Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

Snoozly ned 12.12.2021 21:55
FileFicho kaže...

Tako da, pravno gledano, Masi nije napravio ništa što nije smio, a sad zašto je dopustio da samo 5 bolida prestignu SC, a ne svi, to je već pitanje za milijun eura.

Zato što onda ne bi bilo vremena za odvoziti barem jedan krug pod zelenom zastavom, odnosno utrka bi završila pod SC što očito nije u interesu niti sudaca, a ni medija. Njima je bilo bitno da se odvije dvoboj između Maxa i Lewisa u posljednjem krugu, a to što su ostali vozači zakinuti očito nisu vidjeli kao problem.

Džekson ned 12.12.2021 22:15

Da imam 7 naslova prvaka i xxx milijuna funti na računu, sponzora ne zna ima se broj i ja bi bio smiren i imao staložen govor nakon utrke 

 

 

Max je zaslužio biti prvak 2021 po svemu što smo vidjeli. Čestitke obojici

Jack Sparrow ned 12.12.2021 22:27

Najbolje obrazloženje sudaca utrke za kraj je bio da su željeli da sezona, barem zadnji krug završi utrkivanjem. Nešto čega bi se mogli i trebali držati, a ne da svaki potez ide kontra i djele se kazne za sve i svašta.

 

Lewis opet mislio pobjediti pod safty carom, al fia konačno donjela pravu odluku.

Mitch ned 12.12.2021 22:29
Snoozly kaže...
FileFicho kaže...

Tako da, pravno gledano, Masi nije napravio ništa što nije smio, a sad zašto je dopustio da samo 5 bolida prestignu SC, a ne svi, to je već pitanje za milijun eura.

Zato što onda ne bi bilo vremena za odvoziti barem jedan krug pod zelenom zastavom, odnosno utrka bi završila pod SC što očito nije u interesu niti sudaca, a ni medija. Njima je bilo bitno da se odvije dvoboj između Maxa i Lewisa u posljednjem krugu, a to što su ostali vozači zakinuti očito nisu vidjeli kao problem.

 Jedino tko je zakinut je Sainz, a oni se nisu zalili niti spomenuli to.

 

U svakom slucaju imas odluku - zavrsiti utrku pod SC i sjebati 5-6 timova (ne samo vozaca) zbog konstruktorskog poretka i budzeta za iducu god, ili shebat samo Sainza prakticki.

 

 

Mislim na kraju krajeva Lewis i Merc nisu zrtvovali track position i odradili 2. stop. VSC je jednostavno pomogao Maxu. No opet to nije bitno, jer da je ostao 2. na pravom SC, i dalje bi Max imao bolje gume i DRS u zadnjem krugu.

rooswelt1991 ned 12.12.2021 22:52
Mitch kaže...

 

Mislim na kraju krajeva Lewis i Merc nisu zrtvovali track position i odradili 2. stop. VSC je jednostavno pomogao Maxu. No opet to nije bitno, jer da je ostao 2. na pravom SC, i dalje bi Max imao bolje gume i DRS u zadnjem krugu.

To nije istina. Nakon SC-a, nema DRS 2 kruga nakon sigurnosnog automobila....

sudy_freak ned 12.12.2021 23:36
rooswelt1991 kaže...
Mitch kaže...

 

Mislim na kraju krajeva Lewis i Merc nisu zrtvovali track position i odradili 2. stop. VSC je jednostavno pomogao Maxu. No opet to nije bitno, jer da je ostao 2. na pravom SC, i dalje bi Max imao bolje gume i DRS u zadnjem krugu.

To nije istina. Nakon SC-a, nema DRS 2 kruga nakon sigurnosnog automobila....

