NameNick uto 9.5.2023 01:47

Pozdrav svima!

Mislim se malo glup razlog za otvoriti temu, ali me hvata nostalgija...

Sjeca li se itko starih školskih bilježnica od Lipa Mill koje su se prodavale svugdje na tematiku boxartova iz igara?

Pretražujem po internetu vec neko vrijeme i ne mogu pronaci nista o tome.

Da li je itko sa ovog foruma posjedovao tako nešto ili još uvjek posjeduje?

Izzy uto 9.5.2023 06:17

Sjećam se da sam ih imao za vrijeme osnovne škole. Možda i srednje, ali osnovne sigurno. Baš ću pogledati ovih dana. Mislim da su to većinom bile igre za PS2.

picajzla0707 uto 9.5.2023 06:27
NameNick kaže...

Sjeca li se itko starih školskih bilježnica od Lipa Mill koje su se prodavale svugdje na tematiku boxartova iz igara?

Pretražujem po internetu vec neko vrijeme i ne mogu pronaci nista o tome.

Da li je itko sa ovog foruma posjedovao tako nešto ili još uvjek posjeduje?

u moje vrijeme toga nije bilo, eventualno ako su stavljali igrice za zx spectrum i komodorca 

NameNick uto 9.5.2023 12:04
Izzy kaže...

Sjećam se da sam ih imao za vrijeme osnovne škole. Možda i srednje, ali osnovne sigurno. Baš ću pogledati ovih dana. Mislim da su to većinom bile igre za PS2.

 Ja sam imao desetak biljeznica na MediEvil Resurrection ali sam ih sve pogubio

picajzla0707 kaže...
NameNick kaže...

Sjeca li se itko starih školskih bilježnica od Lipa Mill koje su se prodavale svugdje na tematiku boxartova iz igara?

Pretražujem po internetu vec neko vrijeme i ne mogu pronaci nista o tome.

Da li je itko sa ovog foruma posjedovao tako nešto ili još uvjek posjeduje?

u moje vrijeme toga nije bilo, eventualno ako su stavljali igrice za zx spectrum i komodorca 

 Tada gaming nije bio toliko mainstream haha

Izzy uto 9.5.2023 12:34

Meni je u sjećanju ostalo da su bili na bilježnicama scene i motivi iz igara Halo, Ratchet and Clank, Beyond good and evil (ili nešto slično u nazivu) i više se ne sjećam. Ali imao sam ih više. I bila je slika sa nekim transporterom, nekakvom letjelicom.

NameNick uto 9.5.2023 14:13
Izzy kaže...

Meni je u sjećanju ostalo da su bili na bilježnicama scene i motivi iz igara Halo, Ratchet and Clank, Beyond good and evil (ili nešto slično u nazivu) i više se ne sjećam. Ali imao sam ih više. I bila je slika sa nekim transporterom, nekakvom letjelicom.

 Bio je tu Killzone, Resistance, Medievil kao sto sam rekao vec i jos neke.

Nadao sam se da netko ima kolekciju ovdje pa da podjeli sa nama slike?

Izzy ned 28.5.2023 18:08

Prije par dana sam gledao imam li koju bilježnicu na kojoj su igre i izgleda da su bačene. Našao sam neke druge bilježnice, još starije čak, ali te sa temom tj. motivom iz igara ne mogu naći.

NameNick pon 12.6.2023 16:18
Izzy kaže...

Prije par dana sam gledao imam li koju bilježnicu na kojoj su igre i izgleda da su bačene. Našao sam neke druge bilježnice, još starije čak, ali te sa temom tj. motivom iz igara ne mogu naći.

 Šteta :(