acmilan2 sri 11.12.2019 09:50

Ja bih ipak rekao 7. mjesto, daleko je europa ove godine, no zadnju utakmicu to nije bio milan, to se igrao napadacki nogomet do kraja, nije bilo dodavanja zadnjim igracima i golmanu cijelo vrijeme nego se je igralo naprijed, jest da to nije protivnik s kojima bi trebalo raditi takve usporedbe, no i oni najlosiji su radili probleme u zadnjih 2-3 mjeseca tako da, moghlo bi se reci da je tu neki napredak vidljiv.

Dodinho sri 11.12.2019 10:29
acmilan2 kaže...

Ja bih ipak rekao 7. mjesto, daleko je europa ove godine, no zadnju utakmicu to nije bio milan, to se igrao napadacki nogomet do kraja, nije bilo dodavanja zadnjim igracima i golmanu cijelo vrijeme nego se je igralo naprijed, jest da to nije protivnik s kojima bi trebalo raditi takve usporedbe, no i oni najlosiji su radili probleme u zadnjih 2-3 mjeseca tako da, moghlo bi se reci da je tu neki napredak vidljiv.

A gle, 4. mjesto bježi 9 bodova što u ovoj fazi nije nedostižno. Najbitnije je održati kontinuitet i ne gubiti utakmice, pogotovo doma. Ali da, nekako i meni miriše na 6-7 mjesto.

Alfredo nr.2 čet 30.1.2020 08:11

Ako budu 6. mogu slavit. Najlošiji start u povijesti kluba su imali ove sezone i dobro za njih da su se izvukli iz toga. Klub već godinama radi iste greške, potrošili su preko 600miliona u tih par godina i nisu napravili ništa. Jako loš scounting i mendžment.

Vidjet ćemo kako će Maldini i Boban posložiti stvari. Navodno su uveli red, sa Zlatanom su dobili lika koji ne voli gubiti i tjera druge na isti mentalitet. Piatek navodno ide u Englesu, Suso u Španjoljsku. Napokon nešto pametno da rade. Fali trener, Pioli nije pobjednik. Sva sreća pa sluša Zlatana.