Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

zuper ned 9.1.2022 00:20

Ako išta, Samsung je uvijek davao razne pogodnosti prilikom kupnje njihovih jačih uređaja. Kod izlaska novog modela to je uvijek izdašniji poklon tipa slušalice, sata, tableta i do 200 eura vrijednosti. Preko operatera također znaju svako malo bit izdašniji popusti. Galaxy Members nudi pogodnosti kod poliklinika do sportskih dućana...

Mnogi ne znaju da prilikom kupnje novog mobitela imaju 4 mjeseca YT Premium besplatno.

djhuby ned 9.1.2022 17:23

Ovo je cijena za S21 5G sa L pretplatom

 

Cijena uređaja

Promijenite način plaćanja

215,00 kn/24 mj.

 

Uz plaćanje na mjesečnom HT računu

 

L

5000 min/SMS poruka

 

30 GB, Max brzina

 

Promijenite tarifu

199,00 kn/mj

 

Ukupno mjesečno

24 mjeseca

 

414,00 kn/mj.

Ukupno odmah

Jednokratno za uređaj

 

0 kn

Gravyri ned 9.1.2022 19:05

Meni je ispao mob 165x24=3960 tarifa je 229 ali mislim da mi je cura u magenti pa je onda 200x24=4800, u konacnici sve zajedno 8760kn, meni isplatljivo kad i onako po njuskalu traze ljudi za s21 ultru cca 7500kn

ivicask ned 9.1.2022 20:48

Ja sam uzeo novi  S21 Ultra 256gb u original  foliji kupljen u tcom račun sve na njuškalu za 6600, tak da I nisi baš nešt dobro prošo..

 

EDIT:Nisam skužio da si uračunao i tarifu, onda je okish.. 

Croshadow1234 ned 9.1.2022 23:28

Ja sam platio 7200 cim je izasla S21U (na njuskalu nasao, prodao stari Note10+ za 3k i nadodao ostatak).

Sta se prepirete u vezi tko je platio koliko taj sirotinjski mobitel (odnosi se na ove sto se svadaju i vrijedaju). Boze dragi, stabilizirajte se.. u nasim godinama auto/kuca bi trebala biti nekakav znak "luksuza". Mobitele smo davno prerasli (pretpostavljam da je vecina vas kolega u ovoj temi punoljetna i zaposlena).

mp3david pon 10.1.2022 12:32

Ja sam prije godinu dana konacno dobio posao a da nije sezonski, ali mob na pretplatu kupiti mi je i dalje prepreplaceno.

Evo s21 fe cini se da je u vipu najpovoljniji za 190kn uz savrsenu.
190kn + 189kn tarifa je 9096kn

Tu se dobije nekih 20kn popusta na tarifu tako da je to onda
190kn + 169kn je 8616kn

Ako mob platis odma to je 4469kn + tarifa 169kn je 8525kn

I sad mi vi recite kako dobiti uredaj jos povoljnije nego sto je na webu? Koga kontaktirati kako dobiti drugaciju ponudu?

Smijesno mi je kako je flat na mobitelu skuplji od flata na fiksnoj liniji, na mobitelu ga ni nemos nista pretjerano iskoristiti osim ako karticu stavis u ruter.

SimeKZ pon 10.1.2022 12:57
mp3david kaže...
Ja sam prije godinu dana konacno dobio posao a da nije sezonski, ali mob na pretplatu kupiti mi je i dalje prepreplaceno.

Evo s21 fe cini se da je u vipu najpovoljniji za 190kn uz savrsenu.
190kn + 189kn tarifa je 9096kn

Tu se dobije nekih 20kn popusta na tarifu tako da je to onda
190kn + 169kn je 8616kn

Ako mob platis odma to je 4469kn + tarifa 169kn je 8525kn

I sad mi vi recite kako dobiti uredaj jos povoljnije nego sto je na webu? Koga kontaktirati kako dobiti drugaciju ponudu?

Smijesno mi je kako je flat na mobitelu skuplji od flata na fiksnoj liniji, na mobitelu ga ni nemos nista pretjerano iskoristiti osim ako karticu stavis u ruter.

Ne kupujes novi mobitel cim izade, cekas akcije, kod razgovora sa operaterima budes maksimalno dosadan sa zahtjevima. Prije S21, koristio sam P20 Pro skoro 4g. Imo sam tu srecu da sam ga ulovio na facebook marketplaceu za 3300kn novog, cim je izasao. 

Nema jeftine stvari onaj tren kad je izasla. Kad je taj FE izaso? Ima mozda par dana.

Dr. Vicko pon 10.1.2022 16:31

Ja ne mogu da shvatim uopce ovu raspravu da je isplatljivije uzeti mob u slobodnoj prodaji nego ici na pretplatu i ugovor. 

 

Pa logicno je da ce uz mjesecnu tarifu i cijenu rate za uredjaj taj mob biti skuplji ali isto tako ne mogu da razumijem da pojedinima ne ide u glavu da ima ljudi kojima trebaju minute i internet iz tih tarifa i uzimali mob ili ne oni ce biti na toj tarifi. 

Pa kada vec koristis tarifu sto ne iskoristiti popust na uredjaj i dobiti ga jeftinije. 