 Prijatelju izjasni se.

jedan od rijetkih si među nama koji je bio profesionalno uključen u oktanski cirkus.

kako ti gledaš na ovo večeras?

ivanoile ned 12.12.2021 23:37

Jedino tko je ovdje ispao "gubitnik" je Rusell sa svojim ponasanjem. Ne znam cemu tako isforsiran tweet, osim da sljedece godine ide u tu ekipu. Ali ako ostali vozaci sute i ne diraju se komentiranja, cemu branit "britansku krv".

 

Koliko god da je dobar, mora jos to dokazati. Latifi je ove godine pokazao u nekoliko navrata da Rusell nije toliko veliko otkrice i ima jos puno razvoja. Razocaran sam jer ocito dobivamo novu dozu nacionalizma u F1. (I tog britanskog bahatluka)

Mitch ned 12.12.2021 23:45
rooswelt1991 kaže...
Mitch kaže...

 

Mislim na kraju krajeva Lewis i Merc nisu zrtvovali track position i odradili 2. stop. VSC je jednostavno pomogao Maxu. No opet to nije bitno, jer da je ostao 2. na pravom SC, i dalje bi Max imao bolje gume i DRS u zadnjem krugu.

To nije istina. Nakon SC-a, nema DRS 2 kruga nakon sigurnosnog automobila....

 Istina zaboravio sam na to, ali uglavnom bi bio unutar DRS rangea na sto sam mislio (unutar sek) i slipstream

volegradele pon 13.12.2021 08:51

Ma top sezona gusta sam kao nikad..Ferrari na 3 mjestu..ajde imamo neki napretak..da Bog da se ukljucimo u borbu za vrh sljedece godine!
Napokon prestanak dominacije Merca bez obzira sto su opet uzeli konstruktorski naslov!
Po meni ove godine i opcenito Hamilton je bolji vozac od Maxa,to se vidjelo zadnjih par utrka gdje je Hamilton odvozio vrhunski i zrelo..razlika njega i Max je dosta velika..ali eto spletom okolnosti Max je uzeo naslov..neka..ne pobjeđuje uvjek bolji!
S nestrpljenjem cekamo novu sezonu koja ce bit jos neizvjesnija!!
Kako volim ovaj sport..i nadam se vise uzivo pogledat taj oktanski cirkus!

Uff zaboravih Pereza..koji kriptonit za Hama..😊

BlueMax pon 13.12.2021 08:55
Mitch kaže...

Stvarno ne vidis analogiju sa Latifijem i Glockom?

 

Na kraju krajeva, Mercedesova zalba je pokazala da pravila tocno definiraju situaciju na kraju. Da nije ovako bilo i da Max nije dosao na 2. mjesto nakon SC, ispalo bi da se pravila krse.

 

Cak i da Max nije isao u pit i da je ostao 2. (umjesto iza outlappanih), svih 14 sek prednosti se brisu i bio bi mu u DRS zoni zadnji krug na ocuvanijim gumanma kako god okrenes.

Jedino kome se Lewis danas moze zalit je Mercedes i odluka za box pred kraj.

 

 

 

Madarska, Silverstone, Glock...sve se to nakupilo i mislim da i Lewis to zna . Alonso je najbolje sumirao sezonu, Max je najbolji vozac ove godine, Mercedes najbolji konstruktor i idemo dalje.

 Mislim da je sam odbio odlazak u boks jer je (dobro) procijenio da će gume izdržati do kraja. Ironija svega je da je to bila odlična odluka koja ga je na kraju koštala prvenstva.

Nisam detaljnije pratio što se sve događalo s vozačima koji su rangirani ispod 5. mjesta no ako gledamo prvih 5 onda je konačni poredak pošten da pošteniji ne može biti. Kako se došlo do tog poretka je druga priča.Poredak konstruktora je po meni nebitan jer su dozvoljene izmjene na bolidu tijekom sezone. To glupo pravilo je Mercedesu donijelo konstruktorski naslov. Bolidi moraju biti 100% definirani prije prve utrke jer sloboda kasnijih modifikacija otvara prostor za muljanje.

