Fake_Alert čet 3.12.2009 18:23
perkoxcar kaže...

1.moram saznati koje veličine vent da kupim:kak se to mjeri od kuta do kuta?,po širini? help

Širini

I moras imat barem 1 ispusni i jedan upuhni da napravis propuh u kucistu i kupi neke kvalitetne a ne pre skupe jer ja sam u vemilu kupio 120 mm za 30 kn i 80 mm za 20 kn i malo su bucni al sta ces zezno sam se.

flynex čet 3.12.2009 18:26
Fake_Alert kaže...
perkoxcar kaže...

1.moram saznati koje veličine vent da kupim:kak se to mjeri od kuta do kuta?,po širini? help

Širini

I moras imat barem 1 ispusni i jedan upuhni da napravis propuh u kucistu i kupi neke kvalitetne a ne pre skupe jer ja sam u vemilu kupio 120 mm za 30 kn i 80 mm za 20 kn i malo su bucni al sta ces zezno sam se.

Na greškama se uci!Nevinašce

perkoxcar čet 3.12.2009 18:28

a to za ispuh i uhup znam sam 1 je problem na gornjom strani kućišta imam već to je ok,a ja sad planiram kupit napred jedan i odozada,odozada je sve ok ali napred kao prvo nemrem do mjesta zato kaj su  tam hardovi ispred(trebalo bi vadit),a drugo na prednjoj strani kućišta tam di je taj vent prednji izvana uopće nema nikakvih rupica sam gump za paljenje,sad neznam jel to može tak baš

flynex čet 3.12.2009 18:29
perkoxcar kaže...

a to za ispuh i uhup znam sam 1 je problem na gornjom strani kućišta imam već to je ok,a ja sad planiram kupit napred jedan i odozada,odozada je sve ok ali napred kao prvo nemrem do mjesta zato kaj su  tam hardovi ispred(trebalo bi vadit),a drugo na prednjoj strani kućišta tam di je taj vent prednji izvana uopće nema nikakvih rupica sam gump za paljenje,sad neznam jel to može tak baš

A da kažeš koje kučište imaš?

perkoxcar čet 3.12.2009 18:30
flynex kaže...
perkoxcar kaže...

a to za ispuh i uhup znam sam 1 je problem na gornjom strani kućišta imam već to je ok,a ja sad planiram kupit napred jedan i odozada,odozada je sve ok ali napred kao prvo nemrem do mjesta zato kaj su  tam hardovi ispred(trebalo bi vadit),a drugo na prednjoj strani kućišta tam di je taj vent prednji izvana uopće nema nikakvih rupica sam gump za paljenje,sad neznam jel to može tak baš

A da kažeš koje kučište imaš?

jao bože moj prastaro valjda ima 4 godina i neznam kak se zove al sad ću slikat pa postat

perkoxcar čet 3.12.2009 19:10
perkoxcar kaže...

a to za ispuh i uhup znam sam 1 je problem na gornjom strani kućišta imam već to je ok,a ja sad planiram kupit napred jedan i odozada,odozada je sve ok ali napred kao prvo nemrem do mjesta zato kaj su  tam hardovi ispred(trebalo bi vadit),a drugo na prednjoj strani kućišta tam di je taj vent prednji izvana uopće nema nikakvih rupica sam gump za paljenje,sad neznam jel to može tak baš

najbolje bi možda čak i bilo da vent za upuh onda stavim na onu strancu koja se skida,ali se onda više neće skidati

perkoxcar sri 9.12.2009 10:51

Imam još par pitanja:

 

1.) da li se može nekako odrediti da li mi ventilator služi kao izbacivač toplog zraka i ubacivač hladnog zraka ( možda na jednu stranu ga okrenem ubacuje, a na drugu izbacuje,možda ima veze s lopaticama??? help)

 

2.) da li je dobro uzet veće ventilatore ili male mislim mali 80 idu na oko 1800rpm, a veliki 140 na 1000rpm,kaj je bolje,mislim sam bušit rupe za veliki

perkoxcar sri 9.12.2009 11:00
perkoxcar kaže...
skank666 kaže...

1.) moze imas na njemu strelicu koja ti pokazuje u kojem smjeru ce puhat

 

2.) veci,naravno

aha to za strelicu to ima svaki koji kupim, i onda si riktam

ili to imaju samo bolji?

perkoxcar čet 10.12.2009 11:36
skank666 kaže...

ako ne moras ne uzimaj taj mali,

 

imam jos jedno jako vazno pitanje, ali za neonke, mislim si jednu szavit iznad tipkovnice pa me zanima jel se neonke mogu jako zagrijat da  se ne opečem jos slučajno

Fake_Alert pet 11.12.2009 17:24
Mentalist kaže...

Koliko su dugi oni sarafcici, hoce li moci proci prvo kroz filter pa onda kroz ventilator (shvacate, ako prvo stavim filter, pa ventilator, kuciste nema svoje filtere)?

Pa stavis filter izmedu venta i kucista i onda ce drzat..Jer ti saraf guras sa kucista kroz vent a ne kroz vent  pa u kuciste..Kuzis?

Mentalist pet 11.12.2009 17:29
Fake_Alert kaže...
Mentalist kaže...

Koliko su dugi oni sarafcici, hoce li moci proci prvo kroz filter pa onda kroz ventilator (shvacate, ako prvo stavim filter, pa ventilator, kuciste nema svoje filtere)?

Pa stavis filter izmedu venta i kucista i onda ce drzat..Jer ti saraf guras sa kucista kroz vent a ne kroz vent  pa u kuciste..Kuzis?

 Kuzim.