MatkoBB pet 1.1.2010 19:50

Pozdrav,

 

U potrazi sam za besplatnim ili nekim povoljnijim programom tipa DW. Stranice uglavnom pišem u codu i kod DW mi se sviđa što "prepoznaje" vrstu coda i taj dio boji određenom bojom. Također prilikom tipkanja HTML-a, CSS-a i PHP-a izbacuje gotove naredbe koje se mogu pronaći u odgovarajućem tagu. Te dvije opcije su mi dosta bitne.

 

Do sada sam isprobao Kompozer, Notepad++, NVU ali to nije ono što tražim.

 

Preporuke?

crowap sub 2.1.2010 12:01
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Slažem se koristio sam ga i zaista je vrlo dobar za php...

k1c0 sub 2.1.2010 13:17
crowap kaže...
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Slažem se koristio sam ga i zaista je vrlo dobar za php...

ja koristim PHP Designer 7 za pisnje PHP-HTML-a, CSS-a te javascripta

k1c0 sub 2.1.2010 13:19
crowap kaže...
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Slažem se koristio sam ga i zaista je vrlo dobar za php...

ja koristim PHP Designer 7 za pisnje PHP-HTML-a, CSS-a te javascripta

MatkoBB sub 2.1.2010 14:24
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Stvarno odlično izgleda, više manje ima sve opcije koje sam tražio... A što je najbolje potpuno je besplatan. Jedina zamjerka je što se malo sporo učitava kada ga pokrećem.

 

 

Xanzzu sub 2.1.2010 14:31
MatkoBB kaže...
Xanzzu kaže...

Ja ti za php mogu toplo preporučiti komodo . Za php je bolji od ičega što sam probao, a podržava i ostale jezike mada je on ipak primarno za php.

Stvarno odlično izgleda, više manje ima sve opcije koje sam tražio... A što je najbolje potpuno je besplatan. Jedina zamjerka je što se malo sporo učitava kada ga pokrećem.

 

 

I meni je tako. Ako se ne varam prije je bilo i sporije ali su malo ubrzali u zadnjoj verziji, pa se onda mogu i nadati da će i u budućnosti ubrzati.

Drago mi je što sam pomogao, sretno programiranje!