 

Slažem se za Mađarsku i Silverstone, no što je s ovogodišnjom Spa utrkom? Bodovi su dodijeljeni po kvalifikacijskim rezultatima na način da se gledao samo 3. kvalifikacijski ciklus. Ne bi li poštenije bilo da se gledalo najbolje vrijeme kvalifikacija?

Po komntarima ovdje na forumu moglo bi se zaključiti kako se Maxu kroz cijelu sezonu nešto uzimalo a Lewisu davalo. U konačnici stvar je u tome da je slijepo držanje pravila, koliko god ona glupa bila, u većem dijelu sezone išlo Lewisu na ruku i na kraju ga je upravo to slijepo držanje glupih pravila ukopalo. Pošteno.

Maddog_HR pon 13.12.2021 09:09

Potpisujem kolegu BlueMaxa i Volegradele. Max sigurno nije bolji vozac od Hamiltona, Hamilton je tako zrelo i pametno odradio zavrsnicu sezone, pa i zadnju utrku u kojoj je apsolutno dominirao. Jedini pamtljiv Maxov potez iz jucerasnje utrke je zabadanje u Hamiltona u prvom krugu, rekao bi prljavo kao i veci dio sezone. Po meni je ta prljava voznja velika mrlja na njegovoj dosadasnjoj karijeri i iskreno se nadam da ce prestati s takvim potezima jer ima potencijal postati veliki vozac.

Ja se isto ne slazem da je FIA isla na ruku Mercedesu, Spa je dobar primjer. Zapravo su isli na ruku i obje momcadi. Najveci problem FIAe je njihova nedosljednost. Nazalost ovu sezonu su dobrim dijelom odlucili suci, u maniri losih nogometnih sudaca su usmjeravali sezonu u jednom ili drugom smjeru. Dojam je da su namjerno to radili da bi ucinili sezonu neizvjesnijom i zanimljivijom. Iako je najvjerojatnije rijec samo o njihovoj nesposobnosti.

Hamilton je jos jednom pokazao da je gentleman, cestitao je pobjedniku i imao samo rijeci hvale za Maxa u izjavama. Verstappen to nije napravio niti jednom kad je izgubio ove sezone.

Veselim se sljedecoj sezoni, nadam se da ce i druge momcadi biti kompetitivnije - prvenstveno Ferrari, ali i McLaren.

loky4i4 pon 13.12.2021 09:52
BlueMax kaže...

 Mislim da je sam odbio odlazak u boks jer je (dobro) procijenio da će gume izdržati do kraja. Ironija svega je da je to bila odlična odluka koja ga je na kraju koštala prvenstva.

 Nije, još je pitao inžinjera "jel nije ovo "malo" riskantno da me ostavite vani".

FileFicho pon 13.12.2021 09:52

Ne znam, ja sam dojma da svi voze u istim bolidima, da bi Max bio bolji vozač. Puno je bolji kod kočenja (sjetite se kako je zajebao i Botasa i Hamiltona prije par vikenda u prvom zavoju) i prgav je, a takav treba biti pobjednik (ni Schumacher nije vozio ništa "čišće", išao je na glavu u svakom duelu).

Jer i ove sezone Mercedes je imao puno bolji bolid...pa jučer je Hamilton skoro prestigao Maxa na pravcu na 40 krugova starim tvrdim gumama bez DRSa, a Max je vozio na jedan krug starim softicama (opet ga je spasilo kasnije kočenje). Lako je voziti pošteno kada si najbrži na pravcima, tamo obaviš sav posao, ali kada si sporiji jedini način su ti kasnija kočenja, slipstream ili undercut kod boxeva. Tako da Max nije prgav, ne bi bio pobjednik.

Nisu u povijesti pobjeđivali najbrži, nego sa najvećim mudima. Ako imaš objektivno sporiji bolid, moraš riskirati, vrlo jednostavno.

SimeKZ pon 13.12.2021 10:00

Ljudi su se toliki naviknuli da ovaj samo vozi naprijed i uzima utrke pod normalno, da im svaki malo riskantniji potez smeta.

