1BIT ned 31.5.2020 16:43

Da se to sredit, samo je pitanje isplativosti, znam ljude koji to vrhunski srede čak i bez povećala/mikroskopa, samo koštaju kao radnik na švicarskom rolexu...

(jer se ipak radi o malom broju ljudi sa takvom sposobnosi kvalitete rada i preciznosti)

 

Najjeftinija i najisplativija opcija je zamijenit cijeli konektor 80-ak kuna novi LINK

Za početak evo ti jedan link di ja znam ponekad nabavljat zamjenske dijelove za mobitele, vidio sam da ih i servisiraju, pa pitaj da li bi ti to odradili, imaju kvalitetne zamjenske dijelove, mada ne znam koliko su stručni u serivsu...
INFO

tinostp ned 31.5.2020 21:21

Nije problem uzet novi sklop, ubiti vec imam novi komplet home button sa ifixita.eu, ali onda gubis funkciju touch id-a, jedino originalni gumb to ima ili ti apple mora uparit maticnu s novim gumbom, a to je tek onda neisplativo. Ako netko zna ljude za taj posao ili dobar servis nek javi u pm, molim vas. Thx i lp

Tony1999 pon 8.6.2020 17:58
tinostp kaže...
Podravina, poslao bi mu postom ili cak i osobno odvezo kad idem za zg. Ajd ako mozes posalji neki kontakt. Thx

 Ajde idem danas do frenda koji je blizu covjeku pa pogledam jer ovako u garazi radi. Meni je bio lemio micro usb jednom pa je bas pricao kak lemi pod mikroskopom, da je nabavljao neke vrhove za lemilicu od parsto dolara...