Boixus Nois PS sri 1.7.2020 14:44

Griezmannov transfer je najgori transfer u povijesti nogometa. 

To je kao da Atletico Madrid dovede Ozila. Jednostavno spoj nespojivog. Ali naravno kad Barcu vodi imbecil,idiot,retard,uhljeb,sotona,smecar Bartomeu onda takvi transfer ne cude.

 

Puig i Fati najbolja pojacanja zadnjih godina , naravno ako uprava ne odluci da je bolje da se prodaju za cca 10 miliona ili odu na posudbu.

 

Leroy Sane u Bayern za 50 miliona eura, a Barca je platila Bratihwaita i Greizmanna 150miliona eura. Let that sink in.

 

Luis Suarez se ne pojvaljuje na terenu vec 6/7 utakmica poslije korone ali i dalje svaki put igra 90 minuta.

Pa ja ne mogu vjerovati da je on postao toliko velik da ga treneri ne smiju izbaciti iz igre iako je u nikakvoj formi vec godinama.

Naravno da je tu Messi upleten.

 

U svakom zlu neko dobro. Barem sad izlazi na vidjelo da je u klubu rasulo, od uprave koja placa medije da blate igrace, od losih trenera i skauta, pa do igraca koji su tu da uzimaju pare i lade jaja.

Nakon sezone bez trofeja, nadam se da ce se dogoditi nekakv remont.

 

Rakitic,Vidal,Umtiti na prodaju.

Suarez i Busqets na klupu.

Griezmann posudba ili prodaja, ali buduci niko nece da ga kupi to ce biti posudba.

 

Upamecano i Thiago kupovina. Moze i igrac tipa Partey da pokriva prostor s obzirom koliki ostaje jer napadaci ne trce ni metra u obrani.

Malo jeftinija rjesenja i riskantnija tipa Soumare iz Lillea.

 

Ovako bi trebalo nekako rijesiti probleme, uz novog trenera ali ocekujem da ce Bartomeu platiti klauzlu 111 miliona eura za Martineza.

 

 

 

Boixus Nois PS sri 1.7.2020 14:55

Bratihwaite i Griezman mogu jednako lose odigrati tu poziciju.

 

Covijek je ima 3 godine izjavio da mu klub treba naci zamjenu a oni jos se toga nisu sjetili.

Umjesto da gledaju dovesti Haalanda oni gledaju sve osim njega.

 

Ne bi me cudilo da plate 70 miliona eura za igraca tipa Rodrigo iz Valencije.

Barcelonista sri 1.7.2020 16:16

Ostaje činjenica da smo dvije najbolje utakmice u sezoni odigrali protiv Valencije i Betisa na početku sezone, sa Fatijem, De jongom, Arthurom, RObertom, PErezom, Grizmanom i Buskecom kao najstarijim u igračem u timu. TO meni puno govori. Fali nam mladosti i lepršavosti. Osim buskeca u veznom redu i napadu svi su bili ili baš mladi ili u najboljim godinama poput grizmana i Roberta

matrix777 sri 1.7.2020 19:51
Barcelonista kaže...

ne bih da branim one koji su uprskali stvar, al treba biti i realan po pitanju nekih stvari. Recimo, Liverpul je odigrao vrhusnku sezonu, al svi znaju da su povrede doslovno uništile City ove sezone. Zato je razlika na tabeli tako velika.

 

Isto se i Barci ove godine desilo, zaista smo imali velike pehove sa povredama. Nemam sumnje da bi ove zadnje utakmice bolje igrali da su tu bili De jong i Roberto i dembele. 

 

Šta god ko mislio o Suarezu, on je izuzetno važan i njegovo dugo odsustvo prije korone je imalo svoje posljedice. Da ne govorim kako smo na pocetku sezone igrali sa Fatijem, Grizmanom i Perezom u napadu.

 

Sjeticete se da smo u jednom momentu na klupi imali 3 ili 4 igraca ukupno. 

 

Alba dugo nije igrao, samedo, Umtiti, Arthur, pa doslovno si su se ozljedjivali i to ne na krace vrijeme. Sjeticete se da Valverde nikako nije mogao da ima startnu 11oricu zbog povreda. Isto je i Setienu. 

 

POdrzavam remont ekipe, odlazak uprave, pa mozda cak i dolazak novog trenera, al treba priznati da su problemima i losoj sezoni velikim dijelom doprinijele i povrede skoro svih igraca.

