Samsung

Samsung Galaxy S10/S10+

DiRT sub 4.9.2021 14:11

Probat ću samo da ne oštetim još dodatno neke kontakte unutra, iako port mi uopće nije zmazan jer jako jako pazim na mob i čistoću svakodnevno tako da je mob praktički nov i u izvornom stanju, sad sam dodatno išo provjerit port, al ne vidim skoro niš unutra jer kažem jako pazim na mob i ispuhujem port i ostalo da nema ni trunke ničeg na sebi. Tako sam i na S7 pazio (kod starog je nakon mene i isto redovno pazim), pa još uvijek radi ko i prvi dan i nema problema sa punjenjem, ali tam je microusb pa je manji problem zbog tog ja mislim.

EDIT: Buraz, haha, imaš bačvu pive od mene, đabe to kad čistim da bude sve tip top, a u portu na dnu se kompresirala prašina iz traperica i trenirke u kojima držim mob i koju nemreš puhanjem u port izbaciti, naravno da kabel ne sjeda skroz do kraja porta jer su sprešane mucice unutra i sad sam svjetlio unutra sa drugim mobom i uzo iglu za šivanje sa malo istrošenim vrhom igle te je sad port 100% očišćen do metala i punjač sjeda onako kao je sjedao prvi dan da se osjeti čvrstina spoja.

Evo i slika kao dokaz šta je sve bilo sprešano pri dnu.

Hvala!!

kruskar sub 4.9.2021 15:27
DiRT kaže...

Probat ću samo da ne oštetim još dodatno neke kontakte unutra, iako port mi uopće nije zmazan jer jako jako pazim na mob i čistoću svakodnevno tako da je mob praktički nov i u izvornom stanju, sad sam dodatno išo provjerit port, al ne vidim skoro niš unutra jer kažem jako pazim na mob i ispuhujem port i ostalo da nema ni trunke ničeg na sebi. Tako sam i na S7 pazio (kod starog je nakon mene i isto redovno pazim), pa još uvijek radi ko i prvi dan i nema problema sa punjenjem, ali tam je microusb pa je manji problem zbog tog ja mislim.

EDIT: Buraz, haha, imaš bačvu pive od mene, đabe to kad čistim da bude sve tip top, a u portu na dnu se kompresirala prašina iz traperica i trenirke u kojima držim mob i koju nemreš puhanjem u port izbaciti, naravno da kabel ne sjeda skroz do kraja porta jer su sprešane mucice unutra i sad sam svjetlio unutra sa drugim mobom i uzo iglu za šivanje sa malo istrošenim vrhom igle te je sad port 100% očišćen do metala i punjač sjeda onako kao je sjedao prvi dan da se osjeti čvrstina spoja.

Evo i slika kao dokaz šta je sve bilo sprešano pri dnu.

Hvala!!

Isto sam i ja odradio, samo malo oštriji vrh :D :D 

I nemaa što ne ide van, sva sreća pa možeš kružiti oko porta i na taj način sve skupiti :)

Nema na čemu i drugi put!

Marijano22 uto 11.1.2022 13:23
SHELBY_09 kaže...

Evo stigao Android 12 na moj s10e (G970FXXUEGULB/G970FOXMEGULB).
Pričekati ću još malo al vidim da je na Snapdragon verziji baterija bolja nego do sada. Čisto sumnjam da je tako i na Exynosu...

Ja sam instalirao, čisto mi funkcionalnost moba djeluje nekako fluidnije i bolje nego na 11-ki, ali to je čisto onako prvi dojam, nakon 24 h korištenja.

john142 uto 11.1.2022 14:35

Stavio sam preko Odina Njemacku verziju cim se pojavila. Neke sitnice su bolje, baterija je losija (prije s laganim radom izdrzala 2 dana a sada jedan), font u porukama na zakljucanom zaslonu je manji i vise nema opcije lokacije kod slanja fotografija te se share izbornik skrola horizontalno sto je po meni losije.

Stoja pon 31.1.2022 09:45

Ja sam ga na s10+ skinuo čim je izašao, i razočaran sam. Uređaj malo usporen, baterija drastično oslabila, čudni bugovi kojih prije nije bilo. Sada pred par dana mi je došao novi update. pa ćemo vidjeti ako su što fixali od zadnnji put. Uglavnom, bolje čekajte