Ricciardo je pod normalno pretjecao na nacin koji je to Max jucer probao na HAMu. Samo je lagano HAMu ne stisnut kocnicu jer nema pijeska van staze pa si moze priustit produzit ravno.

Max ima sporiji bolid i agresivna voznja je jedino kaj mu ostaje. Druga je stvar kaj je HAM naviknuo da ga se ne dira i da on vozi kak hoce.

Umjesto da navijate za uzbudljiva pretjecanja i agresivnije utrkivanje, postajete ko Toto Golf. 

 

Stavi pijesak kraj staze pa ces vidjet kak bi se lijepo vozilo unutar bijelih linija.

 

FileFicho pon 13.12.2021 10:04
SimeKZ kaže...

Ljudi su se toliki naviknuli da ovaj samo vozi naprijed i uzima utrke pod normalno, da im svaki malo riskantniji potez smeta.

Ricciardo je pod normalno pretjecao na nacin koji je to Max jucer probao na HAMu. Samo je lagano HAMu ne stisnut kocnicu jer nema pijeska van staze pa si moze priustit produzit ravno.

Max ima sporiji bolid i agresivna voznja je jedino kaj mu ostaje. Druga je stvar kaj je HAM naviknuo da ga se ne dira i da on vozi kak hoce.

Umjesto da navijate za uzbudljiva pretjecanja i agresivnije utrkivanje, postajete ko Toto Golf. 

 

Stavi pijesak kraj staze pa ces vidjet kak bi se lijepo vozilo unutar bijelih linija.

 

Upravo to sam i rekao. Pa Hamiltion bi bio lud da vozi agresivno kad ima 5-10 km/h veću brzinu na pravcu od ostalih bolida. Lijepo izađe iz zavoja, digne zadnje krilo i može potrubiti svakom bolidu trenutno. Ako nemaš tu povlasticu, onda moraš biti prgav. Da Hamiltion nema takav bolid, ne bi ni on bio "svetac"...

 

Nevezano za Maxa i Lewisa, ovo žuto bi odmah potpisao za sve staze.

BlueMax pon 13.12.2021 10:07

Mene 2022. niti malo ne raduje jer ćemo opet imati 4 Mercedesa, 3 Ferrarija, 1 Renaulta i 2 nečega što neće biti Honda.

Di su ona zlatna vremena kad je bilo jedan tim jedan motor. Iako nisam sklon teorijama zavjere teško mi je povjerovati da će npr. dvoboj na stazi između Mercedesa i Williamsa donijeti pobjedu Red Bullu ili da će Gasly ikad dobiti dozvolu za borbu s Verstappenom. Ili svi isti motor ili svaki tim svoj motor. Ovo gubi smisao kao što je i WRC od kad se sveo na 3 proizvođača izgubio smisao.

BlueMax pon 13.12.2021 10:34
FileFicho kaže...

Ne znam, ja sam dojma da svi voze u istim bolidima, da bi Max bio bolji vozač. Puno je bolji kod kočenja (sjetite se kako je zajebao i Botasa i Hamiltona prije par vikenda u prvom zavoju) i prgav je, a takav treba biti pobjednik (ni Schumacher nije vozio ništa "čišće", išao je na glavu u svakom duelu).

Jer i ove sezone Mercedes je imao puno bolji bolid...pa jučer je Hamilton skoro prestigao Maxa na pravcu na 40 krugova starim tvrdim gumama bez DRSa, a Max je vozio na jedan krug starim softicama (opet ga je spasilo kasnije kočenje). Lako je voziti pošteno kada si najbrži na pravcima, tamo obaviš sav posao, ali kada si sporiji jedini način su ti kasnija kočenja, slipstream ili undercut kod boxeva. Tako da Max nije prgav, ne bi bio pobjednik.

