Sport

Manchester City FC

toxic pon 28.10.2013 08:27
Hojs kaže...

Kolko god sam ga prije volio, ne mogu više gledati Harta na golu. Nevjerojatno je u kakvog se golmana pretvorio.

Tipični Englez - kikser, daj mi reci jednog Engleskog golmana koji nije žestoko kiksao u važnim tekmama?

domba_Os pon 28.10.2013 17:20

Nije stvar u kiksu ... stvar je što su svi engleski golmani, i općenito oni s otoka linijski golmani - a to je užas. Imaju tu glupu filozofiju da golman mora bit zakovan za liniju a npr. kad je korner da na peterac stavi 8 igrača - pa užas ... a pored toga, on ne zna hvatati loptu koja ide po podu (ako gledate teme morali ste to skužit-ak ne prvi put, bar poslije 3-4 tekme) - raširenih nogu hvatat nisku loptu ???? pa da je u Lio u Osijeku (inače propali klub žnj lige) ili u bijo koji seoski klub došao na probu -odma bi ga oterali kad bi to vidjeli, i još jedna stvar - kad ispucava lopu - tj. izvodi sa finfera ili kad vraća rukom u igru - nikad, al nikad ne zna šta će s njom, jel ide duga lopta, jel na stopera , beka ... sve nešt usprcano ... eh nije to golman ... za njega je Pantilimon izmislio nogomet - to je golmančina- to ja govorim već 2 godine al svi me gledaju ko da nisam normalan ... taj čovjek ima golmanske porete i karakteristike - visina , izlazi na visoke lopte, dobro se postavlja, miran i siguran, pouzdan ...

domba_Os pon 28.10.2013 17:24
domba_Os kaže...

Iskreno ... neće mi bit ni žao ako ne dobijemo finale FA .... Samo jer mi se neopisivo gadi Mancini, je*em ga u usta talijanska ... Žašto nije stavio Pantilimona?{#}

Čovjek je branio svaku tekmu FA kupa, primio samo jedan gol, spasio ga u polufinalu, i dečko brani kud i kamo bolje od Harta, samo gledaj sad finale (kao i sve druge utakmice) -  Hart u 99% slučajeva ne izleće na centaršuteve, a i kad izađe nije siguran..linijski golman. Pantilimon s druge strane  kupi sve lopte u petercu, unsi sigurnost, smiren - TAKAV golman ti treba u engleskoj ligi, a ne ovaj akrobat koji se šopa po golu i onda primi kroz noge ili sa 2 metra glavom, jer stoji na crti ... uh.... a i Džeksona i Milnera ostavi na klupi , e moj Mancini, piješ mi krv iz dana u dan , poludit ću više , mrš kući ; Platt-a za trenera (ili bilo kojeg drugog) samo ne ovaj ziheraš. Taman i da uzme FA ja bi ga terao pod Muss!

 

u biti , pa spominjao sam i tu prije .... ;D

Hojs pon 16.12.2013 13:51

Eh, da smo zabili gol više Bayernu : (, sad bi imali gotovo sigurno četvrtfinale.  S druge strane, ako želimo osvojit LP moramo bit u stanju proć svakoga pa i Barcu.

Hojs pon 30.12.2013 17:44

Nama je problem što smo skoro sve utakmice se konkurentima za naslov igrali kod kuće.

 

Došao je kraj godine pa da napišem neko svoje subjektivno mišljenje o ljetnim pojačanjima:

 

Negredo - definitivno opravdava uloženo, dobar tehničar za svoju visinu, po meni vrijedniji od Džeke, vrlo dobra kupovina

Navas - što vrijeme prolazi to bolje igra, kad se u potpunosti prilagodi engleskom nogometu bit će nam veliko pojačanje, iako je i ovako od velikog značaja

Jovetic - zasad apsolutni promašaj, odigrao svega 5-6 utakmica, za te novce potrebniji je bio stoper, ipak još je mlad i ima vremena da se dokaže do kraja sezone

Fernandinho - veliko pojačanje možda i veće od Negreda, zajedno sa Yayom drži konce veznog reda, odlično se prilagodio Premiershipu

Demichelis - neloš igrač, ugodno me iznenadio, ali smatram ga lošom kupovinom

 

Što se tiće tablice, kad se sve zbroji i oduzme, zadovoljan sam. Moglo je biti bolje, mogle je i gore. Očekujem borbu s Chelseaem za naslov.

