Sport

GNK Dinamo Zagreb

PzKpfw ned 24.7.2022 23:36

 

Ka je??

 

Petarda pala!! Kaj niko nije sretan?

 

Škupi bolje da se odmah preda.

 

Ako bu ovaka igra, te ako neće suditi kontra nas, prolazimo. 100%

 

Orša, Pero Bomardero, mladi Baturiona...padale su i opet će padati najveće evropske ekipe kontra nas.

Bez pol udarne ekipe, a napravimo ovakav rezultat. Svaki pošten ljubitelj nogometa nama mora odati priznanje.

 

Arijan Ademi je naš najbolji igrač i živa legenda. Odan plavoj boji, ratnik, fajter i veliki radnik.

Da je HR njega imala na svjetskom prvenstvu, bila bi svjetski prvak.

 

Da, jako malo, po mom mišenju premalo igrača iz Dinama igra u repki.

cvaja997 ned 24.7.2022 23:44

Petarda pala, opet naivan gol, obrana katastrofa. Ulaz u utakmicu katastrofa. Škupi lagano dobiva ako ne bude individualnih akcija. Npr Orša protiv Tottenhama i tako to...

PzKpfw uto 26.7.2022 14:59

 

Tekma je u devet. HTV prenosi na drugom.

 

 

Lijepa priča na službenom portaku GNK DZG. 

Takve navijače iznimno cijenim. Sve ostalo u drugim bojama, a ti Dinamovo-plavo.

To su navijač i pol, a ne oni huligani sa Sjevera.

 

Danas prolazimo!!

 

 

Naljepša je ona posljednja fotka u nizu te priče.

Miro uto 26.7.2022 20:50

ŠKUPI: Naumovski - Brdarovski, Dzelil, Margvelašvili, Sheji – Putita, Faustin, Alvarez - Hamidi, Cephas, Adetunji

 

DINAMO: Livaković - Ristovski, Lauritsen, Perić, Ljubičić - Mišić, Ademi - Špikić, Ivanušec, Oršić - Petković

ibme74 uto 26.7.2022 21:33

Eto 30 minuta utakmice proslo, od igre ni "i", opet u veznoj liniji nema kreativca, opet u vrhu napada igrač koji u cijeloj sezoni zabije 10 golova od cega 7 bude iz penala dok jedan Drmić sjedi na klupi.

Igrači koji su u Koprivnici pokazali da mogu i žele ne igraju.

Ne izgleda dobro za sada.

cvaja997 uto 26.7.2022 21:52

Koja teska sramota. Ovaj Cacic je legenda. Dobis 5:1 nekoga, iako nije bilo idealno, mijenjas cijelu postavu. Sasvim logican potez.

Edit: opet Ademi. Do kada ce on vadit Dinamo i "ginut" dok neki cesu ja... 

fighterZu uto 26.7.2022 22:05

U Koprivnici je igra bila dobra jer su igrali igrači koji kondicijski izgledaju puno bolje od trenutno nekih na terenu. Špikić je totalno van forme, Menalo puno bolji u otvaranju sezone. Ljubičić koji je bio brutalan u vezi i bilo ga je svugdje u terenu, a ovdje se mora trošiti na ove brzance koji lete pored njega. Ristovski na zadnjem obrambenom (što je zapravo bilo i dosta dobro u toj utakmici). Ivanušec već jedno duže vrijeme ne igra dobro. Nakon ozljede od prošle sezone, nikako da uđe u neki ritam. Obrana standardno pliva jer nam ovi prodaju sasvim jednostavne akcije. Petković sam pred golom ide prodavat lažnjake, šta reći, i onda sjedne ko letva i čudi se kako mu nije prošao dribling.

 

EDIT: Evo. Menalo, prvi kontakt sa loptom i asistencija

PzKpfw sri 27.7.2022 17:46

Buraz, bitno je da smo prošli. Ne bi sada kaj trebalo, ovo kaj je trebalo ono.
Puno je pametnih, malo produktivnih. Te, Čačkeu je ovo tek neka 4-5 tekma. A, ni Škupijevci nisu mačji kašalj.
U HNL-u bi bili odmah iza Dinama.