Nisu u povijesti pobjeđivali najbrži, nego sa najvećim mudima. Ako imaš objektivno sporiji bolid, moraš riskirati, vrlo jednostavno.

 Stanje guma ti omogućava kasnije kočenje. Hamilton je ziheraš i zato ga ljudi ne vole ali on je u najboljem i najbogatijem timu zato jer je najbolji vozač. Ljudi vole atraktivnost. U F1 ušao je kao 2. vozač tima za koji je vozio svjetski prvak i odmah u prvoj sezoni se nametnuo kao br. 1 i pobjeda u prvenstvu mu je izmakla nesretnim spletom okolnosti. U toj sezoni dva puta je morao propustiti prvog vozača i u predzadnjoj utrci mu je njegov tim uzeo mogućnost osvajanja prvenstva.

Hamilton ima 7 osvojenih prvenstava + 2 prvenstva koja je imao u džepu da nije bilo grešaka njegovog tima. 

Maddog_HR pon 13.12.2021 10:34

A cuj...slozit cemo se da se ne slazemo.

 

Jucerasnji fajt Pereza i Hamiltona je dobar primjer čvrste ali fer borbe - pravi uzitak za gledati. Fajt Hamiltona i Norrisa na RedBull ringu je takodjer bio cvrst i fer fajt, ili Alonsa i Hamiltona u Madjarskoj.

 

Vecina Verstappenovih pretjecanja je uradjena kroz zabadanja u suparnika prije zavoja ili guranje suparnika sa staze tako da mu se ne ostavlja prostor, pri cemu suparniku ostaje jedino kociti i izbjegavati kontakt. Rekao bi da je to njegov trademark kroz cijelu karijeru, ali sigurno nije nesto s cim bi se trebao ponositi. Vidjeli smo u Monzi kako izgleda kad suparnik ne izbjegava kontakt, a mislim da to nitko normalan ne zeli gledati na utrkama. Jednako kao sto u nogometu zelimo gledati fer igru, a ne teske faule.

 

Istina je da je Hamilton cesto imao brzi bolid i vecinu pretjecanja mogao ostvariti na ravnici - ali primarni razlog za to je ipak DRS koji daje ogromnu prednost u takvim situacijama i favorizira brze bolide. Kao sto smo vidjeli u zadnjih par utrka - Mercedes cak nije bio najbrzi na ravnici pod DRSom.

 

 

emerik pon 13.12.2021 10:36
BlueMax kaže...

 Stanje guma ti omogućava kasnije kočenje. Hamilton je ziheraš i zato ga ljudi ne vole ali on je u najboljem i najbogatijem timu zato jer je najbolji vozač. Ljudi vole atraktivnost. U F1 ušao je kao 2. vozač tima za koji je vozio svjetski prvak i odmah u prvoj sezoni se nametnuo kao br. 1 i pobjeda u prvenstvu mu je izmakla nesretnim spletom okolnosti. U toj sezoni dva puta je morao propustiti prvog vozača i u predzadnjoj utrci mu je njegov tim uzeo mogućnost osvajanja prvenstva.

Hamilton ima 7 osvojenih prvenstava + 2 prvenstva koja je imao u džepu da nije bilo grešaka njegovog tima

 Nije ni tih 7 prvenstava osvojio vozeci Haas...

Posmatrač pon 13.12.2021 11:07

Niko ne spominje druge vozače. Na primjer Pierre Gasly je odovozio odlicnu sezonu i bio konstantan, Lando Norris koji je dobar dio sezone bio u vrhu, Carlos Sainz koji se u rekordnm roku prilagodio na npovi bolid i tim pa i George Russell koji je izvalio nemoguce iz anemicnog bolida. A sto se tice Maxa kao pi..a se pokupi sa podijuma a Hamilton kao gospodin pridje i cestita i hvali ga u izjavama. Hamiltonov otac je prisao i cestita i maxu i njegovo ocu. Kad je to max uradio? Mali je nedozreo i jos nije sampion kakav je Hamilton.....

