besla pon 9.11.2009 15:23
meluka kaže...

ma dobri su oni redick  mi je jako dobar isto...ali ove godine je konkurencija prejaka...ali vidjeti cemo sve

 

 

e a kaj fisher zabi par trica i odmah je on donio prevagu? je on iskusan i odlišan šuter ali mislim da je cijela momčad donijela prevagu

Jesi gledo možda Finale izmedu Orlanda i Lakersa.U jednoj tekmi (mislim da je 3. ili 4. tekma)je zabio tricu preko ruke 4 sekunde prije kraja za produzetak koja je bila najvaznija jer da nju nije zabio Orlando bi dobio tekmu i bilo bi 2-2 i ko zna sta bi sve onda bilo.Pokazao je da covjek odluke nije uvijek Kobe.Naravno cijela momcad je zasluzna za naslov.

meluka pon 9.11.2009 15:31
besla kaže...
meluka kaže...

ma dobri su oni redick  mi je jako dobar isto...ali ove godine je konkurencija prejaka...ali vidjeti cemo sve

 

 

e a kaj fisher zabi par trica i odmah je on donio prevagu? je on iskusan i odlišan šuter ali mislim da je cijela momčad donijela prevagu

Jesi gledo možda Finale izmedu Orlanda i Lakersa.U jednoj tekmi (mislim da je 3. ili 4. tekma)je zabio tricu preko ruke 4 sekunde prije kraja za produzetak koja je bila najvaznija jer da nju nije zabio Orlando bi dobio tekmu i bilo bi 2-2 i ko zna sta bi sve onda bilo.Pokazao je da covjek odluke nije uvijek Kobe.Naravno cijela momcad je zasluzna za naslov.

svih 5 tekmi sam gledao i covjek odluke je lakers ....nije cak ni kobe

stipica_zd pon 9.11.2009 17:05
meluka kaže...
stipica_zd kaže...

ma koji orlando jedino što tamo valja je vince...gle po svim prognozam veci favoriti za prsten su spursi od orlanda

 

jesi vidio sad zadnju tekmu...mislim...

i još ovaj nadrogirani lewis

 

 

 

ma...

auuu, nikako ovo nije istina...

hahahah...daj vi zadrani ni u europu nemožete hahahaah....

 

gle možda sam ja malo ružno govorio o orlandu...al nemaju iskustva....

bolje ne ici u europu, nego popiti doma 40 koseva viska od Siene Belji seSmijeh

explorer 4 pon 16.11.2009 12:41

carmelo mi je najdraži igrač i denver kao momčad mislim da mogu do finala svoje konferencije dogurat a možda i za naslov.

 

budemo vidilli Osmijeh

 

volim još boston,sacramento i orlando

meluka pon 16.11.2009 18:59

e moram priznati da mi carmelo prije nije bio neš, ali kada sam pogledao ovih zadnjih par tekmi ŠTRAŠAN JE...mislim da je on tam vođa dobar je i čansi al bolji mi je antonhy....

besla uto 17.11.2009 12:21
stipica_zd kaže...

pogledajte !

tesko da ce on ista jos napraviti u karijeri, bar se meni tako cini...

On je vec dosta toga napravio u svojoj karijeri.Nema on vise sta trazit u kosarci.On je svoje napravio.Ima 34 god,nije vise brz i spretan kao sto je bio.

hare mn ned 13.12.2009 20:59

IMALI NEKI PACH ZA NBA 2K10

I KAKO VI ZAKUCAVATE,NIKAKO NEMOGU DA SONTAM I KAKO PLAZETE LOPTU NA KOS,ONO KAD IDETE SAMI POD KOS ILI POSLIJE FINTE LAGANO POLAGNJE NA KOŠ?KOJA SE OPCIJA BIRA TAMO U POSTAVKAMA CONTROL

al zagorec pon 3.5.2010 22:40

evo da se malo sjetimo dream tema,video,to su samo dijelovi finala 1992..to su bili igrači Magic Johnson,Charles Barkley,Scottie Pippen,Patrick Ewing,Larry Bird,Karl Malone,Davidd Robinson,John Stockton,Christian Laettner,Clyde Drexler i naravno Michael Jordan.Sigurno ste svi čuli za njihSmijeha trenutno najbolji igrač meni je Josh Smith i Wade

Armor sri 9.6.2010 00:14
patch123 kaže...
Armor kaže...

Jel je večeras 3. finalna tekma?

Ima kakav stream?

da

možda i sportklub odluči prenositi utakmicu (lijevi je bolji)

 

a za stream,evo ti 2 stranice gdje ja gledam tekme uživo

KLIK i KLIK

Hvala.

Jel znaš u kolko počne po našem vremenu?

Armor sri 9.6.2010 00:26
stipica_zd kaže...
Armor kaže...

Hvala.

Jel znaš u kolko počne po našem vremenu?

9 navečer u Bostonu.

Znači +6=3h ujutro kod nas.

 

Uh, kasno.

Ili rano

 

Možda nekak izdržim

Armor sri 9.6.2010 02:59
patch123 kaže...
Armor kaže...

Uh, kasno.

Ili rano

 

Možda nekak izdržim

ajde sad spavaj,probudi se u 3 sata i pogledaj utakmicu

tako ja radim

Let the show begin Cool

patch123 sri 9.6.2010 08:45
Armor kaže...

Let the show begin Cool

lakersi pobjedili

jesi li gledao utakmicu do kraja ??

 

ja sam navio mobitel u 03,00h ali se nisam uspio ustati (ustao bih se da sam čuo da zvoni)