 Netočno. Jebo ja klub koji ovisi o jednom igraču. Ako se jedan prvotimac ozlijedi, ne može se više pobjediti? Pa nije u citiju u istom trenutku bilo povređeno 5 igrača iz prvih 11 standardnih, o čemu ti pričaš. Niti je Messi bio odsutan 10 utakmica. To što kod nas nije igrao dembele, nije da ni kod protivnika nije bilo ozljeđenih. Tvoje tvrdnje su neutemeljene i lupaš bezveze. Više su Real pogodile ozljede nego nas i gdje smo mi a gdje su oni? Kakva je forma jednih i drugih? 

x18x05x sri 1.7.2020 20:22
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

ne bih da branim one koji su uprskali stvar, al treba biti i realan po pitanju nekih stvari. Recimo, Liverpul je odigrao vrhusnku sezonu, al svi znaju da su povrede doslovno uništile City ove sezone. Zato je razlika na tabeli tako velika.

 

Isto se i Barci ove godine desilo, zaista smo imali velike pehove sa povredama. Nemam sumnje da bi ove zadnje utakmice bolje igrali da su tu bili De jong i Roberto i dembele. 

 

Šta god ko mislio o Suarezu, on je izuzetno važan i njegovo dugo odsustvo prije korone je imalo svoje posljedice. Da ne govorim kako smo na pocetku sezone igrali sa Fatijem, Grizmanom i Perezom u napadu.

 

Sjeticete se da smo u jednom momentu na klupi imali 3 ili 4 igraca ukupno. 

 

Alba dugo nije igrao, samedo, Umtiti, Arthur, pa doslovno si su se ozljedjivali i to ne na krace vrijeme. Sjeticete se da Valverde nikako nije mogao da ima startnu 11oricu zbog povreda. Isto je i Setienu. 

 

POdrzavam remont ekipe, odlazak uprave, pa mozda cak i dolazak novog trenera, al treba priznati da su problemima i losoj sezoni velikim dijelom doprinijele i povrede skoro svih igraca.

 Netočno. Jebo ja klub koji ovisi o jednom igraču. Ako se jedan prvotimac ozlijedi, ne može se više pobjediti? Pa nije u citiju u istom trenutku bilo povređeno 5 igrača iz prvih 11 standardnih, o čemu ti pričaš. Niti je Messi bio odsutan 10 utakmica. To što kod nas nije igrao dembele, nije da ni kod protivnika nije bilo ozljeđenih. Tvoje tvrdnje su neutemeljene i lupaš bezveze. Više su Real pogodile ozljede nego nas i gdje smo mi a gdje su oni? Kakva je forma jednih i drugih? 

 Real ima bolju momčad i boljeg trenera. Tako da nije neka usporedba.

Barcelonista sri 1.7.2020 22:46
matrix777 kaže...
Barcelonista kaže...

ne bih da branim one koji su uprskali stvar, al treba biti i realan po pitanju nekih stvari. Recimo, Liverpul je odigrao vrhusnku sezonu, al svi znaju da su povrede doslovno uništile City ove sezone. Zato je razlika na tabeli tako velika.

 

Isto se i Barci ove godine desilo, zaista smo imali velike pehove sa povredama. Nemam sumnje da bi ove zadnje utakmice bolje igrali da su tu bili De jong i Roberto i dembele. 

 

Šta god ko mislio o Suarezu, on je izuzetno važan i njegovo dugo odsustvo prije korone je imalo svoje posljedice. Da ne govorim kako smo na pocetku sezone igrali sa Fatijem, Grizmanom i Perezom u napadu.

 

Sjeticete se da smo u jednom momentu na klupi imali 3 ili 4 igraca ukupno. 

 

Alba dugo nije igrao, samedo, Umtiti, Arthur, pa doslovno si su se ozljedjivali i to ne na krace vrijeme. Sjeticete se da Valverde nikako nije mogao da ima startnu 11oricu zbog povreda. Isto je i Setienu. 

 

POdrzavam remont ekipe, odlazak uprave, pa mozda cak i dolazak novog trenera, al treba priznati da su problemima i losoj sezoni velikim dijelom doprinijele i povrede skoro svih igraca.