FileFicho pon 13.12.2021 11:17

Da ne ulazimo u besmislenu raspravu, vrijeme će pokazati. Lewis je prvu titulu osvojio sa 27 godina, Max evo sa 24. Max za 3 godine može imati još 3 titule, a ne mora ni jednu (pitanje tko će im sada raditi pogonsku jedinicu kada je ugovot sa Hondom istekao).

Samo kažem, Lewis cijelo vrijeme vozi najbrži bolid, dok Max nema tu privilegiju.

 

Sve u svemu, obojica su vrhunski vozači i nijanse ih dijele, miljama ispred svih ostalih trenutnih vozača. Možemo biti sretni da je F1 opet zanimljiva i da postoji konkurencija, kao u nogometu CR/Messi pred 10ak godina dok su još bili za nešto. 

GranDaddo pon 13.12.2021 11:20

Začudilo me koliko sam bio uzbuđen jučer za vrijeme tog zadnjeg kruga, a da nisam zapravo ostao tužan. Da se razumijemo, prošla godina mi je bila draža zbog borbe RP, Ferrarija i McLarena, ali ove godine sam birao Hamiltona zbog nešto manje diskutabilnih odluka (ne zamijeniti to sa opravdavanjem što je radio kroz dosadašnju karijeru). Nije fer da budem tužan, jer je Max pobijedio, baš kao što ne bi bilo fer biti ljut na Porsche kad je pobijedio u Le Mansu kad je Toyota stala u zadnjem krugu. 

 

Opet mislim da je RB zeznuo jučer sa Soft gumama u Q2. Opet se dokazalo da je RB brži u jednom krugu, a da je Mercedes bolji za utrke. Opet se pokazalo da je Hamilton BOG u balansiranju brze vožnje i čuvanja guma. 


Ne mogu se složiti s glupostima oko "sreće". Imaju je podjenako. Neke su odluke išle više na Mercedesovu stranu?! Možda su i trebale, a to što strastveni fanovi misle nije stvarno važno. Max je prljaviji i to je činjenica.

 

Jel je jučer Masi opet napravio greške - naravno da je. Bit će pokriven pravilnikom, ali to se može odraditi ko čovjek ili ko tukac. Ne samo da su Horner i Totto jahali po njemu, nego i komunikacija s njegove strane je jednostavno nedovoljno dobra. 

 

Ne znam što ljudi lude, jer je Mercedes uložio protest. Neka je. Neka i RB uloži. Barem će se raspraviti. Ako je nešto krivo, neka se ispravi. RB je "plemenitiji" što ne ulaže proteste?! A da ne govorimo da se u svakom trenutku može desiti afera i obje momčadi mogu biti krive za nekakvo varanje. Osim Ferrarija :D. Još se smrznem od McLarenovih 100milja kazne, Briattorea kojem je na čelu pisalo da vara. 

 

Pravilnik se mora bolja definirati. Ovo slobodno interpretiranje je gotovo uništilo prvenstvo. 

 

Recimo 1 prigovor oko pretjecanja oko SC. 

Hamilton se igrao s kočnicom. Ajmo reći da je to bio njegov odgovor na brake check. Dopušta se Maxu da jaše po njemu, iako su u studiju i ostali vozači rekli - nemaš ti što raditi tamo gdje je Max bio. Eto ti presedana. Čekajte do prve utrke s SC i njih dvojice. Jahat će se još i gore. Ali ne, mi imamo Masija i njegove stewarde koji idu izmišljati neke nepisane podčlanke. Slično i za Brazil odnosno prvo pretjecanje jučer. Svi koji gledamo imamo upitnike za obje situacije, imaju je i timovi, ali Masiju je sve OK. Možemo mi biti u krivu, no da baš nitko ne kuži... onda valjda nešto nije dobro.

