Sport

Koš za košarku

mar123 sub 2.4.2011 14:05

ja bi kupio koš za košarku a da nije preskup, netreba bit neka kvaliteta nego samo nesto da se lopta moze becat kroz njeg, pa ako znate neki ducan u kojem ima pomozite. hvala

mar123 sub 2.4.2011 14:15
Genoxxx kaže...

pa to moš i sam napravit.... par dasaka i npr gromobran {#}

 pa razmisljo sam da ga sam napravim al nisam naso ideu kako pa onda sam odlucio da kupim

Genoxxx sub 2.4.2011 14:17
mar123 kaže...
Genoxxx kaže...

pa to moš i sam napravit.... par dasaka i npr gromobran {#}

 pa razmisljo sam da ga sam napravim al nisam naso ideu kako pa onda sam odlucio da kupim

ma netreba ti tu ideja.... samo vjestina

SUPER :) sub 2.4.2011 14:17
Genoxxx kaže...

pa to moš i sam napravit.... par dasaka i npr gromobran {#}

Samo nađe neku ravnu dasku ispila je,nađe neki koš dođe preko noći sa skalama skine obruć prefarba ga,plati kaznu i eto ga :P

FiCoO sub 2.4.2011 14:21
luka94 kaže...

odeš na školsko preko noći i tamo ga skineš {#}

kod nas na skolskom skinuli obadva kad frajeri stavljaju table vrijedne 5000 kn...jest da smo nova skola ali fakat...

Dutexpng sub 22.11.2014 09:24

Ja sam napravio tako sto sam oda dasaka napravio tablu pravih dimenzija , a obruc kosa sam napravio od felge ! Uzmes motofleks i prerežeš sve žice ! I na obruču ce  ti ostati rupa gdje ide ventil , i u u rupu stavis neku željeznu šipku dugu 40 cm (ja sam stavio od armature)! 10 cm od dna table izbusis rupu u koju ces staviti spku od armature te sa straznje strane stavis tiplu!Nakacis s prednje strane obruc i stavis vecu matcu te je zavaris!zavaris jos dvi sipke za obruc sa donje strane (sipke ne moraju biti duze od 15 cm jer sluze samo radi ravnoteze i cvrstoce)!jos samo upletes mrezu u one rupice gdje su bile zice na felgi , tj. nasem obrucu!!!

Da li vam se sviđa kako sam izveo