Smooth Operator uto 13.1.2009 10:05

Prijavio sam se za Google AdSense, no čekam još njihov odgovor. Zanima me, koliko se čeka inače, jer je to bilo i prije 2mj. i nikakav odgovor ne dobivam. Ulogiram se u AdSense, kaže, da se zahtjev obrađuje, i to je to... i tak' 2mj...

dekstroza uto 13.1.2009 10:24
Smooth Operator kaže...

Prijavio sam se za Google AdSense, no čekam još njihov odgovor. Zanima me, koliko se čeka inače, jer je to bilo i prije 2mj. i nikakav odgovor ne dobivam. Ulogiram se u AdSense, kaže, da se zahtjev obrađuje, i to je to... i tak' 2mj...

 
A da mejlaš Google možda?
diizii čet 12.2.2009 13:56
Skywalker kaže...

Koliko se prema vašim iskustvima da zaradit na tome?

 Vjeru ne puno i ne brzo. Ovisi o tome koliko imaš posjeta, a naravno i o tome koliko klikova. Iz mojeg iskustva niš posebno. Neki imaju koliko toliko dobru zaradu da si pokriju troškove, a neki... :-)
B_O_J_A ned 15.2.2009 12:39

Moze se zaraditi.Ja imam Ads nekih 10 mjeseci i dobio sam dva racuna po 100$ sada cekam 3 racun.Nemam neke ultra posjecenje stranice vec radim vise stranica i na sve reklama tako da se nakupi ali onako cisto rekretavino stigne lova pa si kupis nesto za komp ali da ziivs od rekalma bez velikog portala nema šanse.

Matatata krele od zanata ned 15.2.2009 14:19
B_O_J_A kaže...

Cekanje ovisi o tome koliko vam je star gmail racun i dali se koristi u razmjenu e-poste ili samo za registracije.I o tocnosti informacija

 znaći ako imam accc oko 1 god, i često primam i šaljem mailove, i puno se regam onda će mi brže biti prihvaćeno. ili?
kromaser pon 16.2.2009 19:39

ja sam cekao pola godine skoro zaboravijo sad kad sam dobijo nista sranje.Zarada 00000

jednostavno nema smisl aimat račun ako nemas neki 2000 unikatni posjeta ,primjećujem da bolje prolaze stranice na engreskom jezik

B_O_J_A uto 17.2.2009 10:11

Evo zadnje sta sam radio sa vise jezika link Znaci odradis portla na hrvatskom ili na engleskom kao ti pase i stavis google translate skriptu i to je to ako radis neke opce stvari stavis onda portal na engleskom i stavis translate skriptu i ako neko dodje iz neke druge zemlje ima svoj jezik da izabere.Translate je jako dobra stvar jer je ima za forume za html-portale ili za servise poput joomle i sl. samo za flash nije preporucljivo jer ne radi uvjek na njega radi CSS-a.

sk8 4 life uto 17.2.2009 21:43
B_O_J_A kaže...

Google translate ti preve sve postove i sve sta imas na portalu

  aha i onda si stavio ikonice i napravio hiperlink OK misli sam da je to od googlea neki programcic btw dosta koristim opciju prevedi kad ulazim u stranicu sa puno teksta 
sk8 4 life uto 17.2.2009 21:44
Matatata krele od zanata kaže...
sk8 4 life kaže...

kako si stavio ove sa ljeve strane zastave za prijevod...ili si to preveo na te jezike pa povezao hiperlinkom na glavnu "home page"

  a ti ne pratiš raspravu ili...?
to ti je googleova skripta za prevođenje na druge jezike.
  ispricavam se na pitanju