 Netočno. Jebo ja klub koji ovisi o jednom igraču. Ako se jedan prvotimac ozlijedi, ne može se više pobjediti? Pa nije u citiju u istom trenutku bilo povređeno 5 igrača iz prvih 11 standardnih, o čemu ti pričaš. Niti je Messi bio odsutan 10 utakmica. To što kod nas nije igrao dembele, nije da ni kod protivnika nije bilo ozljeđenih. Tvoje tvrdnje su neutemeljene i lupaš bezveze. Više su Real pogodile ozljede nego nas i gdje smo mi a gdje su oni? Kakva je forma jednih i drugih? 

 prije svega, sa mnom ces voditi kulturan dijalog ili ga neces voditi nikako.

drugo, uopce se ne slazem da ovisimo iskljucivo o messiju. Messi jeste to sto jeste i on MORA igrati, al u slijedecem komentaru dam dao odgovor kada sam napisao da smo dvije najbolje uzakmice u sezoni odigrali bez njega. 

 

Nijedan trener do sada nije prosao pripreme bez njega niti je planirao igru bez njega.  Ja mislim da se bez njega moze kreirati odlicna igra sto su pokazali primjeri kada je bio povrijedjen. Uz kvalitetna pojacanja moze se upotpunosti nadoknadit njehov nedostatak.

To naravno ne znaci da zelim da ode, samo govorim da se moze bez njega samo nikad nisu probali.

 

Uostalom, on ce sve đanje i manje igrati i bice prisiljeni ostvarivati rezultate bez njega i planirati igru.

Boixus Nois PS čet 2.7.2020 13:39

Kad se sjetim 2017 kad je Messio bio ozljeden.

 

Mislim da je bilo 6 utakmica od kojih jedna sa Realom , sve su zavrsile pobjedom i fantasticnom igrom a Real je bio zgazen sa 4-0 koliko se sjecam.

 

Te godine Neymar je cuda radio, i mislim da je tad uvidio da sam moze biti alpha u klubu.

 

Messi jest nas najbolji igrac, ali i sama cinjenica da je Barca s anjim osvojila samo 2 LP u 9 godina govori da ekipe bez Messija je mogu osvojiti.

 

Pogledajte Liverpool.

antimadridista čet 2.7.2020 13:48
Boixus Nois PS kaže...

Kad se sjetim 2017 kad je Messio bio ozljeden.

 

Mislim da je bilo 6 utakmica od kojih jedna sa Realom , sve su zavrsile pobjedom i fantasticnom igrom a Real je bio zgazen sa 4-0 koliko se sjecam.

 

Te godine Neymar je cuda radio, i mislim da je tad uvidio da sam moze biti alpha u klubu.

 

Messi jest nas najbolji igrac, ali i sama cinjenica da je Barca s anjim osvojila samo 2 LP u 9 godina govori da ekipe bez Messija je mogu osvojiti.

 

Pogledajte Liverpool.

 Koja je tvoja poanta? Trenutna Barcelona kakva jest se ne može uspoređivati sa Liverpoolom jer ju vode ljudi koji sa nogometom nemaju nikakve veze. To nema veze sa Messijem. Osvojila je i Barcelona LP bez Messija kad su nas vodili normalni ljudi.

 

Isto tako Messijeva Barcelona je uzela 10 La Liga u 12 godina, Jel znate vi koliko je to teško? Misliš da bi bez Messija uzeli isto toliko? Nemojte biti licemjerni. Svaka i najmanja negativna stvar se pripisuje Messiju u ovoj temi. A sve ono sto nam je čovjek dao se minimalizira. 

 

Messi je transformirao ovaj klub, to je ČINJENICA. Prije Messija bi Barcelona sa svakim trofejom bila zadovoljna, sad sa Messijem sve ispod trostruke krune nam je neuspjeh. Zapitajte se zašto je to tako i ima da mu se klanjate dok je sa nama jer kad ne bude tu, vratit ćemo se u prosjek.

Boixus Nois PS čet 2.7.2020 14:27

Moja poanta je da nije Messi sam garancija za uspijeh kao sto se vidi zadnjih godina.

 

I kad ode Messi posotji nada da se moze napraviti prava ekipa kao sto je Liverpool a ne skup staraca na visokoj placi.

antimadridista čet 2.7.2020 14:35
Boixus Nois PS kaže...

Moja poanta je da nije Messi sam garancija za uspijeh kao sto se vidi zadnjih godina.

 

I kad ode Messi posotji nada da se moze napraviti prava ekipa kao sto je Liverpool a ne skup staraca na visokoj placi.

 Nitko nikad nije rekao da je sam Messi garancija za svaki teofej.

