Samsung

Samsung Galaxy S20/S20+

Gale92 čet 30.9.2021 20:13
crorockycro kaže...

 Čisto informativno, koliko si platio popravak za A70, stoji mi u ladici razbijen pa zato pitam...

poprava me izašao  760kn, mjenjali su čitav zaslon odnosno i onaj touch (ili kako se već kaže) i zaslon (staklo)...

SIII Deny pet 15.10.2021 07:58

Koliko ja znam aplikacije se prebace u dark mod samo ako imaju tu opciju u sebi. Sve i da se može prisilno staviti dark mod na apk koja to ne podržava, ne vjerujem da bi sama apk bila ugodna oku, ili bi dark mod pretvorio apk ne funkcijonalnom, tipa da zatamni i što treba i što ne treba, pa pola toga ne vidiš, pogotovo u m banking apk. Neka me netko ispravi ako sam u krivu. Hvala

MEGATAMA čet 21.10.2021 13:35

Sinoc dosao update za s20+ i sad mi browser ne radi kako treba,otvorim page i bjeli ekran i tek kad pomaknem na ekranu onda se pojavi stranica.

Svaki drugi update donese probleme...zato i bude par updateova mjesecno...sjebu pa popravljaju.

ERROR1911 pet 3.12.2021 17:28
MEGATAMA kaže...

Sinoc dosao update za s20+ i sad mi browser ne radi kako treba,otvorim page i bjeli ekran i tek kad pomaknem na ekranu onda se pojavi stranica.

Svaki drugi update donese probleme...zato i bude par updateova mjesecno...sjebu pa popravljaju.

 Koja mreza?

veseli007 čet 9.12.2021 07:37

Bok! 

Brat koristi Huawei watch 3 pro uparen sa S20U i ne dolaze mu sve obavijesti, tj pozivi nikako, ni poruke.  Ostalo je Ok, apk i sat su azururani. Npr, restarta smartphon, i zovem ga sve 5 obavjest na satu sljaka. Ponovim zvanje 5 sekundi kasnije opet po starom, nema obavijesti itd.

 

Sad, jel se netko nasao u slicnoj situaciji sa S20 serijom ili je to samo do njegovog primjerka. Jer sa Huawei M10P sve je stimalo. 

 

Neznam do cega bi mogo biti problem, ako netko zna!? Hvala! ✌️☺️

Provincija sri 5.1.2022 14:40
MEGATAMA kaže...
Gale92 kaže...

Dostupna je nadogradnja Android 12 i One UI 4.0 kroz postavke

 Bas pogledao u postavke i da dostupan je Android 12,skida se.

 

Kod mene ništa u sftw update..

ima li to veye sa mrežom ili srećom

Dodinho uto 25.1.2022 14:02

Pozdrav ljudi, ovako ide moj problem: Morat cu svoj S20+ dati na popravak, pod garancijom je ali zbog specifičnosti problema nekako sumnjam da cu dobiti nazad moj mobitel već vjerojatno isti ali novi što znači da bi izgubio sve svoje stvari s mobitela. Koji bi mi bio najbolji način da backupiram oko 90+ gb slika, videa, kontakata, poruka i sl? Ima li samsung neku aplikaciju za pohranjivanje svega toga na vlastiti PC?

 

Vidim da postoji Smart Switch, ali ne znam im li kakvih ograničenja?

stipe_gs uto 25.1.2022 15:01

Ja kad sam prelazio s s10e na s20fe, preko Smart Switch sam sve prebacio s jednog na drugi mobitel, čak mi je i istu pozadinu stavilo i raspored ikona. A kontakte spremi na google račun i čim se ulogiraš na drugi mobitel s svojim računom, automatski ti skine i tvoje kontakte.

Nadam se da sam pomogao.

MEGATAMA sri 26.1.2022 10:26

Nakon updatea na 12 mi se poremetilo automatsko osvijetljenje ekrana pa konstantno ima previsok brightness,messanger cesto zasteka,prilikom tipkanja posta ili poruke konstantno registrira pokoje krivo slovo.....

Samsung je smece,sa druge strane P20 Pro koji sam dao zeni radi kao prvi dan....trebao sam joj dat ovo smece 🤣

maniti sri 26.1.2022 14:22

ima ko preporuku servisa za izmjenu baterije ? po mogućnosti da je baterija original..probao sam s nekim lokalnima..većinom ti ugrade bateriju koja je na 50 ak posto kapaciteta..pozalis se..oni ti vrate novce..i tako..zato pitam ako ima neko nešto pametno za preporucit.tnx

B-52 sri 17.8.2022 18:58

Pozdrav, molim za savjet. 

Dakle imam s20 fe 5g i skuzio sam da se ponekad telefon zamrzne prilikom koristenja chrome-a. Mislim da je to zbog toga jer je na toj stranici ubacen neki video sa instagram (ili slicno) i on se smrzne i ne mogu nista, cak niti obican restart, nego moram sa tipka stisavanje + tipka gasenje. 

 

Pretpostavljam da blokada nema veze sa time, pa jel ima netko ideju mozda?

Btw telefon se je jako pregrijao  tom momentu sto inace nije nikad slucaj.