 

Za kraj Hamilton je bolji vozač od Maxa. Jučer je odvozio maestralno i nema mu se što prigovoriti. Max je jučer bio OK. Recimo Perez je odvezao na Mediumu i držao se Maxa na Softu na početku, držao Hamiltona na istrošenim gumama... Bottas je opet negdje tamo. Možda i najveće razočarenje sezone ako znamo da je Mercedes (naj)brži.

sudy_freak pon 13.12.2021 11:27
SimeKZ kaže...

Stavi pijesak kraj staze pa ces vidjet kak bi se lijepo vozilo unutar bijelih linija.

Upravo je to jučer Roman Grosjean na twitteru napisao.

Run-off area bez pijeska nema smisla.

 

A što se tiče komentara na Maxovu agresivnu vožnju, there you go:

 

FileFicho pon 13.12.2021 11:33
BlueMax kaže...
FileFicho kaže...

Ne znam, ja sam dojma da svi voze u istim bolidima, da bi Max bio bolji vozač. Puno je bolji kod kočenja (sjetite se kako je zajebao i Botasa i Hamiltona prije par vikenda u prvom zavoju) i prgav je, a takav treba biti pobjednik (ni Schumacher nije vozio ništa "čišće", išao je na glavu u svakom duelu).

Jer i ove sezone Mercedes je imao puno bolji bolid...pa jučer je Hamilton skoro prestigao Maxa na pravcu na 40 krugova starim tvrdim gumama bez DRSa, a Max je vozio na jedan krug starim softicama (opet ga je spasilo kasnije kočenje). Lako je voziti pošteno kada si najbrži na pravcima, tamo obaviš sav posao, ali kada si sporiji jedini način su ti kasnija kočenja, slipstream ili undercut kod boxeva. Tako da Max nije prgav, ne bi bio pobjednik.

Nisu u povijesti pobjeđivali najbrži, nego sa najvećim mudima. Ako imaš objektivno sporiji bolid, moraš riskirati, vrlo jednostavno.

 Stanje guma ti omogućava kasnije kočenje. Hamilton je ziheraš i zato ga ljudi ne vole ali on je u najboljem i najbogatijem timu zato jer je najbolji vozač. Ljudi vole atraktivnost. U F1 ušao je kao 2. vozač tima za koji je vozio svjetski prvak i odmah u prvoj sezoni se nametnuo kao br. 1 i pobjeda u prvenstvu mu je izmakla nesretnim spletom okolnosti. U toj sezoni dva puta je morao propustiti prvog vozača i u predzadnjoj utrci mu je njegov tim uzeo mogućnost osvajanja prvenstva.

Hamilton ima 7 osvojenih prvenstava + 2 prvenstva koja je imao u džepu da nije bilo grešaka njegovog tima. 

Kakve veze ima stanje guma u prvom zavoju nakon starta?

 

https://youtu.be/2yYtH0HAL-U

 

Pogledaj prvih 30 sekundi, koliko ima kasnije kočenje od obojice da uspije iz vanjske strane zatvoriti cijeli zavoj. A ima očigledno sporiji start...

Posmatrač pon 13.12.2021 11:33
FileFicho kaže...

Da ne ulazimo u besmislenu raspravu, vrijeme će pokazati. Lewis je prvu titulu osvojio sa 27 godina, Max evo sa 24. Max za 3 godine može imati još 3 titule, a ne mora ni jednu (pitanje tko će im sada raditi pogonsku jedinicu kada je ugovot sa Hondom istekao).

Samo kažem, Lewis cijelo vrijeme vozi najbrži bolid, dok Max nema tu privilegiju.

 

Sve u svemu, obojica su vrhunski vozači i nijanse ih dijele, miljama ispred svih ostalih trenutnih vozača. Možemo biti sretni da je F1 opet zanimljiva i da postoji konkurencija, kao u nogometu CR/Messi pred 10ak godina dok su još bili za nešto. 

 Jesu li toliko ispred ostsalih vozaca ako gledas samo vozace?