Voodooman čet 12.2.2009 09:04

E ovako stoje stvari... kako da instaliram programe konkretno flash player kad sam logovan kao korisnik, a ne administrator!

Imam internet ali ne mogu da gledam video zapise jer nemam flash player instaliran, a kad pokusam da ga instaliram slijedi poruka loguj se kao administrator! Administratorsku šifru sam zaboravio pa moram da se logujem kao obicni korisnik!

Kalea sub 14.2.2009 23:10
Voodooman kaže...

E ovako stoje stvari... kako da instaliram programe konkretno flash player kad sam logovan kao korisnik, a ne administrator!

Imam internet ali ne mogu da gledam video zapise jer nemam flash player instaliran, a kad pokusam da ga instaliram slijedi poruka loguj se kao administrator! Administratorsku šifru sam zaboravio pa moram da se logujem kao obicni korisnik!

 Bit ću malo zločest pa ti reći kako da zaobiđeš lozinku i uvučeš se ko uljez u windoze. Kad krene boot ti stisni F8. Odaberi safe mod. To bi ti, ako dalje znaš, trebalo omogućiti hmmm.... neke stvari..... administratorske naravi...hmmm..... ne bih smio dalje. Uglavnom, radi se o promjenama u registriju, no ako nisi vičan tome bolje ti je da ne diraš. Vido sam u jednoj bolnici, kompjuter koji je bio toliko stvikan, da nisi mogao ništa raditi osim pisati dokumente u Wordu. Pa hebote, onaj pede.v Seselj u Haagu ima više ovlasi na compu od te naše doktorice. Veli, sredi mi to. Rekoh, nesmijem.
Hacker-ri sub 14.2.2009 23:15
tnakir kaže...
 Heh kule... prvo ce bit flash, pa onda koja igrica, pa torrent, pa onda ovo pa onda ono... Pa ce mu lik koji odrzava racunala popxxxx jer znan kako je to sa mojima u firmi...
Blazen bio Active Directory...
 nakon toga OTKAZ !
onda se ovaj pocne zalit kako je dobio otkaz ni kriv ni duzan iako je cijeli dan bio na FACU OGAMU CHATOVIMA i ostalom.
Ima zena koja radi u jednoj upravi kad idem na posao prolazim pokraj prozora. Kad god sam prosao (vec godinu dana u 7:30 i 16:20) ona je vjerito na facebooku.
Pitam se.... kad ona radi? a sigurno nije bas u minutu samo tamo XD