 

Spominju se odlasci Guidettia, Džeke i Aguera. Džeku želi Valencia, a Guidettia na posudbu žele WHU i Stoke. Unatoč pisanjima, Aguerov otac demantirao je transfer u Barcelonu.

Hojs uto 31.12.2013 06:43

Nisam nigdje spomenuo Jovetićeve igračke sposobnosti, rekao sam da je 25 mil. eura za igrača koji odigra ukupno 87 minuta u polusezoni za mene bačen novac. Naravno, ima još dosta do kraja sezone i nadam se da ipak neće ostati u rangu Hughesovih pojačanja tipa Jo.

Hojs pon 14.4.2014 09:18

Moram priznati da dugo nisam bio ovoliko razočaran. Prije utakmice sa Barcelonom bio sam uvjeren u prolazak i sad sam uvjeren da bi prošli da se Pellegrini nije usrao i postavio onakvu defenzivnu taktiku. Imaš najučinkovitiji tim u ligama petice, igraš kod kuće i to protiv kluba koji ove sezone ima smiješnu obranu i ti se braniš.

Nekako sam prebolio i to i ispadanje u FA kupu jer sam mislio ajde, barem čemo se sada moći na prvenstvo koncentrirati, ali očito sam se i tu prevario. Klub u kojem je jedan Demichelis standardan stoper nije niti zaslužio biti prvak.

Stvarno sam očekivao više od Pellegrinija, nadao sam se barem jednom trofeju (smiješni liga kup ne računam) pogotovo kad uzmemo u obzir da je potrošio 100 mil. £ u prijelaznom roku. Ako ostane i iduće sezone bit će ogroman pritisak na njemu.

 

 

 

Roberto, vrati se   {#} {#}

domba_Os pet 18.4.2014 20:51

Oko vecine stvari se slažem (posebno za liga kup) ... samo, nije problem što Demichelis igra (kad pogledaš ostale klubove, nije da svi baš imaju ekstra stopere), problem je drugi, a to je ona nonšalantnost, opuštenost, "lako ćemo" , "mi smo bolji" , znaš, nema želje, a onda još rezultati poput 2:2 sa Sunderlandom, pih, definitivno ne zaslužujemo ništa ove godine, a s tim u skladu, Pellegrini zaslužuje otkaz (samo zato što se znalo šta se traži od njega, a nije u tome uspio) .... a i više sam očekivao od tog čovjeka, mislio sam da ima neki stav (i na terenu i van njega) , a on nesiguran u sve svoje poteze, sav se stisne na toj klupi i strepi ... ništa od tog ...

nul-3 ned 27.4.2014 19:14
Hojs kaže...

Evo, opet ovisimo sami o sebi. Ako ovo sada ne iskoristimo onda stvarno nismo zaslužili ništa ove sezone.

#TOGETHER we ar champions 

 

 

Vjera je bitna dečki. 

nul-3 ned 11.5.2014 19:21

THE CHAMPIONS <3

 

Nakon ne baš dobre prošle sezone, uz promjenu trenera i dovođenja nekoliko pojačanja, City je očekivano i prvak. Sezona nije bila laka, put je bio težak ali ipak su došli do 2 titule ove sezone. Capital one cup i Premier liga. Tj. 3 ako  se gleda i onaj azijski kup na početku sezone. 

 

Po meni igrač sezone svakako Yaya, najbolji strijelac Citya a veznjak. Da nije njega, teško bi City osvojio ligu.

 

  

Hojs uto 22.8.2017 17:53

Ima li još nas starosjedioca ovog topica? 

 

Šteta za jučerašnji remi. Smiješan crveni, ali unatoč tome dominacija i sa 10 igrača. Danilo odličan, Bernardo imao par dobrih poteza, Ederson mislim da će bit napredak u odnosu na prošlu sezonu za vratarsku poziciju. 
Spominje se da dolazi Evans iz WBA, ali po meni je važniji jedan solidan napadač za backup prije toga. Po imenima to izgleda dosta bolje nego prošle sezone, posebno bekovi koji su dosta pomlađeni. Sve u svemu, ne sumnjam da će Pep to uštimat. Idemo po titulu ove sezone 

 

Živili 

hanteed ned 12.5.2019 19:21

Dobra sezona, pokazali smo snagu jer smo bez najboljeg igrača(kdb) uzeli naslov identično kao prošle sezone. Na ljeto što se mene tiče gund i zinčenko mogu ići i dovesti veznjaka i beka, ne bih ja računao na mendya.