva sreca pa je Bockaj tek stigao ovog ljeta pa ne moze nikud do zime.

playjob pon 7.8.2017 15:24

Raspada se Osijek, ako ode Barišić, stup osječke obrane, nemaju šta radit protiv Austrije Beča... Nadam se da sam u krivu

Javim vam par dana prije utakmice stanje u svlačionici...
Stay tuned

itomic009 pon 7.8.2017 15:33

 A bar da se plasiraju u skupine, odrade euro pola sezone i nek onda idu. A ne ko onaj iz Rijeke (da ne kažem peder) koji nije mogao odigrati dvije kvalifikacijske utakmice i pomoći klubu koji mu je dao šansu nego je tražio da ide odma !!

playjob pon 7.8.2017 15:36

Koliko sam načuo od Lega iz Kohorte da su vodeće osobe navedene navijačke skupine razgovarali s Barišićem, nastojeći ga zadržati u klubu, ishod tog razgovora zbilja ne znam, čim budem cugu popio s tim igračem ovdje ću napisat sve što budem saznao

ibme74 čet 24.8.2017 22:30
fer-de-lance kaže...

To je to, još jedan, da bar oni uđu u EL.

Samo hrabro !!!!

Zaslužili su po meni najviše od sviju. Krenuli su od prvog pretkola, izbacili su do sada 3 kluba od kojih su 2 iz jakih liga, igraju dobro i sama ih je nesreca kostala porsza u prvoj utakmici. Ajmo Osijek!

Milka30 čet 24.8.2017 22:37
ibme74 kaže...

Uguglaj austria wien - osijek live stream i naces ih vagon

Pa ti je prvo sto sam i uradio,pa sam opet i ponovio.

Ili ja ne znam ili moj Google ne "gugla" dobro,ali niti jedan dobar link ne mogu naci!

 

superJozo 

ibme74 čet 3.2.2022 12:38

Ova tema malo zamrla pa da ju dignemo, što mislite o pojačanjima u zimskom prijelaznom roku?

Po meni dovođenje Caktaša puno pogodak, igrač tipa Pašalić koji se zna priključiti napada i naći "gdje treba" pri ubačajima i odbijancima, dobar udarac, dobar zadnji pas.

Leovac također dobro riješenje za pokrivanje lijevog beka dok ne dođe neki mlađi igrač za tu poziciju koju je na neki način "krpao" i Bočkaj koji nije bio klasični lijevi bek.

Petković i Fućak"nepoznanica" za one koji ne prate HNL "izvan" klubova za koje navijana odnosno ne prate 2. HNL, Petković je inače bio jedan od boljih pojedinaca u Dragovoljcu (koji jednostavno nije dorastao 1. HNL) dok je Fućak bio među najboljim igračima 2. HNL, oni su dovedeni kao opcije za zatvaranje ofenzivnih pozicija pa od njih nema nekih velikih očekivanja ali možda baš zato iznenade.

Ovaj Španjolac Bari što je neki dan potpisao je vjerujem svima totalna nepoznanica ali znajući Bjelicu i njegovo "izvlačenje" dobrih igrača nitkuda nebi me začudilo da se taođer radi o kvalitetnom igraču.

 

Vjerujem da nas čeka uzbudljivo proljeće u HNL-u, Osijek nije dobro otvorio isto kao i Rijeka ali ništa još nije gotovo, puno je još bodova u igri za prve 4 ekipe.

 

 

ibme74 pet 4.2.2022 08:35

Kolega, nebi baš rekao "navijač" više simpatizer jer je ipak jedini slavonski klub u 1. HNL a pošto sam rođeni slavonac naravno da mi je drago da NK Osijek ide prema naprijed 

 

ZaliazniMacan pet 4.2.2022 09:51

Super ste se pojačali iako sam hajdukovac caktas je odličan igrač leovac isto... 

Što se tiče bockaja dojma sam da bjelica nije baš nešto bio zadovoljan sa njime lik ima talent ali djeluje da nije neki radnik.  Možda se varam.  Ali općenito Osijekom problem je realizacija onaj vas mierez je pakleno igrač ali neće ga gol dok prošle sezone je sve ulazilo... 

ibme74 pet 4.2.2022 09:57

Da, ja isto imam neki dojam da Bjelici nije teško pao odlazak Bočkaja, tko zna možda je i on sam rekao da bi htio ići pa je bilo win-win, riješavaš se nezadovoljnog igrača i još zaradiš neku lovu.

Slažem se za realizaciju, Osijek već jako dugo šteka u napadu. Da je recimo u špici jedan Drmić iz Rijeke ja vjerujem da bi Osijek sada ima još koji bod više na kontu ali što je tu je, valjda će se Mierez probuditi, vjerujem da će i dolazak Caktaša popraviti realizaciju.

dejo74 pet 4.2.2022 10:32

po meni Osijek je skup jako dobrih pojedinaca ali nisu momčad i Bjeličina igra nije dobra ko u Dinamu,makar mislim da je on naš najbolji trener kojeg imamo u Hr,vrijeme će pokazat ali mislim da ove godine neće biti prvi.

ibme74 pet 4.2.2022 13:01

Da, prošle sezone ga je sve htjelo, doslovno je znao glavom sa ruba kaznenog prostora poentirati a sad ga ne ide ni 1 na 1.
Jedino mi žao što se nije realizirao transfer Lovrića iz Gorice u Osijek, s njim i Caktašem bi stvarno dobili dimenziju više ofenzivno, a tko zna možda ga upecaju na ljeto.

Koliko sam vidio Lovrić nije imao ništa protiv prelaska u Osijek dok se početkom prijelaznog roka šuškalo o tom transferu te kada je Osijek poslao službenu ponudu za njega čak je i sam Lovrić zapratio NK Osijek na instagramu ali je onda uklonio kada je došlo do novina i nastala cijela halabuka oko toga 

ibme74 pon 7.2.2022 10:00

Teže od očekivanoga ali tri boda ipak tu.
Ekipa ne igra na razini to je vidljivo, nadam se da će ih Bjelko prodrmati do utakmice se Rijekom inače "nebu dobro" 

Također se nadam da će CAktaš uskoro kretati od početka, vjerujem da zna razlog zašto ga trenutno dozira sa minutažom od 10-15 minuta ali on čim uđe u igru daje dimenziju više ofenzivno a o Njušci za gol ne treba ni pričati, ušao dva puta pred kraj utakmice i dva puta zabio 

 

Napad je i dalje problem, nema špice koja zna zabiti, ja se nadam da će se na ljeto riješiti Topčagića i dati priliku "malom" Belji koji je na posudbi u Istri, dečko je u najgorem slučaju jednako dobar kao Topčagić ali je mlad i ima još dosta mjesta za napredak a pokazuje u Istri da je dobar igrač.

ibme74 pon 14.2.2022 13:05

Teška utakmica ali 3 boda su tu, Osijek bolji (i sam Tomić je na kraju rekao da je Osijek zaslužio pobjedu).

I dalje se vidi ono što smo gore spomenuli, Osijeku jako fali pravi golgeter, čovjek kojemu ne trebapuno šansi da utrpa gol.
Jučer je Fućak igrao u špici ali nije i dalje to to, Mance je vraćen sa posudbe ali on nikada nije bio baš nešto efikasan.

Osobo mislim da bi najbolji potez bio da je vratio malog Belju iz istre, dečko koji je ove sezone u 1.863 minute za Istru zabio 13 golova i dodao 3 asistencije, ako je to uspio u jednoj od najslabijih ekipa 1.HNL u Osijeku bi mogao još više ali valjda Bjelko zna što radi