 

Kada igraš kontra DZG, pa ti si tebra na brijan 110%, jer znaš da nemaš priliku svaki dana igrati protiv svjetskih momčadi kakav je Dinamo iz Zagreba.
Pa, mi stvaramo igrač kaj se prodaju u najbolje klubove svijeta, te smo po tome u svjetskom vrhu.

Škupjivci su bili borbeni kao da su pod utjecajem opijata. Borba do samoga kraja. Šteta kaj Danas nij dao da u posljednjem kontranapadu pucamo po njihovom praznom golu. al, dobro je i ovak' 1:0 za nas.

 

Zato ne treba biti strog kontra Dinamove trenerske i managerske struke, jer na duže staze naš DZG kreira odlične rezultate.
Ta, 15 kuki smo uvijek u Evropi, te smo svjeski pojam po proizvodnji igrača.

 

Dinamo je šampion. Idemo dalje!!

 

Ovo je realni članak sa faktima, a ne dojmovima:

cvaja997 sri 27.7.2022 21:23

Dragi kolega, ako mi kao laici vidimo da igrače samo treba stavit na njihove pozicije, da "neki tamo" Menalo ulazi sa klupe i rastura, probija, da Drmić grije klupu, a Petko ide driblat golmana... Da se igrači ozljeđuju na dnevnoj bazi. Ne znam, meni tu struka, kao laiku, ne štima. Struka koja je iznimno plaćena, struka koja raspolaže sa atomskom momčadi na ovim prostorima. Po igraču, individualno, dugo nije bilo kompletnije momčadi. Naravno, to ja kao nitko i ništa, laik, dajem sebi pravo da napišem. Rezultat je poguban, nažalost. Zamaskira pravu sliku. Bit će kasno, zapravo već je kasno.

PzKpfw čet 28.7.2022 00:52

 

 

@cvaja887

 

Cvaja, druže u ovim trenucima DZG najmanje treba neka kritika, neke želje navijača koji razmišljaju previše emocionalno Treba nam sloga i jedinstvo.

 

Ne znamo mi u kakvom je stanju situacija oko momčadi. Čačke i njegovi ljudi to najbolje znaju. Navijači ne raspoloažu sa svim informacijama i podacima, te nisu sposobni donositi odluke na razini jednog velikoga kluba kao što je DZG.

 

Nažalost, neki ljudi koji su zločesti koriste svaku priliku da pljuju i ruše jednu veliku ideju i pokret, kao što je GNK DZG.

Svoje nečase namjere kriju iz tobože velike brige za Dinamo. Moš mislit.

 

Nije dobro kada naši navijači koji su inače dobronamjerni, budu zavedeni od strane nedobronamjernih. Puno je mrzitelja i jalnih kompleksaša, al naša ljubav prema Dinamu iz Zagreba je jača od svega.

Što na više mrze, mi njih više volimo. Ne se promijene i postanu kao i mi. Ljudi koji svakodnevno rade na sebi i ginu za bolji svijet.

Uspjeh Dinama iz Zagreba čini ovaj svijet boljim mjestom za sve.

 

DZG je samo ljubav. Čista ljubav.

ibme74 čet 28.7.2022 09:28

Stanje i situacija su takve da još otkako je Bjelica otišao ekipa se slaže iz međugorja a ne u maksimiru.

Kako objasniti da su se od Zokijevog bijega promjenila već 3 trenera i sva tri trenera forsiraju jedne te iste pojedince koji to ne zaslužuju (tu najviše iskače Petković) dok šikaniraju neke druge koji i za one minute na kapaljku pokazuju želju i dobre igre.

Kako objasniti da utakmica u Skopju gdje ti treba pobjeda protiv ekipa koja je objektivno dosta ispod sebe startaš bez najboljeg napadača kojeg imaš i kojeg si doveo jer ti je falio rasni strijelac i koji je već pokazao u par utakmica do sada da je u dobroj formi.

