Razvoj web-stranica

Hrvatski hosting - mišljenje

geekHR sub 12.11.2011 21:49

 

Zanima me što mislite o hrvatskom hostingu jer mislim naručit jedan web hosting, 189kn godišnje, a dobivam sljedeće:

 

1000 MB prostora

15 GB Mjesečni promet

50 Email računa

3 Poddomene

3 MySQL Baze

3 FTP računa

Softaculous, cPanel 11 PRO

 

 

Jeftino je, meni netreba ništa zahtjevnije, pa me zanima ima li tu neka "caka", zasto je tako jeftin a ostali su skuplji... Unaprijed Hvala, ako može da odgovaraju samo oni koji znaju :))

 

 

EDIT: Dobivam čak i besplatnu domenu (.hr se plaća, .com, .net itd. su besplatne! (?))

 

geekHR sub 12.11.2011 22:46
BlaBlaLaLa kaže...

pogledaj tek posebnu ponudu za 299kn

    Neograničeno GB prostora
    Neograničen Bandwidth
    Neograničeno Email računa
    Neograničeno Domena
    Neograničeno MySQL Baza
    Neograničeno FTP računa
    Softaculous, cPanel 11 PRO

http://secure.studio4host.com/user/aff.php?aff=154&language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr&p=http://www.hrvatski-hosting.com

da... :) al prvo mislim uzet ovo jeftinije, vidit kako ce krenit "biznis" pa bude li dobro islo onda nadogradit... ocito nema puno ljudi na forumu koji su kupovali od hrvatskog hostinga

geekHR ned 13.11.2011 00:15
proćerani kaže...

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

nemora značit (neobazirući se na taj "primjer")

proćerani ned 13.11.2011 00:16
geekHR kaže...
proćerani kaže...

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

nemora značit (neobazirući se na taj "primjer")

A uzmi pa se s njima navlači sljedećih mjesec dana, neznam kakva je to firma kojoj treba stranica a štede 50 kn na hostingu.

geekHR ned 13.11.2011 00:20
proćerani kaže...
geekHR kaže...
proćerani kaže...

Pa sve ide preko istog servera {#}, ako im je loš za igru bit će loš i za web, koda kažeš toster loše tostira tost, ali možda će kruh dobro tostirat:) ako je loš je loš:)

nemora značit (neobazirući se na taj "primjer")

A uzmi pa se s njima navlači sljedećih mjesec dana, neznam kakva je to firma kojoj treba stranica a štede 50 kn na hostingu.

"biznis" sam rekao samo onako, jer možda i bude jednog dana nešto od toga, al eto kad svi kažu da nevaljaju serveri (gamerski), onda cu razmislit o drugim ponudama...

 

EDIT: a ovo ?

power_user ned 13.11.2011 00:28
BlaBlaLaLa kaže...

pa lik nece uzeti server za igru nego webhosting^^

Pitao je iskustva s HH i ja sam rekao svoja o gameserveru jer drugo nisam uzimao. Ako server nije isti, support je, što je dovoljan razlog protiv.

BlaBlaLaLa ned 13.11.2011 00:30
power_user kaže...
BlaBlaLaLa kaže...

pa lik nece uzeti server za igru nego webhosting^^

Pitao je iskustva s HH i ja sam rekao svoja o gameserveru jer drugo nisam uzimao. Ako server nije isti, support je, što je dovoljan razlog protiv.

pa stari svatko bi mogao tako reci,meni je hrhosting bio savrsen dok ivan nije otisao onda je podrska otisla u onu stvar

medak sri 16.11.2011 21:28

Ovo sta si ti imo problema sa minecraftom zasigurno ovisi o modu šta ne misliš tako, a da bi minecraft dobro radio ovisi o modu i koliko rama zakupis?

Koliko ja znam oni su najveci game hosting provideri na ovom podrucju što  sigurno nisu radi toga što su loši.

 

Kvaliteta se zasigurno nemoze mjeriti prema jednoj java igri koja je katastrofalno napravljena da guta cpu i memoriju kao luda te u potpunosti ovisi o vlasniku kako uređuje svoju igru i naravno mora se razumjeti u nju kako bi je znao najbolje podesiti.

 

 

power_user sri 16.11.2011 21:32
medak kaže...

Ovo sta si ti imo problema sa minecraftom zasigurno ovisi o modu šta ne misliš tako, a da bi minecraft dobro radio ovisi o modu i koliko rama zakupis?

Koliko ja znam oni su najveci game hosting provideri na ovom podrucju što  sigurno nisu radi toga što su loši.

 

Kvaliteta se zasigurno nemoze mjeriti prema jednoj java igri koja je katastrofalno napravljena da guta cpu i memoriju kao luda te u potpunosti ovisi o vlasniku kako uređuje svoju igru i naravno mora se razumjeti u nju kako bi je znao najbolje podesiti.

 

 

Pa napisao sam da se radi o Minecraftu, kao svoje iskustvo s HH. A nisam ni za druge stvari čuo najbolje o njima(CoD4 i web hosting)

medak sri 16.11.2011 21:40

recimo da je minecraft je banana, ali kazes da nisi ni za ostalo cuo najbolje o njima.

Neznam ali prica ne drzi vodu, kako onda imaju najvise korisnika i koji ti onda hosting preporucas koji je najbolji?

FiCoO sri 16.11.2011 21:41
medak kaže...

recimo da je minecraft je banana, ali kazes da nisi ni za ostalo cuo najbolje o njima.

Neznam ali prica ne drzi vodu, kako onda imaju najvise korisnika i koji ti onda hosting preporucas koji je najbolji?

plus.hr

 

skuplji jesu, al sve radi perfektno