Sport

Kutak za ljubitelje Formule 1

ivanoile pet 3.7.2020 16:03
dmanz kaže...

Gdje je hype? Počelo je.. 

 Gledam Ferrari i sve vise mi se cini da su testovi prikazivali njihovo realno stanje, a to znaci ni blizu vrha. Vettel izgleda kao da se muci s bolidom

dmanz pet 3.7.2020 16:10
ivanoile kaže...
dmanz kaže...

Gdje je hype? Počelo je.. 

 Gledam Ferrari i sve vise mi se cini da su testovi prikazivali njihovo realno stanje, a to znaci ni blizu vrha. Vettel izgleda kao da se muci s bolidom

 Slažem se, makar ne treba pretjerano suditi po današnjim vremenima, sutra će biti sve jasnije.

 

Racing point izgleda dobro

dad0r pet 3.7.2020 16:21
ivanoile kaže...
dmanz kaže...

Gdje je hype? Počelo je.. 

 Gledam Ferrari i sve vise mi se cini da su testovi prikazivali njihovo realno stanje, a to znaci ni blizu vrha. Vettel izgleda kao da se muci s bolidom

 

Ferrari vec stanca isprike a i update im dolazi u Mađarskoj.

 

Mečka ko i protklih 6 jebenih godina liga za sebe.

dad0r pet 3.7.2020 18:10
volegradele kaže...
Pa to nema nigdi,ja se nadam posto su prosle bili top na testiranjima da kriju asa u rukavu...kad ce vise crveni na tron??!!

 

Kad otpuste slampave talijane i opet zaposle njemce i britance 

RuskeGTT sub 4.7.2020 08:56

gdje pogledati kvalitetan stream, bez trokiranja, u postenoj rezoluciji? osim f1tv kojeg necu uplacivati ove godine

postoji li jos morningstreams? negdje nesto drugo? ima li jos kodova za ace stream?

formula1live sub 4.7.2020 15:08

Pa možete platiti morningstreamu 25€ (valjda je cijena ista) za uživo streamanje dok god će to raditi. Ja sam mu platio makar sam imao invite prošle godine na početku sezone i još uvijek radi.

 

Za te novce dobijete vaš stream, ne ace kodovi kao sada. Stream se prilagođava tvojoj internetskoj vezi, makar možeš i sam odrediti kvalitetu po kojoj želiš pratiti stream, birati jedan od pet jezika na kojem želite pratiti (sky je tu ako vas zanima) kao i mogućnost titlova. Prošlu cijelu sezonu sam gledao bez i jednog bufferinga makar imam slab mobilni intenet. Imate sve pogodnosti kao i kod komercijalnih prijenosa, znači možete gledati bilo koju utrku iz arhive, pauzirati stream koji će se nastaviti kada želite, pratiti sve uživo, treninge, kvalifikaciju i utrke. Možete gledati glavni prijenos ili pratiti kameru iz bilo kojeg bolida, kameru iz pitlane-a, podatkovni prijenos, sve uživo i prošle godine je sve radilo savršeno. 

 

Plus, kao dodatak, možete kroz cijelu sezonu pratiti uživo sve utakmice NHL-a, NBA-a, NFL-a i dodatni program MotorsportTV. Sve je radilo kada sam htio gledati. Normalno, te utakmice su kod nas po noći. Uz to možete gledati na bilo kojem uređaju s browserom.

dad0r sub 4.7.2020 15:41

Možemo slobodno reci da bude Mečka 1/2/3 na svih 8 utrka jer ostatak grida izgleda smijesno naspram njih.

