Samsung

Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

bik čet 18.11.2021 18:49

Zanimljivo, na Androidu beti4 mi se to nije desavalo, tek od neki dan kad je došao full. Nadam se da će to brzo riješiti jer ne želim koristiti ista drugo osim croma ili edge. Na Edge ista priča..

Svrzic čet 18.11.2021 20:44
bik kaže...
Isto kao i na 11.

Nego ima tko bug s Cromom? Npr mobilni bug forum mi lagga pri scrolanju nakon nekog vremena, nakon tvorničkog reseta ista prica.

 taj bug ja imam odavno

neznam jel to do chromea ili bug stranice, makar rekao bi do chromea

ivicask pet 19.11.2021 12:15
SimeKZ kaže...

Brave Browser i sve radi kako treba. Iako je baziran na chromu.

 Al nema sync google accounta(bookmarks, lozinka, auto fill, history itd..)...onda mogu koristiti i samsung browser koji radi još bolje..

Ezio pet 19.11.2021 12:57

Probao samsug dex na tv-u nakon ovog updatea i super je što se sad umjesto miša može koristiti daljinski od tv-a (imam samsung tv, motion sensor daljinski). Tj. sa daljinskim od tv-a mogu klikati po svemu.

 

d666sermek sub 20.11.2021 09:42

kod svake velike promjene sustava bude trzanja i crasheva dok se sve ne poslozi. zato je najbolje (ako je moguce) napraviti factory reset i picis ispocetka.

ionako sad svaki dan pistaju neki update tvornickih aplikacija. dns npr update za Samsung browser (da, koristim ga i bolji mi je od Chrome, Edge, Brave i ostalih).
ima dosta promjena.

a sto se update tice, dosta su propravili aplikaciju kamere. poljepsali su animacije, poboljsali upravljanje gestama, izmjenili su upravljanje automatskim osvjetljenjem (vise ga ne frlji tolko jako)

baterija je ostala ista, bar za sad.

OneUI je ionako jako prilagoden i izmjenjen u odnosu na stock OS pa nece tu biti nekih ekstra primjetih promjena.

Nocio ned 21.11.2021 06:04

Meni je na A1 prije cca 2 dana stigao update na One UI 4 i prilicno sam zadovoljan.

Odmah sam ga vratio na tvornicke postavke tako da izbjegnem moguce probleme i ne mogu se pozaliti uopce.

U pitanju je obicni S21

Croshadow1234 ned 21.11.2021 16:03
Nocio kaže...

Meni je na A1 prije cca 2 dana stigao update na One UI 4 i prilicno sam zadovoljan.

Odmah sam ga vratio na tvornicke postavke tako da izbjegnem moguce probleme i ne mogu se pozaliti uopce.

U pitanju je obicni S21

 Takoder vratio na tvornicke i savjetujem svima na takvom velikom updatejtu da se vrati na tvornicke i sve iz pocetka podesi/instalira. Znam da je nekima tlaka to radit, ali jednom godisnje dobivamo tako veliko azuriranje, izdrzite 

SimeKZ pon 22.11.2021 09:49
Hexfire kaže...

Ljudi kak ste generalno zadovoljni sa običnim S21? Planiram uzeti sad za BF ili slijedeći tjedan s njuškala ako ne bude na popustu. Baterija, performanse, UI? 

Presao sam na njega sa Huawei P20 Pro. Nemam za sada niti jednu zamjerku. Punim ga svaka dva dana, kamera odlicna  sve radi kako treba.

Kompaktan i jako dobar mobitel.

SimeKZ sri 24.11.2021 22:26
Klipson kaže...
Ima neki savjet za bateriju? Mislim ja ne mogu izvuć 5 sati SOT-a nema teorije, prosjek je nekih 4 sata... Uključena sinkronizacija, bluetooth i 120Hz i ništa drugo posebno...

 Pa to je ok.

SimeKZ sri 24.11.2021 22:40
Klipson kaže...
Ha neki su tu u temi pisali da imaju po 8h sot-a pa zato kažem... Šta onda imaju sve ovo ugašeno

Na Ultri imaju sigurno toliko. Ja na S21 imam 4:30h bez problem. Svaki drugi dan ga punim. Za sada mi je odlicno.