 

A za ovo boldano, ne postoji nikakva nada da se takvo nešto može napraviti dok god su ovi ljudi na čelu kluba. Da oni znaju što rade, mi bi i danas bili top ekipa Europe. Da uprava zna što radi Messi bi i dalje bio glavni igrač, samo što bi imao mlađe igrače pored sebe i nebi bili u ovakvoj situaciji.

Hexfire čet 2.7.2020 14:46

Pa niti jedan igrač sam po sebi nije garancija uspjeha. Ma koji god timski sport to bio.

Očekujem vidjeti Messija još 2-3 godine na terenu, ali već sad je jasno da je s obzirom na značaj koji za nogomet ima i koliko dugo igra na najvišoj razini, zaslužio uzeti puno više timskih trofeja.

Dal je kriva uprava, trener, loša forma, ozljede u krivo vrijeme ili nedostatak sreće ionako će na kraju biti svejedno.

Šteta.

barcafan12 čet 2.7.2020 17:55

Da imamo normalnu i stručnu upravo i sad bi, pored Messija, u ekipi bio Mane Mbappe ili neko treći te klase... Ali vidite i sami što je ova uprava napravila u zadnjih par godina od ekipe, dovode nepotrebne a preskupe igrače, nijedno pojačanje nije opravdalo iznos niti igra ni približno kao u prošlom klubu, i to je glavni problem u cijeloj priči, NESPOSOBNA UPRAVA I TRENERSKO OSOBLJE, a ne Messi... Pa koda on ne bi volio imat pored sebe igrače dostojne ovog kluba i koji bi skinuli sav teret s njegovih leđa... Zadnji takav je bio upravo Neymar. 

antimadridista čet 2.7.2020 18:06
matrix777 kaže...

Vi ne shvaćate da recimo nemamo messija, da bi u klubu trenuto bio mbappe, mane i još neka zvijezda. Nebi sigurno ovako barca izgledala bez messija.

 Ma kakve vi gluposti zamišljate u vasoj glavi? Da klub nije kupovao Griezmanna i Coutinha, mogli smo imati Mbappea UZ Messija. Zašto Messi nebi funkcionirao sa Mbappeom? Ponašate se kao da veliki igrači nikad nisu uz Messija igrali dobro. Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi, Villa... mogu do sutra. Zašto njima Messi nije smetao?

x18x05x čet 2.7.2020 18:12
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Vi ne shvaćate da recimo nemamo messija, da bi u klubu trenuto bio mbappe, mane i još neka zvijezda. Nebi sigurno ovako barca izgledala bez messija.

 Ma kakve vi gluposti zamišljate u vasoj glavi? Da klub nije kupovao Griezmanna i Coutinha, mogli smo imati Mbappea UZ Messija. Zašto Messi nebi funkcionirao sa Mbappeom? Ponašate se kao da veliki igrači nikad nisu uz Messija igrali dobro. Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi, Villa... mogu do sutra. Zašto njima Messi nije smetao?

 A i ti si više dosadan sa ti Messijem. Samo to što ti kažeš je pravilno. Niko nema pravo na mišljenje osim tebe. Postao si gori od onog zaljubljenog u Valverdea.

antimadridista čet 2.7.2020 18:19
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Vi ne shvaćate da recimo nemamo messija, da bi u klubu trenuto bio mbappe, mane i još neka zvijezda. Nebi sigurno ovako barca izgledala bez messija.

 Ma kakve vi gluposti zamišljate u vasoj glavi? Da klub nije kupovao Griezmanna i Coutinha, mogli smo imati Mbappea UZ Messija. Zašto Messi nebi funkcionirao sa Mbappeom? Ponašate se kao da veliki igrači nikad nisu uz Messija igrali dobro. Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi, Villa... mogu do sutra. Zašto njima Messi nije smetao?

 A i ti si više dosadan sa ti Messijem. Samo to što ti kažeš je pravilno. Niko nema pravo na mišljenje osim tebe. Postao si gori od onog zaljubljenog u Valverdea.

 Ajde odjebi lagano. Znači pljujete po Messiju kao navijači Barcelone već tjedan dana, i onda kad vam netko napiše argumente proitv kojih ne možete, slijedi ovakav post sa osobnim napadima jelda?

Jebeno je tužno da navijači Reala više cijene Messija od nekolicine vas u ovoj temi. Pljuvat ću po svakome tko priča protiv njega jer je čovjek sve dao klubu i bez njega nebi osvojili 10% trofeja koji su osvojeni zadnjih 10 godina. Nezahvalna dječurlijo.