Ono što mi se naručito ne sviđa kod Čačića je što je lik prije, tokom a i nakon utakmice kao mrtvac. Bez emocija, bez da sudjeluje u toj utakmici, samo stoji skršteni ruku i tu i tamo nešto vikne igraču. Na presicama daje neke velike najava a energija i izraz lica kao kod klinca u školi koji zna da će ga u dvorištu škole namlatit 3-4 vršnjaka čim završi sat.

Meni je stvarno žao ako ova ekipa Dinama ove sezone ne dočeka proljeće u europi zbog očajnog izbora trenera i slagalica iz međugorja kojima je bitnije da dignu cijenu i probaju uvaljat nekog igrača nego da igraju igrači po zaslugama jer imaju ekipu za dobar rezultat.

Također, koja je poanta dovesti jednog Ljubičića, veznjaka koji ti fali u sredini terena što je bolno očito kada gledaš trio Ademi - Mišić - Ivanušec ili Ademi-Mišić-Petković i trošit ga na lijevom beku kojeg nikada nije ni igrao niti to pokriva dobro kako je recimo radio Franjić. Zašto onda nisu doveli nekog lijevog beka ako već vide da Bočkaj nije na razini nego žrtvovat centralnog veznog koji ti toliko fali za kreaciju igre.

Tu ima toliko glupih odluka i poteza. Dinamo će morati biti 50% bolji nego je bio u ove dvije utakmice ako uopće želi šansu da se potuče sa bugarima za taj Play Off.

Dr.Feel čet 28.7.2022 14:10

Ibme bio je prije nekoliko dana članak na indexu da ova lopovčina izbosne navodno gubi utjecaj u Dinamu. Htio je trenera zrinskoga, ali uprava čačića dovela. Zatim je sve dogovorio sa stoperom osijeka, a uprava poništila transfer. Ali rekli su da, nažalost, to nije znak da se mijenja politika pljačkanja dinama nego su mu njegovi ispljuvci antolic i ova tajnica koja mu je nosila vreće novca okrenuli leđa žele pare za sebe. Možda bi stvarno i bili prvaci svijeta kako ovaj belazni da braća nisu pokrali tih 50-100m (a mozda i vise) ojra. Mozda bi sada CR7 bio dinamova 9ka.

C64 čet 28.7.2022 15:04

Najveća greška je što su potjerali Bjelicu.

Kek i Bišćan nisu htjeli doći u Dinamu.

Da li su Jakirević i Tomić bolji od Čačića je vrlo upitno.

Samo da se Čačić opameti i postavi Drmića umjesto Petkovića. Samo sa tim potezom ćemo biti višestruko opasniji po gol

PzKpfw sub 30.7.2022 15:30

 

Vesele vijesti. Volim takve vijesti. DZG tukao Istrijane visokom pobjedom, te su igrali inače nestandrardni igrači.

Jedna postava za HNK, druga za Evropu.

 

Nek' Dinamo iz Zagreba samo pobjeđuje. Dinamo je pravi šampion!!

 

 

 

 

EDIT: Sažetak tekme Ah, te divne ljetne večeri iz Maxića.

PzKpfw sri 3.8.2022 03:39

 

Opet, vesele vijesti. Liga Šampion sve je žebli.

 

Niko nije sretan, niti ima stručnjaka kada Dinamo iz Zagreba pobjeđuje.

Da smo izgubili već bi bilo 100 komentara.

 

BlackMoon sri 3.8.2022 04:24

Dinamo je kvalitetnija momčad od Ludogoreca s jako loše uigranom obranom i rupom na golu, jer je Livi potpuno "van škvare". Kvalitetni golmani ne piju golove iz mrtvog kuta! Ovo je prvi put da sam uvidio koliko Theofil fali Dinamu, unatoč svojim gafovima...

Silent horror1992 sri 3.8.2022 07:39
BlackMoon kaže...