Adoon sri 12.1.2022 11:28

Isprobao sam svojedobno na S9 priključiti USB stick preko onog USB-A na USB-C adaptera i bilo je dosta problematično i mušičavo, neke stickove nije očitavalo, druge jest ali bilo je problema sa pokretanjem fileova sa njih i sl. Nedavno sam isto isprobao na novom S21 i sve radi savršeno. Isprobao sam nekoliko USB stickova, najveći je od 128 GB, čak uredno učitava i titlove na filmovima i to sa ovim stock playerom od androida, dok vlc recimo ne prikazuje č i ć kako treba. Jučer sam priključio m.2 SSD od 500 GB na njega, sve radi savršeno, otvara sve vrste dokumenata, ništa ne zapinje, kopiranje i premještanje fileova bez problema. Možda sam otkrio toplu vodu ali eto, meni je to ugodno iznenađenje pa možda nekome posluži.

Memphis čet 20.1.2022 16:24

Toliko najavljivani i isčekivani S21 FE i onda žešći flop.

Telefon ništa povoljniji od S21 al zato nešto osakačeniji, baterija banana traje isto kao kod S21 sa exynosom i manjom baterijom, dizajnerski kao službeni telefon HV-a. Telefon za one koji pate da u S21 seriji imaju SD.

mersimh čet 20.1.2022 21:06

ima li ko probleme da mu cijeli elran prestane raditi na one UI.

dok se notification panel moze spustiti i uraditi restart. desi se minimalno jednom dnevno.

problemi su tu otkad je abdroid 12 instaliran.

Januar update nije pomogao

 

 

s21 obicni 128gb

Gale92 pon 24.1.2022 11:02
mersimh kaže...

ima li ko probleme da mu cijeli elran prestane raditi na one UI.

dok se notification panel moze spustiti i uraditi restart. desi se minimalno jednom dnevno.

problemi su tu otkad je abdroid 12 instaliran.

Januar update nije pomogao

 

 

s21 obicni 128gb

 Nije isti problem al meni na s20+ "slično" (ekran zamrzne na par sekundi) se dešava.

Android 12 ( 01/2022- sigurnosna zakrpa) .

maxy0 sri 26.1.2022 13:29

Zasad sam kupio ringke clear masku i vidi se stvarno da je kvalitetna, jastučići na rubovima s uzvišenjima, dodatno je na gornjem i donjem rubu povišena maska odnosno taj lip, no nekako je skliska i možda mrvicu deblja nego bi htio. Danas mi evo došla nillkin prozirna, i ona je tanja, ima jastučiće isto na kutevima mobitela, neku teksturu sa strana pa je grip super, malo je lakše manevrirati mobitelom jer je tanja, i ta boja je nekako sivkasto prozirna pa se ne uočava previše.. nekako mi je nillkinova bolja izgledom i osjećajem u ruci ali mislim da mi mobitel nebi preživio neki žešći pad na beton, dok kod ringke imam osjećaj da mi preživio da padne s 3. kata kuće 😅

mp3david čet 3.2.2022 19:16

S21 ultra se vise ne proizvodi? Omg, pa nije se ni godinu dana proizvodio...strasno.
Nigdje ga kod operatera nema.
Eventualno S21 ili S21+, ili ako je gdje ostao po trgovinama...
Bas gledam ima li po oglasu koji zapakirani, ali tesko...

Rai pet 4.2.2022 10:13

Uzeo sam Samsung S21 FE i imam jedan problem.

Kad pokrenem video (npr. u Youtubeu) i okrenem da gledam preko cijelog ekrana ostane mi sa lijeve i desne strane crnog/praznog prostora?

Kako da namjestim da mi video bude "full scren"?

 

Lp

Rai pet 4.2.2022 10:41
Mali322 kaže...
Jednostavno...na YouTube-u uđeš u postavke, zatim Općenito i onda omogućiš 'Zumiraj i ispuni zaslon'...
Nema na čemu!

 Jesam, al onda mi odreže dio slike (gore i dole) ?!

toma20 pet 4.2.2022 11:11
mp3david kaže...
S21 ultra se vise ne proizvodi? Omg, pa nije se ni godinu dana proizvodio...strasno.
Nigdje ga kod operatera nema.
Eventualno S21 ili S21+, ili ako je gdje ostao po trgovinama...
Bas gledam ima li po oglasu koji zapakirani, ali tesko...

 Ja sam nasao zapakirani na njuskalu za 6 tis. sve se dogovorim likom i zezne me i proda u meduvremenu...teskk da cu naci za 6 tis novi zapakiran...

maxy0 pet 4.2.2022 11:14
Rai kaže...
Mali322 kaže...
Jednostavno...na YouTube-u uđeš u postavke, zatim Općenito i onda omogućiš 'Zumiraj i ispuni zaslon'...
Nema na čemu!

 Jesam, al onda mi odreže dio slike (gore i dole) ?!

 To ti mora biti tako jer većina videa koja se snima na YouTube je u 16:9 formatu, dok je ekran ovog mobitela kao i gotovo svakog u današnje vrijeme u 18:9 formatu, pa je logično da će sa strana ostati crnog praznog prostora.. 

Gravyri pet 4.2.2022 17:23

Evo ako nekoga zanima prodajem ja svog, crni 12/256, top stanje, maskica clear view, panzer kaljeno staklo, jos jedna ringe maskica, dajem i punjac, garancija tece od 12 mj 2021, razlog prodaje, ipak mi pase vise Apple sustav