Samsung

Samsung Galaxy S20/S20+

Gale92 čet 30.9.2021 20:13
crorockycro kaže...

Čisto informativno, koliko si platio popravak za A70, stoji mi u ladici razbijen pa zato pitam...

poprava me izašao  760kn, mjenjali su čitav zaslon odnosno i onaj touch (ili kako se već kaže) i zaslon (staklo)...

SIII Deny pet 15.10.2021 07:58

Koliko ja znam aplikacije se prebace u dark mod samo ako imaju tu opciju u sebi. Sve i da se može prisilno staviti dark mod na apk koja to ne podržava, ne vjerujem da bi sama apk bila ugodna oku, ili bi dark mod pretvorio apk ne funkcijonalnom, tipa da zatamni i što treba i što ne treba, pa pola toga ne vidiš, pogotovo u m banking apk. Neka me netko ispravi ako sam u krivu. Hvala

MEGATAMA čet 21.10.2021 13:35

Sinoc dosao update za s20+ i sad mi browser ne radi kako treba,otvorim page i bjeli ekran i tek kad pomaknem na ekranu onda se pojavi stranica.

Svaki drugi update donese probleme...zato i bude par updateova mjesecno...sjebu pa popravljaju.

ERROR1911 jučer 17:28
MEGATAMA kaže...

Sinoc dosao update za s20+ i sad mi browser ne radi kako treba,otvorim page i bjeli ekran i tek kad pomaknem na ekranu onda se pojavi stranica.

Svaki drugi update donese probleme...zato i bude par updateova mjesecno...sjebu pa popravljaju.

Koja mreza?