 

Najveci luzeri ko i uvijek je Ferrari, ne razumijem kak su uspijeli toliko nazadovati u odnosu na 2018/19 godinu 

formula1live sub 4.7.2020 15:52

S obzirom da se ekipa nije trebala brinuti da li će imati novce, čovjek se zapita što to rade "inženjeri" u ferrariu. Sigurno nisu malo plaćeni za taj posao, a ako su nespososbni nešto napraviti, neka dobe otkaz i neka se zaposle ljudi koji će imati nekakvo znanje i viziju. gubiti sekundu za vodećima je prepuno za bilo koju ekipu u f1, a kamoli ne za ferrari

Mr. Fugitive sub 4.7.2020 16:23

Ovaj Ferrari treba prodati VW-u i zabraniti im sudjelovanje u ikakvom motosportu. Nek rade SUV-ove sa TDI mašinama i lijepe propete konjiće na te tenkove. Pa da ova agonija bude kompletna.

pirat sub 4.7.2020 17:17
RuskeGTT kaže...

Gledao na areni 2, iskon tv ju ubacio nedavno...sta ste pricali da su krcati reklama? Ako su bile 2 reklame, izmedu Q-ova...

A o ferrariju necu rec nista...sramota

 Nema puno reklama kad prenose kvalifikacije,al zato sutra u utrci će razvaliti s reklamama.

miki_the_pirat sub 4.7.2020 21:47

A što se tiče Arene... slušam Blažićka i popizdim kad krene brkati desetinke, stotinke i tisućinke... jednostavno imam osjećaj da lupi što mu prvo padne na pamet... i onda su tu te reklame...

S druge strane Sky na F1tv je prestrašan što se tiče fanboizma prema mercu i tumačenju pravila i opravdavanju pojedinih postupaka... tako da ako si za merc preporučam F1tv, a za casual gledanje je i arena OK

Vandit sub 4.7.2020 23:45

Očekivao sam da će Ferrari biti nešto slabiji, ali ovo je baš katastrofa. Jednostavno za ovako šta nema opravdanja. S druge strane, drago mi je zbog Norrisa i McLarena, držim fige da ostvare sutra dobar rezultat. 

deepshitcro ned 5.7.2020 08:10

Mislim da sam jucer procitao podatak o razlici u brzini na pravcima u odnosu na proslu sezonu, ferrari je prosle godine bio prvi, a ove godine sesnaesti po brzini na pravcima... :D

RuskeGTT ned 5.7.2020 09:57
miki_the_pirat kaže...

A što se tiče Arene... slušam Blažićka i popizdim kad krene brkati desetinke, stotinke i tisućinke... jednostavno imam osjećaj da lupi što mu prvo padne na pamet... i onda su tu te reklame...

S druge strane Sky na F1tv je prestrašan što se tiče fanboizma prema mercu i tumačenju pravila i opravdavanju pojedinih postupaka... tako da ako si za merc preporučam F1tv, a za casual gledanje je i arena OK

 pratim f1 od 1994 od svoje 9te godine...nikad kao zadnjih godina nisam bio "ugasen" po pitanju prijenosa, budenja u 3-4 ujutro, pracenja FP Q pre-race i slicno...prosle god sam si uplatio f1tv i osim trke i q (a nekad samo trka) nisam gledao nissta drugo, pa ove godine si nisam uplatio...i dok sam gledao trke, mozda sa 5x saltao na one opcije di vidis 2 vozaca istovremeno...dakle mislim da bi samo bacio novac da opet si uplatim. tako da ce arena biti dovoljna, u slucaju da ne, prije cu uplatiti 25 eur (ako je tako kako kazete) morningstreamsu...ali da prasicko zajebe, zajebe...evo jucer isto par puta...

deepshitcro kaže...
Mislim da sam jucer procitao podatak o razlici u brzini na pravcima u odnosu na proslu sezonu, ferrari je prosle godine bio prvi, a ove godine sesnaesti po brzini na pravcima... :D

ako sam dobro skuzio isli su na suprotni razvoj bolida, da bude brzi u zavoju sa vise downforcea, a sporiji na ravnome, ali dzabe kad su sporiji u globalu...katastrofa. nadam se da ce u madarskoj nesto promjeniti...inace opet procesija, srecom pa sezona nece trajati 8mj, nego 4-5