Sigurnosni softver

Špijuniranje šefa

MirkoXXX pet 17.2.2012 10:13

mene zanima da li postoji neki User friendly program kojim mogu uključiti mikrofon na šefovom laptopu i ćuti doma sve što on priča o meni na poslu jer imam dojam da sjedi na dvije stolice. Laptop je stalno upaljen jer služi kao PC kasa.

MirkoXXX pet 17.2.2012 12:41

Znam! Al budući da smo "Pravna država" i budući da pravni sustav kod nas bezprijekorno funkcionira u skladu s "europskom pravnom stečevinom" može me tužit koliko hoće - Pod uvijetom da me uopće ulovi! (ne kuži se on u ove informatičke mumbo-jumbo gluposti). Isto tako je i on dužan meni isplatiti plaću na vrijeme, dati mi pauzu od 30min, platiti prekovremeni rad. Dužan je prijaviti me, uplaćivati mirovinsko i zdravstveno, u slučaju otkaza dati otkazni rok. Isplačivati pun iznos plače preko tekučeg računa. ITD.ITD.ITD....  Nek dobije tužbu, pa nek dođu ovršitelji i zapljene mi prazan frižider, 3 krumpira iz špajze, radiotranzistor grundig iz 82. g. i televizor iz 88. g. slobodno!!!!!{#}

Father_Dougal pet 17.2.2012 13:14
MirkoXXX kaže...

Nek dobije tužbu, pa nek dođu ovršitelji i zapljene mi prazan frižider, 3 krumpira iz špajze, radiotranzistor grundig iz 82. g. i televizor iz 88. g. slobodno!!!!!{#}

I računalo/laptop.

Ilegalnim radnjama se bavi sam.

roseman pet 17.2.2012 13:26
MirkoXXX kaže...

Znam! Al budući da smo "Pravna država" i budući da pravni sustav kod nas bezprijekorno funkcionira u skladu s "europskom pravnom stečevinom" može me tužit koliko hoće - Pod uvijetom da me uopće ulovi! (ne kuži se on u ove informatičke mumbo-jumbo gluposti). Isto tako je i on dužan meni isplatiti plaću na vrijeme, dati mi pauzu od 30min, platiti prekovremeni rad. Dužan je prijaviti me, uplaćivati mirovinsko i zdravstveno, u slučaju otkaza dati otkazni rok. Isplačivati pun iznos plače preko tekučeg računa. ITD.ITD.ITD....  Nek dobije tužbu, pa nek dođu ovršitelji i zapljene mi prazan frižider, 3 krumpira iz špajze, radiotranzistor grundig iz 82. g. i televizor iz 88. g. slobodno!!!!!{#}

Ti si moj HEROJ na BUG Forumu!

Imaš podršku cijele grupe TNT!

I poslušaj savjet kolege koji veli da sve dobro istestiraš!

SRETNO I JAVI KAJ DJUBRE MELJE!

MirkoXXX pet 17.2.2012 13:43
roseman kaže...

Ti si moj HEROJ na BUG Forumu!

Imaš podršku cijele grupe TNT!

I poslušaj savjet kolege koji veli da sve dobro istestiraš!

SRETNO I JAVI KAJ DJUBRE MELJE!

. ma nije on (oni / ima ih više) nisu tako loši. ne bih ga baš naveo kao BREĐU! U zadnjih 11 god. koliko radim kao konobar promjenio sam 42 birtije/restorana/kluba i znam prepoznati kada se nešto sprema. Znam da se nekaj događa u firmi o čemu svi šute. Mene zanima samo ako me budu najurili da li da si tražim već sad novi posao ili ne????

roseman pet 17.2.2012 13:59

Prijatelju svi su oni isti.Radio ti za tak nekakvog wannabe milioner ili u kompaniji sa 1000+ zaposlenika.

Ja sam u  bivšoj firmi znao mjesećno milju-milju i pol kuna čiste love donosit(na ruke) i svi te tapšaju i govore kak si dobar ovo ono,a na kraju popušiš pedalu.

Svi bi oni da mi mukte radimo.

Ali zato ja od tada imam moto:

Nemogu oni mene tolko malo platit kolko mogu ja malo Raditi!

Father_Dougal pet 17.2.2012 18:41
MirkoXXX kaže...

nisam ovdje da raspravljam o legalnosti i ilegalnosti niti o moralu i amoralu - mene samo zanima je li izvedivo.

