Sport

GNK Dinamo Zagreb

Don Strongtoni sri 29.8.2012 14:01
Liverpool1892 kaže...

A i vidio sam i protiv Zagreba da je na istoku bilo tuče, tako da.... 

A gle zakacila su se dva majmuna, doslo je par "starijih" Boysa podjelio par samarcina njima dvojci i dalje se nastavilo navijat..

 

Medu 2-3k ljudi uvijek ce se nac 2-3 koja su se prije zakacila(Ono u kvartu il tak nes) tak da se to nabrzinu rijesi i ajmo dalje :)

Volvox sri 29.8.2012 14:03
Liverpool1892 kaže...

 

Predprošlu, ne protiv Maribora!
Što se mene tiče neka idu, al nek ne prave s*ranja!
A i vidio sam i protiv Zagreba da je na istoku bilo tuče, tako da....

Aha protiv Zagreba, e to nebih znao, to nije tuča, to je klasično naguravanje, ako si ikad bio među navijačima, uvijek se naguravaju, nema tu šaka.

Hexfire čet 30.8.2012 21:53

Po meni je Porto favorit skupine, PSG i Kiev su tu negdje. Dinamo treba biti ponosan što je opet u LP, bilo koji osvojeni bod bit će velik uspjeh, a sigurno neće škodit ni koeficjentu za slijedeću godinu.

Liverpool1892 uto 11.9.2012 16:14

Što kažete za cijenu paketa za ligu prvaka?
Meni se nikako ne isplati to kupovati a i uz to sam nezaposlen.
400kn za karte i + putni troškovi(vlak) 115kn sa povratnom kartom. Znači 115x3=345kn + 400kn ulaznice=745kn.  

zacko uto 18.9.2012 14:56

Da li možda itko zna mogu li se nabavit 2 ulaznice po nekoj pristojnoj cijeni jer ovo što traže po oglasnicima je pretjerano. Išao bi na tekmu,al mi je 600 kn previše pošto me zanima baš ova utakmica 

jer ne znam bih li bio u mogućnosti ići na koju od slijedećih zbog problema s faksom :)

zacko uto 18.9.2012 14:58
Volvox kaže...

Pa na njuškalu pogledaj, prodaju se pojedinačno karte:)

Pa jesam,al čovjek recimo hoće 350-400kn po ulaznici što je previše za samo jednu utakmicu.

Volvox uto 18.9.2012 15:00
zacko kaže...
Volvox kaže...

Pa na njuškalu pogledaj, prodaju se pojedinačno karte:)

Pa jesam,al čovjek recimo hoće 350-400kn po ulaznici što je previše za samo jednu utakmicu.

  A jbg, za porto dođe 300 kn ulaznica za istok.

Hexfire uto 18.9.2012 22:58

Šteta, falilo je i malo sreće. Porto je pokazao klasu i zasluženo dobio. Ako će se igrat svaka tekma na ovoj razini, borba sa Kievom za treće mjesto će biti napeta.

mario.L_hr uto 18.9.2012 23:08
Hexfire kaže...

Šteta, falilo je i malo sreće. Porto je pokazao klasu i zasluženo dobio. Ako će se igrat svaka tekma na ovoj razini, borba sa Kievom za treće mjesto će biti napeta.

Nisam tako optimističan, bojim se da niti ove godine nećemo uzeti ni bod. Ne treba gledati rezultat tekme PSG Dinamo Kijev kao relevantan pokazatelj u odnosu na nas. Nadam se da ću biti u krivu.