Samsung

Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Gale92 sri 21.2.2018 17:44
ocean77 kaže...
A sta bi tek rekao da si imao iPhone, tek su se sa modelom X odmakli od onoga sto gledamo znatno duze nego kod Samsunga koji je svoj dizajn osvjezio barem sa prednje strane upravo sa S8.

 upravo tako ali ruku ne srce svi su oni "isti"....

4mal kaže...

jelda i ja cu preskocit te uzet n9 

 nemoj, radije sačekaj n10, jer bi n9 ponovno mogao napraviti "boom"

FanBoy sri 21.2.2018 18:04

Ja sam na običnom S7 komu su dani već pomalo odbrojani tako da ću vjerojatno piknuti S9+...jedino me "strah" da Samusng još ovo proljeće ne izda Galaxy X jer sam ga onda popušio...a prema nekim glasimama to bi se moglo dogoditi.

C3c1l sri 21.2.2018 18:10
FanBoy kaže...

Ja sam na običnom S7 komu su dani već pomalo odbrojani tako da ću vjerojatno piknuti S9+...jedino me "strah" da Samusng još ovo proljeće ne izda Galaxy X jer sam ga onda popušio...a prema nekim glasimama to bi se moglo dogoditi.

 

Kako mislis popusio?

X ako izade nece biti ispod 10k kuna i to je potpuno drugi koncept telefona. 

Jim Carrey čet 22.2.2018 01:21

ovo izgleda kao intelov tic tock. Po meni ostavljaju nešto posebno sa s10 kao apple za x. Da li će biti dobra promjena ne znam, ali ići sa s8 na s9 samo jer je noviji mobitel se po meni isplati jedino ako ne padne neka dobra ponuda za prodati stari kupiti novi.

mp3david čet 22.2.2018 02:08

S8 - 6099kn
S8plus - 6899kn

Aj bumo vidjeli kakve cijene ce imati S9.
Ali nikako mi se ne svida, isti izduzen mobitel, ista baterija, isti dizajn.S7 je bio fenomenalan, ali ove godine prednost dajem drugim markama.

Horatio_Hornblower čet 22.2.2018 08:40

Ma meni osobno se gadi ovo notorno dizanje cijena pa d je i 1% veca od predhodnika opet je to bezobrazno skupo...
Mob ko mob ce bit ok opet ce imat svojih mana ko svaki samsung do sad oni stvarno uvik nesto zabrljaju da bi u sljedecoj generaciji to rjesili...
Sricom ima jeftinijih i podjednako dobrih alternativa...

Glavas_ZG čet 22.2.2018 10:38
Gale92 kaže...
ocean77 kaže...
A sta bi tek rekao da si imao iPhone, tek su se sa modelom X odmakli od onoga sto gledamo znatno duze nego kod Samsunga koji je svoj dizajn osvjezio barem sa prednje strane upravo sa S8.

 upravo tako ali ruku ne srce svi su oni "isti"....

 Uh, bome nisu.

Ja sam se malo nećkao oko Notea 8 zbog cijene.

Ipak ga uzeo.

Osjetiš razliku u odnosu na sve drugo.

Namerno po nekad u trgovini uzmem drugi mob u ruke i svaki put je očigledno koliko je mob superioran.

I taman mi se pokvario laptop na poslu (danas), naravno imam na Noteu backup bitnih stvari, to je to, mob obavlja gotovo sve dok se lap ne sredi.

ocean77 pet 23.2.2018 14:28

Mislim da ce Galaxy S9+ najveci problem biti Note 8 jer nisam bas siguran zasto bi netko dao za S9+ oko 6000-6500 Kn kada dodju prvi primjerci kod nas i usput i na njuskalo.

Note 8 zapakirani imam za 4500 Kn sada vec, a dati u pocetku 2000 Kn vise za S9+...ne znam, mislim da se ne isplati.

Tko ima S8+ onda je ipak drugacije, Note 8 ipak ima dvije kamere, 6GB ram i olovcicu i daleko je konkurentniji S9+.

mp3david pet 23.2.2018 18:25

Priča se o 4GB RAM-a i istom kapacitetu baterije za osnovni model, a ja nisam poludio dati još više para za S9,kad recimo Hauwei nudi puno veću bateriju i više rama za manju cijenu.

Nije samo Huawei u igri, ali mislim da Samsung ove godine zaobilazim.

Prvo ću vidjeti što će ove poznate marke ponuditi, sačekat ću prve dojmove i testove,a onda ima vremena do jeseni da se odlučim.

Horatio_Hornblower pet 23.2.2018 18:46

Mislim da je samsung nakon godina di je bio broj 1. Polako ali sigurno poceo cijenom kompenzirati određene probleme u prodaji... Jer kako drugacije nazvati ovo bahacenje ne volim ni apple ali brate oni imaju drugi os a ne android koji ima i MeanIt na kiosku tiska... Cijena je suludo velika ali opet ce ovce to kupit jer ima se moze se

ocean77 pet 23.2.2018 19:17
Horatio_Hornblower kaže...
Mislim da je samsung nakon godina di je bio broj 1. Polako ali sigurno poceo cijenom kompenzirati određene probleme u prodaji... Jer kako drugacije nazvati ovo bahacenje ne volim ni apple ali brate oni imaju drugi os a ne android koji ima i MeanIt na kiosku tiska... Cijena je suludo velika ali opet ce ovce to kupit jer ima se moze se

 

Imas Note 8 na njuskalu novi zapakirani za 4500, a imat ces za toliko novaca i S9+ za par mjeseci...cemu panika.

Gledam i iPhone X je sa nebuloznih 10tkn lagano dosao na daleko oku ugodnijih 6-7000 kn.

Horatio_Hornblower pet 23.2.2018 22:18

Iskreno ovo unpackovanje i sve me prije kad je bio lg g3 s4 htc m8 i slicni interesiralo sad je sve to napucavanje 10% boljeg proc 2% bolje kamere -5% baterije i +10% cijene... I onda kad gledas kao unpack event svi samo skandiraju i zavijaju kao da isto ako ne i isto nisu vidili prosle godine...
Po meni nakon s6 moga bi samsung napravit ozbiljan fail pogavito s cijenom ako lg huawei i slicni naprave uredaj kako treba... Po meni htc sa svojom cijenom mi nije jasan jer ako ovo bude ovako a oni budu imali konkurentan proizvod mogli bi ukrast dio kolaca pod uvjetom da je 20% povoljniji od samsunga....a oni ce se furat na samsunga pa ce cjena bit 15e razlike...