 

Izvedivo je ali nije legalno. Kao što se i piratski windowsi mogu skinuti sa torrenta, pa se ne priča o tome na forumu, jer nije legalno.

A o moralnosti toga raspravi sam sa sobom, kad šefa slijedeći put optužiš da sjedi na dvije stolice.

Random. pet 17.2.2012 18:51
Father_Dougal kaže...

Kao što se i piratski windowsi mogu skinuti sa torrenta, pa se ne priča o tome na forumu, jer nije legalno.

  Ali je legalno sa file-sharing stranica.

overhaul pet 17.2.2012 19:30

Mene ne zanima legalnost nakana od čovjeka, to je njegova stvar,
ali me tehnički zanima, kako to radi - snima sve lokalno ili radi nekakav live streming?
Ima li i kakav gate trigger da ne snima tišinu ili? Kompresija je kolika?

MirkoXXX sub 18.2.2012 08:13

meni nije jasno zakaj se ljudi koji nemaju ništa reći o temi mješaju u diskusiju koja ih se ne tiće.....

 

ne želim skretati s teme. software je downloadan. trenutno u fazi testiranja. !!!!

 

vidiš! ja se ne bojim špijuniranja od bilo koga jer uvijek kažem svima u facu to što mislim. Mene može moj šef komotno doma izšpijunirat i neće čut ništa što već nije čuo osim divljeg i životinjskog sexa sa mojom ženom (to garant nije nikad čuo). 

Father_Dougal sub 18.2.2012 08:43
MirkoXXX kaže...

vidiš! ja se ne bojim špijuniranja od bilo koga jer uvijek kažem svima u facu to što mislim. Mene može moj šef komotno doma izšpijunirat i neće čut ništa što već nije čuo osim divljeg i životinjskog sexa sa mojom ženom (to garant nije nikad čuo). 

Pa kad si već takav baja da svima kažeš što misliš, zašto problem onda ne riješiš oči u oči sa šefom, nego se baviš ilegalnim radnjama da bi saznao, zamisli, što misli o tebi?

TracerCPP sub 18.2.2012 08:49

Ma joj, čovjek vjerojatno hoće prisluškivati curu a tu priča o šefu {#}

 

A što se tiče tehničke strane.. jako teško izvedivo. Čak bih rekao i neizvedivo zbog veličine audio zapisa. Pogotovo ako je to stari komp sigurno nema neki veći HDD tako da će se u roku sat-dva napuniti i prestati snimati.

SinCr0 sub 18.2.2012 08:51
TracerCPP kaže...

Ma joj, čovjek vjerojatno hoće prisluškivati curu a tu priča o šefu {#}

 

A što se tiče tehničke strane.. jako teško izvedivo. Čak bih rekao i neizvedivo zbog veličine audio zapisa. Pogotovo ako je to stari komp sigurno nema neki veći HDD tako da će se u roku sat-dva napuniti i prestati snimati.

Možda ima neki eksterni HDD, pa ga može spojitit na komp. i sakriti negdje.

MirkoXXX sri 22.2.2012 14:22
Father_Dougal kaže...

Pa kad si već takav baja da svima kažeš što misliš, zašto problem onda ne riješiš oči u oči sa šefom, nego se baviš ilegalnim radnjama da bi saznao, zamisli, što misli o tebi?

...problem je u tome što ljudi ne govore uvjek ono što misle i obratno. Mislim da je to primjenjivo i kod mnogih na ovom forumu...

 

 

Uglavnom, problem se riješio sam od sebe. Nije bilo potrebe za ikakvim instaliranjem....  

Danas došli šefovi i vele mi da kolega dobiva otkaz jer krade. Namjestili su mu zamku (vidi ti vraga) i to skrivenu kameru????  (Hmm legalnost - snimanje bez obavjesti. Moralnost i sl. Frajer nije kucao 300kn prometa. Ja sam "kao" super i jako su zadovoljni iako koristim PC kasu za internet....  hahahaha! 

 

Bez obzira na sve mislim da se takvim ljudima ne može vjerovati. Zapravo sam i ja cijelo vrijeme bio pod budnim okom skrivenog Big Brothera..... 

 

Eto fino - sada ću 4 sata dulje raditi dnevno za istu plaću jer je drugi kolega ionako bio neisplativ, a dio njegove smjene preuzima gazda...  Sretan Uskrs!