Luuka pet 1.4.2011 18:00
bigboy98 kaže...
gjurki kaže...

od dan browna anđeli i demoni...400 strana, ali ne obaziri se nakon 10 strane se nećeš moć odvojit!

  to je neka horror knjiga..?

I ja ju preporučam. Nije horor :D

Sint1 pet 1.4.2011 19:30

Dan Brown? 400 stranica cistih gluposti. Pa bolje je onda da pogleda onaj glupi film po istoimenoj knjizi i ustedi vrijeme.

 

Moja preporuka Albert Camus - Stranac.

 

Autor Albert Camus je inace nobelovac, a samu knjigu ces procitati u jednu vecer (ima malo stranica). Jednostavno klasika koju je stvarno steta propustiti. Meni osobno najbolja knjiga koju sam procita.

Luuka pet 1.4.2011 19:34
Sint1 kaže...

Dan Brown? 400 stranica cistih gluposti. Pa bolje je onda da pogleda onaj glupi film po istoimenoj knjizi i ustedi vrijeme.

Film je čisto smeće naspram knjige, pol toga su izbacili, promijenili. A Camus je možda malo pretežak za slobodnu lektiru, takve bi trebale biti lako čitljive i zabavne. I Marulićeva Judita je klasik, pa je sigurno neću preporučit za čitat.

goodye pet 1.4.2011 19:38

S obzirom da imas 13 godina, ne bih ti preporucio neku tezu knjigu.

Mislim da bi mogao uzeti Jules Verna, Put u srediste zemlje, ili mozda 20 000 milja pod morem, ali moja preporuka je ova prva, zanimljivija je i "laksa".

Ako hoces nesto ekstra zanimljivo ali i puno opseznije onda mozes Alexander Dumas, Grof Monte Christo.

gjurki pet 1.4.2011 19:39
Sint1 kaže...

Dan Brown? 400 stranica cistih gluposti. Pa bolje je onda da pogleda onaj glupi film po istoimenoj knjizi i ustedi vrijeme.

 

Moja preporuka Albert Camus - Stranac.

 

Autor Albert Camus je inace nobelovac, a samu knjigu ces procitati u jednu vecer (ima malo stranica). Jednostavno klasika koju je stvarno steta propustiti. Meni osobno najbolja knjiga koju sam procita.

joj molim te čuj se malo...nisi ni pročito knjigu se*reš po njoj...dečko oće neku jednostavno pisanu, napetu knjigu koja cemu se svidjet, a ti mu nudiš klasik...nek onda čita odiseja ili ilijadu i još uz to pljuješ po anđelima i demonima...molim te

bigboy98 sub 2.4.2011 10:39

{#}  nemojte sad jedni druge napadat zbog nekih knjiga.... knjiga ko knjiga... vjerujem da ću ovu demoni i anđeli čitat preko praznika... jer gledo sam u knjižnici bome je velika..xD

Luuka sub 2.4.2011 10:46
bigboy98 kaže...

{#}  nemojte sad jedni druge napadat zbog nekih knjiga.... knjiga ko knjiga... vjerujem da ću ovu demoni i anđeli čitat preko praznika... jer gledo sam u knjižnici bome je velika..xD

Ne boj se velike knjige koja je zanimljivija.... puno duže će ti trebat za pročitat neku knjigu od 100 strana koja je dosadna i teška za čitat, nego ovakvu knjigu od 400 :D