 

U zadnjih par dana sam tu vidio postove ljudi koji bi "pljunuli Messiju u lice", prodali ga i što sve ne. Pa koji vam je kurac?

x18x05x čet 2.7.2020 20:07
antimadridista kaže...
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...
matrix777 kaže...

Vi ne shvaćate da recimo nemamo messija, da bi u klubu trenuto bio mbappe, mane i još neka zvijezda. Nebi sigurno ovako barca izgledala bez messija.

 Ma kakve vi gluposti zamišljate u vasoj glavi? Da klub nije kupovao Griezmanna i Coutinha, mogli smo imati Mbappea UZ Messija. Zašto Messi nebi funkcionirao sa Mbappeom? Ponašate se kao da veliki igrači nikad nisu uz Messija igrali dobro. Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi, Villa... mogu do sutra. Zašto njima Messi nije smetao?

 A i ti si više dosadan sa ti Messijem. Samo to što ti kažeš je pravilno. Niko nema pravo na mišljenje osim tebe. Postao si gori od onog zaljubljenog u Valverdea.

 Ajde odjebi lagano. Znači pljujete po Messiju kao navijači Barcelone već tjedan dana, i onda kad vam netko napiše argumente proitv kojih ne možete, slijedi ovakav post sa osobnim napadima jelda?

Jebeno je tužno da navijači Reala više cijene Messija od nekolicine vas u ovoj temi. Pljuvat ću po svakome tko priča protiv njega jer je čovjek sve dao klubu i bez njega nebi osvojili 10% trofeja koji su osvojeni zadnjih 10 godina. Nezahvalna dječurlijo.

 

U zadnjih par dana sam tu vidio postove ljudi koji bi "pljunuli Messiju u lice", prodali ga i što sve ne. Pa koji vam je kurac?

 Znači isprovocirao sam te, baš si jadan. To da ti ne vidiš dalje od Messija je velik problem. Niko ga ne osporava, al vrijeme je da se makne i da Barca krene u nekom novom smjeru. Prije kad sam gledao Barcu gledao sam Barcu kako igra, sada svi samo Messija traže i to je postalo ultra dosadno za gledati.

antimadridista čet 2.7.2020 20:32

Pa shvati da to nije zbog Messija samog nego zbog toga što imamo jadnu ekipu. Hoćete početi racionalno razmišljati ili se i dalje praviti glupi?

 

Znači odgovorite mi na jedno jebeno pitanje. Ako vam Messi smeta i ako se sve ovo događa zbog Messija, zašto je onda prije sve funkcioniralo iako je Messi bio glavni igrač? Odgovaralo vam je kad je Messi bio glavni igrač i kad su se osvajali trofeji. Jedna lošija sezona i opa, ajmo pljuvačina po Messiju i pretvaranje da je sebičan i da je govno od čovjeka. Dajte se pogledajte u ogledalo.

ATJLučko čet 2.7.2020 20:53
antimadridista kaže...

Pa shvati da to nije zbog Messija samog nego zbog toga što imamo jadnu ekipu. Hoćete početi racionalno razmišljati ili se i dalje praviti glupi?

 

Znači odgovorite mi na jedno jebeno pitanje. Ako vam Messi smeta i ako se sve ovo događa zbog Messija, zašto je onda prije sve funkcioniralo iako je Messi bio glavni igrač? Odgovaralo vam je kad je Messi bio glavni igrač i kad su se osvajali trofeji. Jedna lošija sezona i opa, ajmo pljuvačina po Messiju i pretvaranje da je sebičan i da je govno od čovjeka. Dajte se pogledajte u ogledalo.

Nemoj me krivo shvatiti, ali Mesi bez "ostatka one Barcelone" je bio, po meni moje skromno subjektivno razmišljanje samo top egzekutor, nešto donekle Drogba u Chealsy-u! 
Puno tu igra ulogu trener, ambijent u svlačionici, ali i "kotačići" u timu, a Mesi to nije bio, on je bio kotač! 
Kod tebe je problem što nedaš na njega, ideologiziraš ga, a budimo realni, svaki igrač ja "u biti" potrošna roba! 
To što ste izgradili ugled, imate status osvajača svega i svačega vuče za sobom i posljedice, stoga moram kazati, skuliraj se malo, onog dana kada on objesi kopačke o klin, tebi bu herc otkinuo! 

Da rješenje postoji, svakako postoji, no treba vremena za njega, osoba koja će ga sprovesti i shvaćanje zbilje, "sutra" idemo sa novim programom "bez njega". 

ATJLučko čet 2.7.2020 22:33
antimadridista kaže...