Dinamo je kvalitetnija momčad od Ludogoreca s jako loše uigranom obranom i rupom na golu, jer je Livi potpuno "van škvare". Kvalitetni golmani ne piju golove iz mrtvog kuta! Ovo je prvi put da sam uvidio koliko Theofil fali Dinamu, unatoč svojim gafovima...

 

Teofil je teška rupetina već zadnje 2 godine i da je igrao dobili bi jos dva komada barem.

On ne da ne fali već ne treba više uopće igrat.

Livakovic je u svom filmu, ak nastavi ovak ne bude Katar vidio, eventualno kao drugi ili treći golman.

Menalo je promašio dva puta prolaz, to se ne smije masat, pogotovo druga šansa gdje je izbio sam na golmana.

Generalno, da je neko ponudio ovaj rezultat prije uzvrata svi bi prihvatili.

Ludogorec je ranjiva ekipa u obrani, na kontre će bit masu prilika, to treba samo iskoristit, a ne masat ko sto se juče radilo.

 

mmafan sri 3.8.2022 08:00

Meni je "najjači" bio Petković. Ušao u drugom dijelu, i izgubio svaki zračni duel, nijedno točno dodavanje, lik se šetka po sredini kao da je veznjak. Ne kužim tog lika, mogao bi biti odličan igrač da si malo posloži glavu, ali očito ne ide. 

ibme74 sri 3.8.2022 08:32
mmafan kaže...

Meni je "najjači" bio Petković. Ušao u drugom dijelu, i izgubio svaki zračni duel, nijedno točno dodavanje, lik se šetka po sredini kao da je veznjak. Ne kužim tog lika, mogao bi biti odličan igrač da si malo posloži glavu, ali očito ne ide. 

 

Uzeo si mi riječi iz usta, najviše mi ostalo u glavi kada je dobio loptu na centru, probao okrenut igrača koji mu je bio na leđima, ovaj mu uzme loptu i povlači kontru, krilni napadači trče nazad da spriječe kontru a on doslovno lik šeta, radi korak dva prema nazad dok protivnik koji mu je uzeo loptu neometano trči prema Dinamovom golu, umjesto da on koji je izgubio loptu najviše grize i trči za njim kako bi pokušao ispraviti grešku.

 

Što se same utakmice tiče Ludogorec me iznenadio koliko je defenzivno loš, nije to ni sjena onih ekipa od prije s kojima se Dinamo sretao. Dinamo bio dobar dok nije primio gol onda su nekako stali. 

BlueMax sri 3.8.2022 11:08
ibme74 kaže...
mmafan kaže...

Meni je "najjači" bio Petković. Ušao u drugom dijelu, i izgubio svaki zračni duel, nijedno točno dodavanje, lik se šetka po sredini kao da je veznjak. Ne kužim tog lika, mogao bi biti odličan igrač da si malo posloži glavu, ali očito ne ide. 

 

Uzeo si mi riječi iz usta, najviše mi ostalo u glavi kada je dobio loptu na centru, probao okrenut igrača koji mu je bio na leđima, ovaj mu uzme loptu i povlači kontru, krilni napadači trče nazad da spriječe kontru a on doslovno lik šeta, radi korak dva prema nazad dok protivnik koji mu je uzeo loptu neometano trči prema Dinamovom golu, umjesto da on koji je izgubio loptu najviše grize i trči za njim kako bi pokušao ispraviti grešku.

 

Što se same utakmice tiče Ludogorec me iznenadio koliko je defenzivno loš, nije to ni sjena onih ekipa od prije s kojima se Dinamo sretao. Dinamo bio dobar dok nije primio gol onda su nekako stali. 

 Kontre su opasno oružje, ali kontra-kontre su ubojite. Možda to Petković čeka?

ibme74 sri 3.8.2022 11:11
BlueMax kaže...

 Kontre su opasno oružje, ali kontra-kontre su ubojite. Možda to Petković čeka?