Jesi ti upravo usporedio Messija sa Drogbom 

Svaki daljnji komentar je suvišan.

Sam si o sebi, kakav si čovjek i navijač, samoljubljiv nadasve, kazao kroz ovaj post. 

Uglavnom, to je za žaliti, jer si toliko u nebesa skovao jednog čovjeka koji je nakon svega isto od krvi i mesa. 

To što je on tu gdje je, to je ukratko "imao je puno puno sreće", jer da ga nije onaj dan uočio scout, da nije ...! 

Bio je na pravom mjestu u pravo vrijeme, ostalo je sve povijest. 

 

Ja nisam osporavao njegova postignuća, a jednog sam igrača samo ofrlje usporedio u jednom detalju, stila igre, lucidnosti, vica, neki puta i opravdane drskosti, ali ti od svoje zasljepljenosti ne vidiš realitet, realnost koja vam tek slijedi! 

 

Postoje tri vrste navijača, seratori koji lupaju najčešće napamet, pravi koji racionalno razgovaraju i takvi kao ti, koji su uvijek i jedino oni u pravu, najpametniji! 

A nisi, nikako! 

antimadridista čet 2.7.2020 22:47

Ovaj kriterij je u najmanju ruku čudan. Nekidan na Barca - Atletico suđena 3 penala na najmanji mogući dodir. Sad na Real - Getafe se laktari, gura, udara i u 16 metara i van i sve se pušta. Po onom kriteriju od nekidan Getafe je danas trebao imati koji penal.

antimadridista čet 2.7.2020 23:03

Dobro, razumijem da pojedini suci puštaju grublju igru, ali da Casemiro laktom pogodi igrača u glavu na metar ispred suca i ovaj pusti akciju iz koje skoro padne gol, to baš nema veze sa kriterijem.

antimadridista čet 2.7.2020 23:26

Evo Real nakon sat vremena sa klupe uvodi Asensia, Valverdea I Rodryga. Tu je razlika, pogotovo kad se igra ovaj tempo svaka 3 dana. Mi na klupi nemamo nikakvih opcija. Klupa nam je toliko očajna da je bolje ne uvoditi nikoga u igru. 

Mitch pet 3.7.2020 00:26

Pa iskreno nijedan od tih igraca nije konkretno bolji od Puiga, Braithwaite, Artura, Fatija...

Tako da to bas ne drzi vodu. Jednostavno nismo u formi i tehnicki nisu dovoljno potkovani za tu igru kratkih pasova. Nemamo dobre bekove, Pique nije rjesenje za stopera, a Busquets jednostavno se ne moze usporediti trenutno s nijednim igracem u veznom redu Real Madrida.

Barcelonista pet 3.7.2020 00:36

ovo je ponavljanje sezone 2017. sudije nemaju jednostavno iste kriterije za real i protivnike. mogli su komotno sviraat penal za getafe al nisu htjeli. da bi povjedio reala moras biti ouno bolji, moras ih razbit.

antimadridista pet 3.7.2020 00:54
Mitch kaže...
Pa iskreno nijedan od tih igraca nije konkretno bolji od Puiga, Braithwaite, Artura, Fatija...

Tako da to bas ne drzi vodu. Jednostavno nismo u formi i tehnicki nisu dovoljno potkovani za tu igru kratkih pasova. Nemamo dobre bekove, Pique nije rjesenje za stopera, a Busquets jednostavno se ne moze usporediti trenutno s nijednim igracem u veznom redu Real Madrida.

 Arthur nema snage za stati na nogama nakon pola utakmice, totalno fizički nespreman. Braithwaite se ne može uspoređivati aa tim igračima. Puig i Fati imaju kvalitetu ali im fali iskustva.

Nama većinu utakmica počinje Arturo Vidal. Pijanac koji je nešto još i znao prije 5-6 godina, a danas ni loptu ne zna uštopati. Realu su na klupi Valverde, Asensio, Bale, James, u većini utakmica i Isco. Jednostavno se ne može uspoređivati širina njihove klupe sa našom. Em su mlađi em kvalitetniji.

 

Pa pogledaj im veznjake jbt. Casemiro, Kroos, Modrić, Isco, Valverde, James. Nama igra Arturo Vidal u 2020. godini. Taj se ni u svojim najboljim godinama nije uklapao u stil Barcelone, a kamoli sad. I sad bi mi pričali o Messiju bez kojega bi bili iza ove ekipe bar 20 bodova.