 

Nešta on puno "čeka" u svojoj igri zadnjih nekoliko sezona 

C64 sri 3.8.2022 11:13

Nije ovo bilo savršeno, ali definitivno bolje nego protiv Makedonaca.
Ima tu puno mjesta za napredak, ali mislim da smo svi previše strogi prema Dinamu
Početak je sezone, neki igrači su ozljeđeni, igra se ritmom dva puta tjedno sa dosta rotacija.
Kada se oporave svi igrači, ustabili početna 11-orka bit će to puno bolje
Čestitke igračima i stručnom stožeru na jućerašnjoj pobjedi!

ibme74 sri 3.8.2022 11:15

Ja se samo nadam da će uskoro lijevog beka početi igrati lijevi bek ili barem da će tamo stavljati Boška Šutala kada uhvati ritam nakon ove ozljede jer žrtvovanjem Ljubičića dobijaš prosječnog ako ne i lošeg lijevogbeka i gubiš kreativnog veznjaka u sredini.

I Petkovića što manje u prvih 11 i sve 5, igra će doći sa formom.

fighterZu sri 3.8.2022 22:34

Remi je po meni bio realniji rezultat, čak bih dao blagu prednost Ludogoretsu u toj utakmici. Ali Čačić i Ludpogorets, jel ima jače kombinacije u nogometu, nije prvi puta da ga ide protiv njih. No sutra je novi dan i nadajmo se da će u Maksimiru to izgledati bolje. Nekako smo izvukli dobar rezultat i to je ono što je zasada najvažnije.

Ovi su po krilima radili toliko nereda. Njihovo krilo vidi da može pretrčat Ljubičića u svakom napadu, jedino ko to ne vidi je stožer. Šteta, jer Ljubičić čim malo uđe sa te pozicije u sredinu, vidi se koliko može biti opasan i nezgodan. Još je tu Livaković kojemu je ovo možda i najgore otvaranje sezone otkako je u Dinamu. Ali isto tako je i skinuo par zicera kad je obrana bila nadigrana. Ali da prima glupe golove u zadnje vrijeme, to i dalje stoji.

Sredina je odigrala kako tako. Može to puno bolje.

A sad napad. Brine me to zbog 2 važna fakora u igri, što bi moglo biti izrazito važno u nekim utakmicama, pogotovo protiv ekipa koje znaju napadati - to je trka i duel igra, kao što su neki već i primjetili. Da nam je napadač koji se ne boji potrčat na utakmici. Za Petkovića je to nepoznat pojam već tko zna koju utakmicu. A i Drmić je li-la po pitanju trke. Iz trenutnoga rostera eventualno možemo staviti neko krilo na poziciju špice i tako se krpati. Mislim da će netko netko trebati objasniti ovom dvojcu da će protiv nekih ekipa ipak trebati više raditi pritisak ili uskakati u pomoć u obrani.

cvaja997 čet 4.8.2022 07:34

Kak da Petko trči kad ima 8 kila previše. Iz forme nekih i ozljeda, kondicijski trener je nula. Autoritet nula. Plan prehrane za takve je nula. Da trener ima karakter Nike Kovača, stisli bi se ko hetero u Plavoj kamenici.

SamoPitam3 čet 4.8.2022 09:06

Ne znam sto bi napisao. Cas odigraju akciju kao da su real, a cas igraju kao da su iz 2 zupanijske lige. Ne znas tko ce prije kiksnuti. Mogli su uvaljati jos pokoji gol, a mogli su i primiti jos pokoji. Sada gol u gostima ne vrijedi vise tako da nema kalkuliranja. Uglavnom. Ne svidja mi se kako to Cacic vodi i gotovo. Sve mi je to nekako rastimano, a bojim se da to on nije sposoban ustimati. Igranje konferencijske lige bi bio ogroman korak unazad, ali, ako ce tako naivno i glupo primati golove kako su krenuli ove sezone onda bolje i to nego opet rusiti negativne rekorde u ligi prvaka.